Asura's Wrath | Xbox 360

ps3 gamer.

کاربر سایت
Nov 2, 2010
327
نام
متین
یه سوال دارم:( کسایی که بازی رو انجام ندادن متن مخفی رو نخونن)
بچه ها جریان این پارت ها چیه ؟؟؟هر بار که یه پارت تموم میشه مینویسه the end!!!
بهدشم چرا هی دستاش قطع میشه ولی دوباره دست در میاره؟؟؟
یه تو پایان پارت 1 افتاد تو مذاب و مرد پس چرا دوباره زنده شد؟؟؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
یه سوال دارم:( کسایی که بازی رو انجام ندادن متن مخفی رو نخونن)
بچه ها جریان این پارت ها چیه ؟؟؟هر بار که یه پارت تموم میشه مینویسه the end!!!
بهدشم چرا هی دستاش قطع میشه ولی دوباره دست در میاره؟؟؟
یه تو پایان پارت 1 افتاد تو مذاب و مرد پس چرا دوباره زنده شد؟؟؟

بازی بصورت اپیزودیک مثل یه سریال ساخته شده، هربار یه قسمت تموم میشه میری قسمت بعدی
اونجایی که میگی چرا زنده شد اگه درست یادم باشه داستان از گذشته داره نقل میشه و داری پیش میری ببینی چه اتفاقایی افتاده!

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
اونایی که اخر بازی رو فهمیدن لطفا بیان یه توضیح مختصری بدن ما که نفهمیدیم(انگیلیسیم خوب نیست)
من پارت 1 (فصل 1 تا شش)رو تموم کردم تازگی تا اینجای داستان به این صورته:
آسورا یکی از قهرمان های هشت گانه ای هست که از سرزمیشون در برابر نیروهای ناپاکی محافظت میکنن...این هشت نفر زیر فرمان امپراطور هستن.در یکی از همین مبارزات که آسورا به قول معروف حسابی گرد و خاک به پا می کنه بعد از اینکه بر میگرده خونش از طرف امپراطور فردی میاد و میگه که امپراطور می خواد شما رو ببینه و آسورا هم فکر می کنه برای تشویق یا همچین چیزی امپراطور خواستتش ولی وقتی میرسه می بینه امپراطور مرده و در همین حال نگهبان ها وارد می شد و آسورا قاتل و خیانت کار به نظرمیاد براشون...بعد از اینکه آسورا از دستشون فرار می کنه میره پیش همسرش و می بینه که همسرش در حال مرگه و از آسورا می خواد که دخترشون رو نجات بده... بعد از اون آسورا به هفت نگهبان بر می خوره و می فهمه که سردسته شون یعنی deus امپراطور رو کشته و دختر آسورا هم همراهشه(دختر آسورا به نوعی کشیشه و دعا خوندنش برای فردی منبع انرژی و قدرته و تا این لحظه هم دعاهای دختر آسورا کمک زیادی بهش کرده) در این صحنه آسورا از لبه پرتگاهی بسیییییییار بلند پرت میشه پایین تا به نوعی به دنیای مردگان منتقل بشه و هفت نگهبان می گن که اونا امپراطور رو کشتن و به دنبال هدفی بزرگ هستن که اینکار رو کردن...اونا دختر آسورا رو برای کمک به اهدافشون میبرن و آسورا هم در اعماق دنیاشون 12000 سال بعد بیدار میشه و با عنکبوتی مواجه میشه که بهش میگه تو باید از این ستونی که آویزونی بیایی بالا آسورا هم چند صحنه به خاطر میاره که در نهایت باعث خشمش میشه تا از ستون بره بالا و به سرزمین اصلی برسه...وارد روستایی میشه که در اونجا با نیروهای گوما مواجه میشه،ضمن مبارزه با اونا با یکی از هفت خدا مواجه میشه و باهاش شروع می کنه به جنگیدن و در نهایت میکشتش...خبر میرسه به شورای هفت نفره و ضمن جر و بحث ها یاشا که یکی از هفت نمیه خداست میره برای کشتن آسورا (بعدن می فهمیم طرف برادر خانم آسوراست) و البته میکشتش و آسورا پرت میشه به همون دنیای مردگان...500 سال بعد...که میشه پارت 2!!!

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
داستان بازی فراتر از فوق العاده و به شدت حماسی بود :x واقعا کمتر بازی که چه عرض کنم توی این نسل بازی ای با این داستان فوق العاده اساطیری و موسیقی و صدا گذاری عالی ندیده بودم
آدم دلش میسوزه وقتی کپکام پتانسیل عرضه شاهکارهای هنری مثل okami یا مثل همین asura wrath رو داره چرا با یه آشغالی مثل resident evil 6 یا raccon city میاد گند میزنه به حیثیت خودش
به هر حال شدیدا این بازی من رو سر حال آورد :d تنها چیزیش که رو مخم بود ، آوردن لوگو کپکام و سایبر کانکت و staff بازی اول هر فصل و بعضا هر اپیزود بود که واقعا رو اعصاب بود
اونایی که بازی رو تموم کردن میتونن بگن زمان تموم کردن بازی چقدره؟
بستگی داره تا چه چیزهایی رو بخوای باز کنی ولی کلا اگر یه تیکه بخوای بشینی پاش و تو کف داستان و ایناش نباشی خیلی کوتاهه
اونایی که اخر بازی رو فهمیدن لطفا بیان یه توضیح مختصری بدن ما که نفهمیدیم(انگیلیسیم خوب نیست)
فکر کنم دیگه هر کی میخواسته بازی رو تموم کرده واسه همین از اسپویلر استفاده نمیکنم :d
اگر true episode 18 رو باز کرده باشی و آخرش رو ببینی شوکه میشی
آخر این اپیزود Olga به خاطر وفاداری و بعضا علاقه ای که به deus داشته خودش رو به mithra میرسونه و میخواد بکشتش که اون عنکبوت طلایی پیداش میشه و با تارهاش ترتیب طرف رو میده بعدشم با mithra ترکیب میشه در کمال تعجب و یه موجودی از اون وسط درمیاد و در کمال ناباوری میگه که i am true god
بعدشم بازی میره تو کات سین ها و توضیحات داده میشه : اون موجوده میگه که من خدای واقعی و گرداننده زمین و تولید کننده مانترا و اینا هستم و همه این مسائل و فرستان gohma و این چیزها هم برای تست شما ها بوده که شما ( asura و yasha ) شایستگیتون رو ثابت کردین و دیگه لازم نیست تو این جهان مادی بمونید
حالا من حرفای دقیقش یادم نیست ولی کلیتش این بود
خلاصه پایان بازی یه نمور غافل گیر کننده و مبهم بود
آسورا یکی از قهرمان های هشت گانه ای هست که از سرزمیشون در برابر نیروهای ناپاکی محافظت میکنن...این هشت نفر زیر فرمان امپراطور هستن.در یکی از همین مبارزات که آسورا به قول معروف حسابی گرد و خاک به پا می کنه بعد از اینکه بر میگرده خونش از طرف امپراطور فردی میاد و میگه که امپراطور می خواد شما رو ببینه و آسورا هم فکر می کنه برای تشویق یا همچین چیزی امپراطور خواستتش ولی وقتی میرسه می بینه امپراطور مرده و در همین حال نگهبان ها وارد می شد و آسورا قاتل و خیانت کار به نظرمیاد براشون...بعد از اینکه آسورا از دستشون فرار می کنه میره پیش همسرش و می بینه که همسرش در حال مرگه و از آسورا می خواد که دخترشون رو نجات بده... بعد از اون آسورا به هفت نگهبان بر می خوره و می فهمه که سردسته شون یعنی deus امپراطور رو کشته و دختر آسورا هم همراهشه(دختر آسورا به نوعی کشیشه و دعا خوندنش برای فردی منبع انرژی و قدرته و تا این لحظه هم دعاهای دختر آسورا کمک زیادی بهش کرده) در این صحنه آسورا از لبه پرتگاهی بسیییییییار بلند پرت میشه پایین تا به نوعی به دنیای مردگان منتقل بشه و هفت نگهبان می گن که اونا امپراطور رو کشتن و به دنبال هدفی بزرگ هستن که اینکار رو کردن...اونا دختر آسورا رو برای کمک به اهدافشون میبرن و آسورا هم در اعماق دنیاشون 12000 سال بعد بیدار میشه و با عنکبوتی مواجه میشه که بهش میگه تو باید از این ستونی که آویزونی بیایی بالا آسورا هم چند صحنه به خاطر میاره که در نهایت باعث خشمش میشه تا از ستون بره بالا و به سرزمین اصلی برسه...وارد روستایی میشه که در اونجا با نیروهای گوما مواجه میشه،ضمن مبارزه با اونا با یکی از هفت خدا مواجه میشه و باهاش شروع می کنه به جنگیدن و در نهایت میکشتش...خبر میرسه به شورای هفت نفره و ضمن جر و بحث ها یاشا که یکی از هفت نمیه خداست میره برای کشتن آسورا (بعدن می فهمیم طرف برادر خانم آسوراست) و البته میکشتش و آسورا پرت میشه به همون دنیای مردگان...500 سال بعد...که میشه پارت 2!!!
البته در جزئیات باید بگم که deus دستور کشتن durga یا همون زن آسورا رو داده بوده خود این کار توسط sergei انجام شده بوده ( اواخر بازی مشخص میشه که deus قبل از جنگ اول بازی با gohma میره سراغ امپراتور میگه اینجور سرکوب کردن ها چاره کار نیست و باید به فکر یه عمل اساسی باشیم چون vlitra دوباره بعد چند هزار سال برمیگرده و ایندفعه قدرتمند تر ولی امپراتور میگه که هروقت برگشت باز سرکوبش میکنیم و این سر آغاز کینه deus از امپراطور میشه)
در مورد دختر آسورا یا priestess هم باید بگم که هر دوره برای خودش یدونه priestess داشته که در واقع وظیفه ی اصلیش کنترل کردن و هدایت mantra ها که همون منبع اصلی قدرت demigod ها بوده ، رو داشته و بازی بهش اشاره نمیکنه ولی گویا همه ی priestess ها شبیه هم بودن و فکر کنم اسم همشون هم mithra بوده ، چون قبل از جنگ اول هم priestess قبلی رو که نشون میده از نظر ظاهری شبیه mithra یا همون دختر اسورا هست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر