Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
توی گروه های مختلف بلاگ ها عکس هایی که از بازی میزارن واقعا اساسین روگ به این نمیتونه برسه اون خیلی تکراریه به نظرم اما این شهرش و کلا خیلی چیزای جدید بهش اضافه شده خیلی بد شد که این نمره هارو اورد
درکل هیچوقت بدترین اساسین نمیتونه باشه!

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
توی گروه های مختلف بلاگ ها عکس هایی که از بازی میزارن واقعا اساسین روگ به این نمیتونه برسه اون خیلی تکراریه به نظرم اما این شهرش و کلا خیلی چیزای جدید بهش اضافه شده خیلی بد شد که این نمره هارو اورد
درکل هیچوقت بدترین اساسین نمیتونه باشه!

روگ رو یکم رو 360 بازی کردم . اینکه به یونیتی نمیرسه یه چیز مشخصه و اصلا قرار نبوده هم برسه ! در واقع روگ ادامه اساسین 4 هست . من امروز از یکی از دوستام یونیتی رو گرفتم یکم بازی کردم طراحی هنری و گرافیک بازی عالی و فوق العاده هست ولی افت فریم و بعضی باگها و همچنین یه سری مشکلات تکنیکی رو اعصابه . اگه بتونن مخصوصا افت فریم رو با آپدیت درست کنن به نظر من عالی میشه و صد در صد ارزش خرید داره .

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
اوووف امروز نشستم از دم این NOSTRADAMUS ENIGMA هارو رفتم 11 تاش رو گرفتم . فردا 7 تای دیگ رو بگیرم لباس MASTER ASSASSINS میاد دستم چه ابهتی داره :D
بازی به دل من که خیلی نشست . هنوز اونقدر مراحل فرعی مونده فک کنم تا هفته دیگ طول بکشه 100% بشه ولی خب میارزه واقعا حال داره . نمیدونم چرا اینقدر نمراتش کم شد . از نظر من جز افت فریم هیچ مشکلی نداره تازه همون افت فریم هم همیشگی نیست .
به هر حال دوستان پیشنهاد میکنم حداقل وقتی اپدیت فیکس افت فریم اومد بازی رو تهیه کنید وگرنه از دست دادید یه تجربه خوب رو

iman136938

کاربر سایت
Aug 28, 2012
204
اوووف امروز نشستم از دم این NOSTRADAMUS ENIGMA هارو رفتم 11 تاش رو گرفتم . فردا 7 تای دیگ رو بگیرم لباس MASTER ASSASSINS میاد دستم چه ابهتی داره :D
بازی به دل من که خیلی نشست . هنوز اونقدر مراحل فرعی مونده فک کنم تا هفته دیگ طول بکشه 100% بشه ولی خب میارزه واقعا حال داره . نمیدونم چرا اینقدر نمراتش کم شد . از نظر من جز افت فریم هیچ مشکلی نداره تازه همون افت فریم هم همیشگی نیست .
به هر حال دوستان پیشنهاد میکنم حداقل وقتی اپدیت فیکس افت فریم اومد بازی رو تهیه کنید وگرنه از دست دادید یه تجربه خوب رو

شما مطمعنی فقط مشکل افت فریمه !؟؟؟ ابجکت و ادما وقتی تو خیابون راه میری یه دفه ظاهر نمیشن ؟ ( که میشن !) ادما یه دفه تو هوا راه نمیرن ؟؟( که میرن ) داستان کیلشه ای و بدون کوچکترین پرداخت برات کافی بود ؟! این توهین به شعور گیمر نیست که این همه بازی هایپ شه و برا فروش بازی 2000 تا ادم توی اسکرین بزارن ولی نمیتونن درست رندر کنن . تکسچرای خفن و ساختمونای قشنگ وقتی تو سال 2014 بعد 8 نسل نتونه با کیفیت full hd و فریم solid رندر شه چه هنری توشه ؟؟ اونم برای بازی که 4 تا استودیو تو 4 سال روش کار کردن . اگه این اشکالات نادیده گرفته شن بازیا هیچ وقت پیشرفت نمیکنن .من خیلی به ندرت 30 فریم توی بازی حس کردم شاید شما 20 فریم با 30 تا یکیه برات !!

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
اتفاقا دوستانی که میگن بعضی جاها بازی افت فریم داره از زیادی گرافیک بازی هستش
بازی در حد ps5 هست :d
شما با کدوم بازی مقایسه میکنی که میگی گرافیک نداره!!!
اتفاقا گرافیک اصلا بالا نیست .گرافیک کلی شهر پاریس و ساختمانها و عمارت ها بالاست واقعا اما طراحی شخصیت ها و دشمنان و کات سین ها اصلا بالا نیست .

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
شما مطمعنی فقط مشکل افت فریمه !؟؟؟ ابجکت و ادما وقتی تو خیابون راه میری یه دفه ظاهر نمیشن ؟ ( که میشن !) ادما یه دفه تو هوا راه نمیرن ؟؟( که میرن ) داستان کیلشه ای و بدون کوچکترین پرداخت برات کافی بود ؟! این توهین به شعور گیمر نیست که این همه بازی هایپ شه و برا فروش بازی 2000 تا ادم توی اسکرین بزارن ولی نمیتونن درست رندر کنن . تکسچرای خفن و ساختمونای قشنگ وقتی تو سال 2014 بعد 8 نسل نتونه با کیفیت full hd و فریم solid رندر شه چه هنری توشه ؟؟ اونم برای بازی که 4 تا استودیو تو 4 سال روش کار کردن . اگه این اشکالات نادیده گرفته شن بازیا هیچ وقت پیشرفت نمیکنن .من خیلی به ندرت 30 فریم توی بازی حس کردم شاید شما 20 فریم با 30 تا یکیه برات !!

اون مشکل NPC رو من نداشتم . شایدم ننشستم 1 ساعت خیابونو چپ و راست کنم تا NPC ظاهر بشه و غیب بشه بعد بیام بزنم توی سر بازی و ازش ایراد بگیرم . بازی که اینقدر شلوغ باشه چنین چیزایی توش رخ میده و خب منم از این شلوغی طرفداری نمیکنم . از نظر من هم بازی بیش از حد شلوغ شده . شاید چند بار NPC ظاهر شده باشه ولی غیب شدنش رو ندیدم . همون ظاهر شدن هم زیر 10 بار بوده برام . راه رفتن توی هوا هم ندیدم . بعد از این 2 تا اپدیت هم باگی رو خدارو شکر مشاهده نکردم . داستان شاید کلیشه ای بود اما گیم پلی بازی کاری کرد که اصلا به چشمم نیاد . همون کاری که بازی MIDDLE EARTH با داستانش کرد . بنده تمامی سری اساسین رو بالای 2 باز 100 درصد تموم کردم . پس اینطور هم نیست که بگیم اولین بارمه خوشم اومده . هایپ شدن بازی واقعا اشتباه بود و یوبی سافت ضربه اش رو هم خورد . ساختمونا هم از بیرون و هم از درونش خیلی خیلی خوب کار شده . از نظر من طراحی ساختمون ها هیچ مشکلی نداره فقط طراحی NPC ها زیاد جالب نیست . اون فریم هم من فقط توی مناطق شلوغ افتش رو حس کردم . جاهای دیگ بازی کاملا روان و ثابت بود .
همه اینا برمیگرده به توجه ادم . اگر روی یه چیز زیاد وسواس و حساسیت نشون بدی همین میشه دیگ . کلا بازی رو پر از مشکل میبینی . اما اگه فقط به فکر سرگرمی و لذت بردن از بازی باشی این مشکلات اونقدر به چشم نمیاد .

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
بازی که اینقدر شلوغ باشه چنین چیزایی توش رخ میده
همه اینا برمیگرده به توجه ادم . اگر روی یه چیز زیاد وسواس و حساسیت نشون بدی همین میشه دیگ . کلا بازی رو پر از مشکل میبینی . اما اگه فقط به فکر سرگرمی و لذت بردن از بازی باشی این مشکلات اونقدر به چشم نمیاد .

داداش یعنی چی بازی شلوغ باشه چنین چیزایی پیش میاد.! این نسخه از بازی رو فقط واسه نسل بعد دادن انتظار خیلی بالاست. کنسول واسه چی 16 برار قوی شده؟ همین گرافیک و فریم رو به والله همون 360 هم میتونست به راحتی اجرا کنه. مشکل فقط اینا نیست. 100 تا مشکل دیگه هم داره که کلا گیم پلی رو داغون کرده و باعث اذیت گیمر میشه.

من فقط با پیش زمینه خوبی که از Black Flag داشتم رفتم بازی رو خریدم حتی یک چهارم لذت اون رو هم بهم نداد از همه نظر. حالا این نظر منه شاید بقیه دوستان نظر متفاوتی داشته باشن.

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
داداش یعنی چی بازی شلوغ باشه چنین چیزایی پیش میاد.! این نسخه از بازی رو فقط واسه نسل بعد دادن انتظار خیلی بالاست. کنسول واسه چی 16 برار قوی شده؟ همین گرافیک و فریم رو به والله همون 360 هم میتونست به راحتی اجرا کنه. مشکل فقط اینا نیست. 100 تا مشکل دیگه هم داره که کلا گیم پلی رو داغون کرده و باعث اذیت گیمر میشه.

من فقط با پیش زمینه خوبی که از Black Flag داشتم رفتم بازی رو خریدم حتی یک چهارم لذت اون رو هم بهم نداد از همه نظر. حالا این نظر منه شاید بقیه دوستان نظر متفاوتی داشته باشن.

بله حرف شما کاملا درسته من قبول دارم اما یه چیزی :
شما به بازی های اول نسل 7 نگاه کن . گرافیک و همه چیاشون چندین برابر کمتر از بازی های اخر نسل 7 هست . خب سیستم و سخت افزار هم یکی بوده . اما چرا اینطور بوده ؟ بخاطر نداشتن تجربه . یوبیسافت میخواست راه 6 ساله رو توی 1 سال بره . خب وقتی با سخت افزار کنسول هنوز اشنایی کامل نداری و نمیتونی بهینه سازی کنی و بازی رو عالی در بیاری نباید اینقدر NPC بچپونی توی بازی . خب بازی شلوغ شده دیگ . سخت افزار کنسول قوی هست ولی این تعداد NPC بهینه سازی نشده و خب واسه همینه که بازی اینقدر شلوغه و مشکلات بوجود اورده . یوبیسافت باید اول بازی رو کامل بهینه میکرد با سخت افزار کنسول بعد اینقدر NPC میذاشت توی بازی و بازی رو شلوغ میکرد . اما اومده بدونه هیچ بهینه سازی درستی راه 7 ساله رو رفته اخرشم اینطوری شد

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
خب من هم به نوبه خودم چندتا عکس از محیط بازی میذارم
Ultra Setting
1080p
+HBAO
FXAA
واقعا به نظرت این ultra هست؟؟ بعد اونقت با 780ti تونستی 60 تا فریم بگیری ؟ خیلی عجیبه چون 980 عم نمیتونه 60 تا بگیره
و اینکه چرا بعضی از عکسا با کیبورد داره پلی میشه بعضی هاشون با دسته؟!!!

A.S.Z***

کاربر سایت
Nov 4, 2014
133
نام
علیرضا
بله درست میگید بازی ها پیشرفت میکنند تا پایانه نسل ولی نه دیگه حالا اوله نسله بیان باگ بسازن
حالا روی one افت فریم حس نکردم تکسچرها هم مورد نداشتن ولی باگهای دیگه چی؟؟؟ روی دیوار گیر می کنی بازی باید ریست بشه ! :(

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
واقعا به نظرت این ultra هست؟؟ بعد اونقت با 780ti تونستی 60 تا فریم بگیری ؟ خیلی عجیبه چون 980 عم نمیتونه 60 تا بگیره
و اینکه چرا بعضی از عکسا با کیبورد داره پلی میشه بعضی هاشون با دسته؟!!!

چرا فکر میکنید 780TI یا 980 نمیتونه 60 فریم بگیره؟

http--www.gamegpu.ru-images-stories-Test_GPU-Action-Assassins_Creed_Unity-test-new-ac_1920.jpg

تنظیمات اولترا هست و بلوم هم روشنه و تنظیمات SHADOW هم روی SOFT هست
البته من AA رو روی FXAA میذارم وگرنه خب معلومه اگه بخوای AA رو بذاری روی MSAA 4X یا TXAA حدود 20FPS دراپ داره
من با دسته PS4 بازی میکنم که شبیه ساز X360 براش ریختم و بعضی وقتا هم با کیبرد بازی میکنم واسه همین شکل دگمه ها متفاوته و تازه امروز فهمیدم نیازی به شبیه ساز X360 برای دسته PS4 نیست و خود دسته رو بازی میشناسه که اینجا هم گفته ظاهرا:
Assassin***8217;s Creed: Unity اولین بازی است که علامت های کنترلر PlayStation را بر روی PC نشان می دهد | وب سایت خبری ، تحلیلی بازی های کامپیوتری | گیمفا

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
حالا جدا از اینکه nتا مشکل فنی تو بازی هست. دو سه بار هم حین بازی هنگ داشتم. مجبور شدم بیام داشبورد!!! واقعا چیزای خنده داری پیش میاد بعضی وقتا. حالا بعضی از دوستان احساس میکنن با یه آپدیت این مشکلات به راحتی حل میشه من فکر نمیکنم با این آپدیت های حتی 2 3 گیگی اینا برطرف بشن مگر اینکه یه آپدیت 30 گیگی بخواد بده :D

با این گندی که یوبی سافت به این بازی زده حالا حالا من فکر نمیکنم بتونه خودشو پیدا کنه. به نظرم حداقل باید چند سالی دست از سر این IP برداره.!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر