Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,391
نام
Majid
عکسا به اون تمیزی و پر گرافیکی رو ول کردین قیافه دختره رو چسبیدین؟ :D بنظرم من اصلا بد هم نیست از این زاویه بد افتاده :D

این سفیده یکی از چهار شخصیته؟ از این طرف شبیه اتزیو افتاده:
http://www.behindgames.com/wp-content/uploads/2014/09/1409682872-5.jpg

erpc

کاربر سایت
Jul 22, 2013
28
نام
ارمیا اعتمادی
عکسا به اون تمیزی و پر گرافیکی رو ول کردین قیافه دختره رو چسبیدین؟ :D بنظرم من اصلا بد هم نیست از این زاویه بد افتاده :D

نگفته چهار شخصيت, گفته چهار تخصص.

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح

اون سفیده که آرنوهه :D. دماغ و چونش که شبیشه :D
احتمالا مال بخش Co-op باشه + کرکترهای شخصی سازی شده.
----------------------------------------------------------
ولی دوبه شکم :-? :D شایدم همون بخش چلنج جدیدس.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
من AC III نه با کانر مشکل داشتم،نه با داستان،نه گیم پلی! :-"
بیشترین مشکلم با اون شهرها و View Pointـهای فاجعش بود:-" بعدشم زبون زیبای سرخپوستی:bighug: :d
---
امروز توی UPlay میگشتم دیدم Rewardـهای AC:U رو گزاشته! :| چقدر گرون بودن! هر کدوم 500 امتیاز! :| معمولا بازی ها اینجوری هست قیمت هاشون : 10-20-30-40 امتیاز! :| اینجا 5 تا 500ـی بود! :|
3تاش سلاح بود، یکیش آهنگ های بازی + چپتر اول یکی از کمیک های AC (یادم رفت کدومش:-" ) ، یکی دیگشم یک ماموریت بود :d
من که انقدر بازی های یوبی رو بازی نمودم و بعضی بازی هاش یه سری خرت و پرتاشون رو نگرفتم! هم بازم فقط 900 و خورده ای امتیاز دارم:|
البته احتمالا Actionـهای بازی هم باید امتیاز خفن بدن:-"

حالا اینا هیچی! معمولا UPlay یه کاراکتر برای بخش مولتی میزاشت! ایندفعه خبری نبود! :| بازی غیر از Co-Op بخش مولتی داره اصلا؟ :d
تا الان که من یادم نمیاد چیزی در موردش گفته باشن! :-"

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
بیشترین مشکلم با اون شهرها و View Pointـهای فاجعش بود:-" بعدشم زبون زیبای سرخپوستی:bighug: :d
---
امروز توی UPlay میگشتم دیدم Rewardـهای AC:U رو گزاشته! :| چقدر گرون بودن! هر کدوم 500 امتیاز! :| معمولا بازی ها اینجوری هست قیمت هاشون : 10-20-30-40 امتیاز! :| اینجا 5 تا 500ـی بود! :|
3تاش سلاح بود، یکیش آهنگ های بازی + چپتر اول یکی از کمیک های AC (یادم رفت کدومش:-" ) ، یکی دیگشم یک ماموریت بود :d
من که انقدر بازی های یوبی رو بازی نمودم و بعضی بازی هاش یه سری خرت و پرتاشون رو نگرفتم! هم بازم فقط 900 و خورده ای امتیاز دارم:|

حالا اینا هیچی! معمولا UPlay یه کاراکتر برای بخش مولتی میزاشت! ایندفعه خبری نبود! :| بازی غیر از Co-Op بخش مولتی داره اصلا؟ :d
نه نداره.

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
تایید شده یا حدس میزنی؟ :D
اون AC:R بدد که تایید کردن نداره ها :-"
منم یه جایی خونده بودم فقط Co-opهه. منبعش، نوشته زبان اصلش، و فردی که گفت رو یادم نیست:D
ولی میدونم که نداره.:D
ولی با این حساب این چلنج مود جدیده جزوی از Co-opهه؟:-/ ینی چهار نفرس؟:-/

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
---

'Assassin's Creed' Update: 'Unity' And 'Rogue' Not A Multiplayer Game, Ubisoft Confirms - International Business Times
------------------------------------------
منم با AC III اصلاً مشکلی نداشتم فقط این محیطاش اذیت میکرد که تو IV حل شد از نظر داستانی هم مشکل خاصی نداشت کانر (Ratonhnhaké:ton:-") هم بدبخت کاراکتر خوبی بود (قبول دارم به اندازه ی الطئیر و اتزیو دوست داشتنی نبود ولی خوب بود) داستانش هم قشنگ بیان شد.در کل سری AC برای من عینه CoD میمونه با این تفاوت که هر 6 ماه یه بارم یه نسخه ازش بدن کلی حال میکنم کلاً گیم پلی رو فرمی داره بدمصب:dالبته فوقالعاده ترینش سری داستان اتزیو (نسخه ی دوم و اسپین آف هاش) بود به نظرم که حالا با یونیتی فکر میکنم یه حماسه ی دیگه شروع شه ، گرافیکش هم یکی از عناوین واقعاً نکست جن هست که امیدوارم فریم فدای رزولوشن نشه واقعاً 60 فریم لاک برای بازی آدمو به وجد میاره:d

آخرین ویرایش:

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
'Assassin's Creed' Update: 'Unity' And 'Rogue' Not A Multiplayer Game, Ubisoft Confirms - International Business Times
------------------------------------------
منم با AC III اصلاً مشکلی نداشتم فقط این محیطاش اذیت میکرد که تو IV حل شد از نظر داستانی هم مشکل خاصی نداشت کانر (Ratonhnhaké:ton:-") هم بدبخت کاراکتر خوبی بود (قبول دارم به اندازه ی الطئیر و اتیزو دوست داشتنی نبود ولی خوب بود) داستانش هم قشنگ بیان شد.در کل سری AC برای من عینه CoD میمونه با این تفاوت که هر 6 ماه یه بارم یه نسخه ازش بدن کلی حال میکنم کلاً گیم پلی رو فرمی داری بدمصب:dالبته فوقالعاده ترینش سری داستان اتزیو (نسخه ی دوم و اپین آف هاش) بود که حالا با یونیتی فکر میکنم یه حماسه ی دیگه شروع شه ، گرافیکش هم یکی از عناوین واقعاً نکست جن هست که امیدوارم فریم فدای رزولوشن نشه واقعاً 60 فریم لاک برای بازی آدمو به وجد میاره:d
یوبی سافت؟ افت فریم؟ امکان نداره!!!!:|
با اینکه فن یوبی هستم اما افت فریم یه چیز عادی حساب میاد برای یوبی!!!

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
یوبی سافت؟ افت فریم؟ امکان نداره!!!!:|
با اینکه فن یوبی هستم اما افت فریم یه چیز عادی حساب میاد برای یوبی!!!

نه خوب ، نمیگم یوبی بازیاش همه لاک و بدون نوسانه ولی یه لحظه تصور یونیتی به صورت 60 فریم و لاک هم آدم رو خوش حال میکنه چه برسه به بازی کردنش:d:-"

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
اطلاعات جدید (بعضی جاهاش ممکنه تکراری باشه):
91255655917445324761.jpg

• بر اساس Previewهایی که تاحالا اومده، صداهایی که توی بخش های سینماتیک و گیم پلی شنیده میشند انگلیسی خواهند بود و نه فرانسوی زیرا دستگاه Animus که بازیکنان درون آن قرار میگیرند تا زندگی ارنو رو دوباره زندگی کنند، صحبت های قابل توجه و مورد توجه قرار گرفته رو به زبان بازیکن ترجمه میکند. اما مثل تمام نسخه های قبل مردم عادی به زبان محلی (در این نسخه فرانسوی) سخن میگویند.
  • کارگردان اصلی بازی Alex Amancio اعلام کرده که درون بازی هیچ فلش بکی (همانند فلش بک های Revelations) وجود نخواهد داشت و در کل بازی ما فقط کنترل جسم ارنو را در دست خواهیم داشت.
  • درباره کرکتر اصلی بازی گفته شده،در هنگام شروع بازی 21 ساله است. و با وجود جوانی و کم تجربگی میتواند از ساختمان های بلند بالا برود. Eagle Sense او نیز بخاطر کمبود مشاوره و آموزش با اون چیزی که ما میشناسیم متفاوته.
  • اتاق سفیدی که Assassinها بعد از کشتن هدفشان در آن صحبت میکردند نیز تغییر یافته. حالا شما وابسته به محتوای Assassination لحظه ها و تصاویری از اتفاقاتی که حول قتل هدف اتفاق افتاده را خواهید دید.
  • برای رفتن به بخش Co-op ابتدا باید چند ساعتی از بازی را طی کنید. دلیل این تاخیر اینه که شما با کنترل های بازی آشنا و خودتونو آماده کنید.
  • به عنوان استاد مخفی کاری ارنو میتواند خود را در میان مردم و جمعیت یا درون تلنباری از کاه پنهان کند. این مخفی بودن تا زمانی که یک عمل واضح و پرسروصدا انجام دهید باقی خواهد ماند.
  • Assassin's Creed Rogue و Assassin's Creed Unity رو میشه به ترتیب بازی کرد. زیرا درون Rogue رازی وجود دارد که در Unity افشا خواهد شد.
  • زمان حال هم جزوی از بازی خواهد بود. ولی نه به اون صورتی که توی نسخه BF بود. توی نسخه قبلی وقایعی که مشاهده میکردیم یک بازی کامپیوتری توسط کمپانی Abstergo بود. در هر حال، زمان حال AC:U یک شبیه ساز آزمایشی بر اساس DNA است. Abstergo یک Animus ارتقا یافته به اسم "Helix" درست کرده که به مشتری ها این امکان را میدهد تا زندگی را از چشمان Arno Dorian تجربه کنند.

منبع

آخرین ویرایش:

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
اطلاعات جدید (بعضی جاهاش ممکنه تکراری باشه):
91255655917445324761.jpg

• بر اساس Previewهایی که تاحالا اومده، صداهایی که توی بخش های سینماتیک و گیم پلی شنیده میشند انگلیسی خواهند بود و نه فرانسوی زیرا دستگاه Animus که بازیکنان درون آن قرار میگیرند تا زندگی ارنو رو دوباره زندگی کنند، صحبت های قابل توجه و مورد توجه قرار گرفته رو به زبان بازیکن ترجمه میکند. اما مثل تمام نسخه های قبل مردم عادی به زبان محلی (در این نسخه فرانسوی) سخن میگویند.
  • کارگردان اصلی بازی Alex Amancio اعلام کرده که درون بازی هیچ فلش بکی (همانند فلش بک های Revelations) وجود نخواهد داشت و در کل بازی ما فقط کنترل جسم ارنو را در دست خواهیم داشت.
  • درباره کرکتر اصلی بازی گفته شده،در هنگام شروع بازی 21 ساله است. و با وجود جوانی و کم تجربگی میتواند از ساختمان های بلند بالا برود. Eagle Sense او نیز بخاطر کمبود مشاوره و آموزش با اون چیزی که ما میشناسیم متفاوته.
  • اتاق سفیدی که Assassinها بعد از کشتن هدفشان در آن صحبت میکردند نیز تغییر یافته. حالا شما وابسته به محتوای Assassination لحظه ها و تصاویری از اتفاقاتی که حول قتل هدف اتفاق افتاده را خواهید دید.
  • برای رفتن به بخش Co-op ابتدا باید چند ساعتی از بازی را طی کنید. دلیل این تاخیر اینه که شما با کنترل های بازی آشنا و خودتونو آماده کنید.
  • به عنوان استاد مخفی کاری ارنو میتواند خود را در میان مردم و جمعیت یا درون تلنباری از کاه پنهان کند. این مخفی بودن تا زمانی که یک عمل واضح و پرسروصدا انجام دهید باقی خواهد ماند.
  • Assassin's Creed Rogue و Assassin's Creed Unity رو میشه به ترتیب بازی کرد. زیرا درون Rogue رازی وجود دارد که در Unity افشا خواهد شد.
  • زمان حال هم جزوی از بازی خواهد بود. ولی نه به اون صورتی که توی نسخه BF بود. توی نسخه قبلی وقایعی که مشاهده میکردیم یک بازی کامپیوتری توسط کمپانی Abstergo بود. در هر حال، زمان حال AC:U یک شبیه ساز آزمایشی بر اساس DNA است. Abstergo یک Animus ارتقا یافته به اسم "Helix" درست کرده که به مشتری ها این امکان را میدهد تا زندگی را از چشمان Arno Dorian تجربه کنند.

منبع

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر