Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
دوستان یه جوری که unity برام اسپویل نشه چون هنوز نگرفتمش بهم بگید که اون پایانی رو که دوستان از روگ گذاشته بودن پدر الیزه رو shay میکشه درسته ؟ یعنی توی unity هم shay هستش ؟!!!

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,622
دوستان یه جوری که unity برام اسپویل نشه چون هنوز نگرفتمش بهم بگید که اون پایانی رو که دوستان از روگ گذاشته بودن پدر الیزه رو shay میکشه درسته ؟ یعنی توی unity هم shay هستش ؟!!!
پدر Arno رو Shay میکشه . هنوز تا اینجایی که رفتم Shay رو ندیدم

خب من دیشب یه 5 ساعتی بازی کردم
پاریس رو به شدت قشنگ ساختن
بازی گیم پلیش متنوع شده , جرگات پرکو و پرشها خیلی لذت بخش هست , بازی خیلی خوب شروع میشه و داستان بازی هم گیرایی زیادی داره ( تا اینجا )
صداگذاری خوب هست , تنوع سلاحها و آپگریدها هم زیاد هست . بخش coop ش هم سرگرم کنندس ولی با 1 سوتی دخلتون رو میارن
گرافیک بازی برای این نسل یه چیز خیلی معمولی هست !!! بازی پر از باگ و افت فریم هست
این مشکل افت فریم رو گیم پلی هم تاثیر گذاشته و موقع حمله کردن یکم اذیت میشین
نکات + تا اینجا :
پاریس زیبا
داستان خوب
حرکات پارکو
نکات - تا اینجا :
گرافیک نه چندان بالا
باگ
افت قریم
سنگینی گیم پلی
کنترل یکم سخت
AI داغون
سنگینی بیش از حد خود بازی

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
نه Shay توی Unity حضور نداره.

ammar ps

کاربر سایت
Feb 19, 2007
321
نام
عمار
با اینکه من فن این بازی نیستم، ولی بعضی از دوستان بد جور کوبیدن!!
درست که افت فریم داره گاهی وقتا به شدت محسوسه ولی به
جمعیت زیاد که نگاه میکنی افت فریم رو.فراموش میکنی:d
احساس میکنم حتی دویدن سنگیتر وارومتر از قبل شده،ولی بازیش لذت بخشه حتما توصیه میشه در این ابتدای نسل این دومین بازی بود که بعد از انفیمس سکند ساند حس نسل بعد میده
به آدم.

- - -ویرایش - - -

با اینکه من فن این بازی نیستم، ولی بعضی از دوستان بد جور کوبیدن!!
درست که افت فریم داره گاهی وقتا به شدت محسوسه ولی به
جمعیت زیاد که نگاه میکنی افت فریم رو.فراموش میکنی:d
احساس میکنم حتی دویدن سنگیتر وارومتر از قبل شده،ولی بازیش لذت بخشه حتما توصیه میشه در این ابتدای نسل این دومین بازی بود که بعد از انفیمس سکند ساند حس نسل بعد میده
به آدم.

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
زرشک اینم از این . ازش نا امید شدم حالا دیگه میرم سراغ Farcry :))
دوستان مسلما باید یه آپدیتی بده که این باگ ها درست بشه نه ؟

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
آرنو واقعا نسبت به شخصیت های دیگه سری واقعا آدم بد بختی بود,تا آخر بازی همه چیزش رو از دست می ده.:(

خودت بازی رو تموم کردی ؟ :d

این آخرش احساس کردم ماست مالی کردن رفت :d
فکر میکردم حداقل الیز انتقامشو میگیره و بعدشم گل در برو معشوقه به کام و اینا :d اینطوری که خودشم رفت قاطی باقالیا :(
این صحنه مرگ الیز رو هم ارنو هیچ عکس العملی نشون نداد انگار خیلی واسش مهم نبود :|:d مرد حساب یه گریه ای چیزی دادی هواری :d
رو ناپلئون هم میتونستن بیشتر مانور بدن :d
بعد یک سری تریلر بود از بازی که الیز و دستگیر کردن و میخوان دار بزنن که ارنو میره وسط اون همه محافظ و میخواد نجاتش بده اینا اصلا تو بازی نبود :d

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
يه چيزي بگم و برم در أفق محو بشم چون كلي امتحان ميان ترم دارم!:d:-s
يكسري از چپتر هاي بازي در حد يك فيلم سينمايي تاريخي درجه يك جلو ميره و امضاي Level Design بسيار عالي Ubisoft رو ميشه پاشون ديد. مثل بچه هاي ٩ ساله ذوق كردم از كيفيت بازي!:d
در ليست Goty هاي خودم، AC:Unity جايگاه بسيار شايسته اي خواهد داشت.امتياز هم بالاي ٩ حتي اگر نيمه ي دوم بازي فاجعه بار باشه!:d

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
خودت بازی رو تموم کردی ؟ :d

این آخرش احساس کردم ماست مالی کردن رفت :d
فکر میکردم حداقل الیز انتقامشو میگیره و بعدشم گل در برو معشوقه به کام و اینا :d اینطوری که خودشم رفت قاطی باقالیا :(
این صحنه مرگ الیز رو هم ارنو هیچ عکس العملی نشون نداد انگار خیلی واسش مهم نبود :|:d مرد حساب یه گریه ای چیزی دادی هواری :d
رو ناپلئون هم میتونستن بیشتر مانور بدن :d
بعد یک سری تریلر بود از بازی که الیز و دستگیر کردن و میخوان دار بزنن که ارنو میره وسط اون همه محافظ و میخواد نجاتش بده اینا اصلا تو بازی نبود :d
نه walkthrough های بازی رو دیدم.:d
کلا نمی دونم نویسنده های AC چقدر علاقه دارن برای پایان دادن داستان یک نفر,بکشنش.:|
البته می شد حدس زد الیز اخرش می میره,چون توی پایان های AC پایان انچنان خوب سابقه نداره.:d
اینی که می گی مربوط به CG بود,CG های سری AC هم هیچ کدومش با صحنه ای توی بازی مشابه نیستن.:|
کلا همونطور هم که گفتی ارنو خیلی بی احساس بود اخرش,مخصوصا بعد از این همه کاری که برای الیز کرد.:d
امیدوارم حداقل داستان DLC که به قول خودشون تاریک ترین داستان توی سری هست رو خوب در بیان و انقدر پایانش ابکی نباشه.:|

mriman

کاربر سایت
Oct 29, 2014
190
نام
iman
یکی لطفا یه خلاصه داستانی از این سری بازی ها بده
من اخرش درست نفهمیدم این تمپلار ها و اساسین ها کیا بودن توی چه دوره هایی بودن توی چه کشور هایی بودن !!

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
یکی لطفا یه خلاصه داستانی از این سری بازی ها بده
من اخرش درست نفهمیدم این تمپلار ها و اساسین ها کیا بودن توی چه دوره هایی بودن توی چه کشور هایی بودن !!

توی همه دوره و هر زمان و مکانی بودند و هستند و خواهند بود :d هر دو هم دنبال آزادی هستن اما به شیوه خودشون ;;)

البته به همین سادگی هم نیست ؛ برای اطلاعات بیشتر و جامع به این تاپیک سر بزن :

http://forum.bazicenter.com/thread33398/

آخرین ویرایش:

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
بازیش اینقدر قشنگ شده؟!بابا من گیر کردم نمی دونم از یه طرف gta با اول شخصش ،از یه طرف unity لامصب گرافیکم داره!نمی دونم چه کنم؟شما باشید کدومش رو می خرید؟
با این که تاپیک مختص AC هست ولی بین این دو مسلما برتری با GTA هست.لطفا کسی بحث رو ادامه نده این نظر شخصیم بود!
از لحاظ فنی هم GTA بهتره عمل میکنه به زودی مشخص خواهد شد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر