Multi Platform Baldur's Gate III

سازنده
Larian Studios
تاریخ انتشار
[PC | 3 August 2023] [PlayStation 5 | 6 September 2023] [Xbox Series X/S | TBA]
ناشر
Larian Studios
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
logo-desktop.dd69ffb.png

Developer/Larian Studios
Publisher/Larian Studios
Genre/Turn-based RPG
Platform/PC
Release date/TBA
هر چیزی که باید در مورد بازی Baldur’s Gate 3 بدانید
(با تشکر از @EAST2WEST)

طرفداران ژانر بازی‌های نقش آفرینی کامپیوتری (CRPG) برای سال‌ها منتظر معرفی قسمت بعدی از سری کلاسیک بازی Baldur’s Gate از استودیوی بایوور بودند تا در نهایت به لطف استودیوی مستقل و بلژیکی لارین، آرزوی دیرینه‌ی آنان تحقق یافت. خالقان سری بازی نقش‌آفرینی Divinity: Original Sin با کارنامه درخشان خود ثابت کردند که سزاوارند تا روایت‌گر فصل جدیدی از دنیای سیاه‌چاله‌ها و اژدهایان باشند.

استودیو لارین در ژوئن سال 2019 با تریلری سینمایی، بازی Baldur’s Gate 3 را معرفی کرد در این تریلر یکی از سربازان فلیمینگ فیست (Flaming Fist) را می بینیم که زخمی و تلوتلو خوران کوچه‌های شهری رو به ویرانی که مملو از جنازه است را طی می‌کند، و در صحنه‌ی آخر به طور زجرآوری به یک مایند فلیر (Mind Flayer) تغییر شکل ‌‌می‌دهد.

اما ما در مورد بازی Baldur’s Gate III چقدر می‌دانید ؟ در این مقاله به تمام نکاتی مهمی که در مورد این بازی وجود دارد به طور خلاصه خواهیم پرداخت.

ادامه ....

آخرین ویرایش:

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
Tencent چند سال پیش ۳۰ درصد از سهام استودیو رو خریده
تا این زالو بقیشو نخریده بنظرم سونی باقی سهامو بخره (70 درصد) هرکی بیش ترین سهام رو داشته باشه میشه مدیر عامل و سیاست ها رو تعیین می کنه.

• Smile
Reactions: Irisviel Ackerman

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,018
نام
امیر حسین
من با ويستلند ٣ حال كردم به تازگيا اولين سبك سى ار پى جيمو بازى كردم و كيف داد واقعا. ، حالا بنظرتون اينم بگيرم لذت بخشه؟
دیوینیتی ۲ رو حتما قبلش بازی کن. این بازی قطعا یکی از بهترین تجربیات زندگیت میشه.

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,018
نام
امیر حسین
نياز هست نسخه اولشو برم قبلش
کلا ساخته های لریان شاهکاره. چه بهتر که دیوینیتی ۱ هم تجربه کنی. خودش یه دنیاس. اما طولانین کلا گیم هاشون. فعلا اولویت رو یذار نسخه ۲ دیوینیتی چون از هر لحاظ یه شاهکار به تمام معناس.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,627
نام
مــاکــان
نياز هست نسخه اولشو برم قبلش
Divinity یکسریه که 6تا بازی داره اونهم تو سبکهای مختلف ، داستانهاش با اینکه مرتبطه ولی نیاز به دونستن قبلی نیست که بخوای از هرکدوم شروع کنی.
همونطور که Pale king گفت همین DOS 2 رو بازی کن که جذب سری بشی بعدا میتونی بری نسخه های قدیمی تر.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,239
نام
محمد
این بازی با عشق درست شده . فقط 5 دقیقه گیم پلی ببینید متوجه میشید . دیالوگ ها رو ببینید . دوبله و گرافیک رو ببینید حالا فکر کنید چند صد ساعت گشت و گذار و داستان داره این بازی . خداوکیلی بازی فروش خوبی نکنه باید در صنعت گیم رو گل گرفت .

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,989
نام
محمد
با درود دوباره

View attachment 302749
دوستان کسی میدونه این جوایز شامل نسخه منتقدا هم میشه یا نه؟
من بازیو دو سال پیش دریافت کردم ...

پ.ن: یه خاطره بگم (یکم فخر فروشی کنم:> )
دو سال قبل که کد بازیو دادن، من یه پیش نمایش رفتم. برای نوشتنش هم خیلی اذیت شدم. سیستمم خیلی قدیمی بود و 720p کلا 25 فریم نمیداد. اما الحق بازیو خیلی دوست داشتم (این تاس بازی هم قبلا بهتر و ساده تر بود :D ). خلاصه با هر بدبختی بود ما این پیش نمایش را نوشتیم و عکس ها را هم گرفتیم وگذشت رفت.
بعد چند وقت یه روز سردبیر گفت برو گروهو چک کن. توی گروه دیدم از طرف لارین یه ایمیل دادن و به خاطر پیشنمایش خوبی که نوشتم (:D) تشکر کردن:) (مثل اینکه گوگل ترنسلیت زده بودن). متاسفانه پیدا نکردم عکس اون ایمیلو ...
جدا از اون گفتن اسم اهنگ سازمونو برعکس نوشتی. بعد من اسم ایشونو از ویکیپدیا برداشته بودم :|

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
این بازی با عشق درست شده . فقط 5 دقیقه گیم پلی ببینید متوجه میشید . دیالوگ ها رو ببینید . دوبله و گرافیک رو ببینید حالا فکر کنید چند صد ساعت گشت و گذار و داستان داره این بازی . خداوکیلی بازی فروش خوبی نکنه باید در صنعت گیم رو گل گرفت .

ریجن ترکیه چهارم، آمریکا سوم، به زودی 500 هزار تا را رد میکنه یا شاید هم رد کرده

1690668178666.png

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
دوستان کسی میدونه این جوایز شامل نسخه منتقدا هم میشه یا نه؟
من بازیو دو سال پیش دریافت کردم ...

پ.ن: یه خاطره بگم (یکم فخر فروشی کنم:> )
دو سال قبل که کد بازیو دادن، من یه پیش نمایش رفتم. برای نوشتنش هم خیلی اذیت شدم. سیستمم خیلی قدیمی بود و 720p کلا 25 فریم نمیداد. اما الحق بازیو خیلی دوست داشتم (این تاس بازی هم قبلا بهتر و ساده تر بود :D ). خلاصه با هر بدبختی بود ما این پیش نمایش را نوشتیم و عکس ها را هم گرفتیم وگذشت رفت.
بعد چند وقت یه روز سردبیر گفت برو گروهو چک کن. توی گروه دیدم از طرف لارین یه ایمیل دادن و به خاطر پیشنمایش خوبی که نوشتم (:D) تشکر کردن:) (مثل اینکه گوگل ترنسلیت زده بودن). متاسفانه پیدا نکردم عکس اون ایمیلو ...
جدا از اون گفتن اسم اهنگ سازمونو برعکس نوشتی. بعد من اسم ایشونو از ویکیپدیا برداشته بودم :|

جای هیچ نگرانی نیست

1690669419506.png

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,627
نام
مــاکــان
ریجن ترکیه چهارم، آمریکا سوم، به زودی 500 هزار تا را رد میکنه یا شاید هم رد کرده

View attachment 302850

مطمئنا رد کرد و بالای یکی دو میلیون فروخته تو این 3-2 سال.
چون خود Swen گفت که بازی بمراتب از دوره ارلی اکسس DOS2 بهتر کارده و بیشتر فروخته(که اون خودش میلیونی فروخته بود).
تو این یکی دوماهه هم با این حجم سر و صدا و... قطعا فروش خوبی داشته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر