Asura's Wrath | Xbox 360

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین

فقط اومدم بگم بازی را از دست ندهید که بسیار زیباست البته دوستانی که با بازی های سبک جدید حال نمیکنن نخرن بازی زیاد توی بازار هست این مال اونهایی هست که دنبال سبک جدید داستان زیبا و کلا لذت بردن از یک بازی زیبا هستن در ضمن این بازی اصلا اونجور ها هم که به نظر میرسه سبک ژا÷نی نیست چون خداییش من ی=به عنوان سر دمدار تنفر از فاینال فانتری این حرف را دارم میزنم اصلا با اون چیزا مقایش نکنید
در ضمن دیدم هیچکس به موزیک متن بسیار زیبای بازی اشاره نکرده خداییش خیلی زیباست من که دو سه بار صدا را تا ته دادم بالا کلا موزیکش یک جور یوگاست از نظر من مخصوصا موزیک منو اولی

آخرین ویرایش:

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
بازیه زیبای بود ولی خیلی کوتاه .. اچیومنت هم خیلی کم میده.. امتیاز 7.5 از 10

ولی نمیدونم اون شخصیت اصلی چرا اینقدر اربده میزنه تو بازی سر درد گرفتم همش هوار داد :d

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
بازیه زیبای بود ولی خیلی کوتاه .. اچیومنت هم خیلی کم میده.. امتیاز 7.5 از 10

ولی نمیدونم اون شخصیت اصلی چرا اینقدر اربده میزنه تو بازی سر درد گرفتم همش هوار داد :d
بر عکس به نظرم نقطه قوت بازی همین عصبانیت ها و فریاد ها آزورا هست واقعا آدم تخلیه میشه

naeem gamer

کاربر سایت
Mar 22, 2012
2
سلام دوستان من یه ماه پیش بازی رو تموم کردم ولی الان نظرم رو مینویسم به نظر من بازی فوق العاده بود یکی از بازیهایی که اصلا مشابهش رو ندیده بودم گیم پلی فوق العاده سریع و طوفانی که تا پایان حفظ میشه و qte های فوق العاده جذاب که نظیرش رو تو هیچ بازی ای پیدا نمیکنید. اینقدر بازی جذاب بود که من توی 6 ساعت بازی کردن طی دو روز تمومش کردم چون گیم پلی اش واقعا ادمو ترغیب میکرد به ادامه بازی. هر اپیزود بازی ففط بیست دقیقه یا شایدم کمتر طول میکشید تا تموم شه بعد از پایان هر اپیزود یه خلاصه ای از اپیزود بعدی نشون میداد .یکی از ایرادهای بازی boss هاش بود که خیلی راحت بودند به جز boss اخرین مرحله بازی که نسبتا سخت بود قبل منتشر شدن بازی چند تا تریلر از این بازی دیدم که مبارزه با boss ها بود اون موقع فکر میکردم چقدر سخت باشه بازی ولی راحت بود.یکی از بدیهای بازی به نظر من که زیاد خوشم ازش نیومد اون مراحلی بود که اسورا تو اسمون پرواز میکرد و با گلوله هایی سفینه های فضایی دشمنا رو منفجر میکرد.راستی من اون مرحله مرحله مخفی بازی رو انلاک کردم ولی چون انگلیسیم خیلی قوی نیست زیاد از پایان واقعی بازی سر در نیاوردم اگه ممکنه یکی از دوستان که اونو فهمیده واسه ما هم بگه ممنون.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
عجب حالی کردیم با این بازی . واقعا خیلی خوب بود اصلا یه مزه ی خاصی داشت . اون locked episode هم که خدا بود . واقعا کیف کردم از بازی و باس فایتاش و qte ها و داستان و شخصیتا .... واقعا عالی بود . اگه قبلا انیمه دیده باشین خیلی بیشتر لذت میبرین .

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
من بیش از 5 تا مرحله رو با درجه S تموم کردم ولی اون 5 تا مرحله باز نشدن ، بایذ رو درجه سختی خاصی بازی رو تموم کرد که باز بشه؟ و این مراحل تو همون قسمت منو اپیزود باز میشن؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
5 تا نیست :d
یکیه و
همون مرحله آخره که کات سینس آخرش ادامه داره.
و تو همون بخش انتخاب اپیزود اسمش هست true episode 18.

همون یه ذره کات سینس بود؟

حالا مگه چیه داستان اونجا گفته میشه که انقدر مهمه؟
این عنکبونه هم عجب آب زیر کاهی بود ما نمیدونستیم

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
نمی دونم چرا احساس می کنم چرت ترین بازی عمرم بود !
همون 1 دقیقه اول که تو فضا بودند دیسک بازیافت کردم !

سلایق متفاوت هست ولی پیشنهاد میکنم یه کم بیشتر برو جلو نظرت عوض میشه

sent from my xperia ray ST18i using tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر