Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,485
نام
آرش
دوستام co-op این بازی اون قدری خوب هست که آپدیتش رو دانلود کنم؟ چون با خود بازی مشکل خاصی ندارم؟
وضعیت فریم تو کو آپ چطوره؟

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
جداً گرافیک بازی رو کاهش میده؟:-/

من كاهشي متوجه نشدم
ولي اگه كاهشي هم باشه حتماً مناسب با سخت افزار كنسول بوده! (جهت سازگاري بهتر)
بالأخره سازنده بهتر از ما مي دونه كه چي براي بازي اش مناسبه و دنبال بدتر شدن بازي نيست!!
آپديت كنيد...

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,469
جداً گرافیک بازی رو کاهش میده؟:-/

قطعا نه اونقدر که قید آپدیت رو بزنید!
بهبودهای صورت گرفته ارزشش رو داره.
بقول دوستمون اگر کاهش گرافیکی صورت گرفته برای پایداری و بازدهی بیشتر بازی انجام شده.
از من میشنوید حتما آپدیت رو نصب کنید

آخرین ویرایش:

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
خب اقایون امروز یعنی چند دقیقه پیش بازی رو بخش داستانیش تو 26 درصد تموم کردم .
میتونم بگم یکی از فوق العاده ترین بازی هایی هست که تو عمرم بازی کردم :x البته بعد بتمن :D
پایانش هم که خیلی ناراحت کننده بود ولی شاهکار بود و لذت بردم :)
البته بماند تو این مموری اخر یعنی ماموریت اخر باگ بازی داشت پدرمونو در می اورد :D باگ هم این بود اگه از یه کوچه بقل قلعه رد میشدم هی کرش میکرد ولی اگه از کوچه بقلیش میومدم درست بود !! ولی در کل فریم خیلی خوب میداد و لگ هم منو اذیت نکرد .
الان یه سوال مونده برام فقط :| بازی تموم شد ، درست! اومدم dlc dead kings رو شروع کنم اونم قشنگ شروع شد ولی حالا موندم اقا من بخوام بیام شهر اصلی باید چه خاکی به سرم بریزم!! :(( یعنی dlc تموم نشه نمیشه اصلا ؟ :D

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
خب اقایون امروز یعنی چند دقیقه پیش بازی رو بخش داستانیش تو 26 درصد تموم کردم .
میتونم بگم یکی از فوق العاده ترین بازی هایی هست که تو عمرم بازی کردم :x البته بعد بتمن :D
پایانش هم که خیلی ناراحت کننده بود ولی شاهکار بود و لذت بردم :)
البته بماند تو این مموری اخر یعنی ماموریت اخر باگ بازی داشت پدرمونو در می اورد :D باگ هم این بود اگه از یه کوچه بقل قلعه رد میشدم هی کرش میکرد ولی اگه از کوچه بقلیش میومدم درست بود !! ولی در کل فریم خیلی خوب میداد و لگ هم منو اذیت نکرد .
الان یه سوال مونده برام فقط :| بازی تموم شد ، درست! اومدم dlc dead kings رو شروع کنم اونم قشنگ شروع شد ولی حالا موندم اقا من بخوام بیام شهر اصلی باید چه خاکی به سرم بریزم!! :(( یعنی dlc تموم نشه نمیشه اصلا ؟ :D

تو نقشه بگرد روي p ، اون fast travel هست به پاريس
اين dlc هم بعد از تموم شدن مأموريت هاش مي توني بري توش بگردي
يه شهر اضافه ميشه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
نظرات من بعد از اتمامه بازی......
البته بگم یک بار بازیو در آذر ماه خریدم اما به دلیل نبودن وقت فروختن و دوباره هفته پیش خریدم و آپدیت بازی رو 1.4 هست که همون 2 3 ماه پیش آمد و دیگر آپدیت نکردم......

گرافیک:بسیار خوب طراحی شده و در این شکی نیست و جزو نکات مثبت بازی هست و رنگها جذاب هستن اما مشکلاتی هم موجوده آب خیلی خوب طراحی نشده و در کل تم بازی با این گرافیک و خون ریزی هاش جذابه...

نقشه بازی:پاریس به زیبایی طراحی شده و زیبا و کاخ های بازی از درون تا بیرون با تمام تلاش طراحی شدن و تا اینجا هیچ اسسینی به این زیبایی در طراحی داخل ساختمان ها ظاهر نشده و برجک های بازی که محل بالا رفتن و باز کردن نقشه هستن عالی هستن به یک علت دیگه باید به سراغشون برگردیم و مثل دفعه های پیش نیستن که بیشترشون رو بالا میرفتیم جهت فقط باز شدن نقشه اون دلیل هم نقاشی ها یا همون معماهای نوستر آداموسه...اما ایراداتی هم داره بیشتر ساختمان های بازی یا بهتر بگیم 90 درصد فاقد هرگونه نگهبانی هستن بخصوص برجک ها ...

داستان بازی:ابتدا جذابیت خاصی داره اما بعد از اینکه مدتی جلو میریم همش رنگ انتقام میگیره و در این داستان غرق میشه بازی و به انتقام فقط و کشتن آدمها باید بپردازیم......در این بازی به نظر من شخصه la touch یا همان لاتوچ بهترین شخصیت منفی رو داره چون هم کثیفه هم چهرش هم ذاتش هم نوع راه رفتنش آدمو یاده شخصیت های منفی به خوبی میندازه و اگر دقت کرده باشین تا اواخر بازی هم فلنگو میبنده...اما elise معشوقه آرنو هم غرقه انتقامه به کل بازی در انتقام غرق شده و این خوب نیست و پایان خوب بود به نظر من بهتر که مرد الیز چون ی دختر کله پوک واقعا بود و جز زیبایی مخ نداشت:d .

مراحل بازی:جذابیت های خاصی داره و شبیه hitman هم شده و راههای مختلف جهت کشتن عالیه اما دقت کرده باشین همش رویه تکراری اینگونه داره که آرنو از بالای ساختمان نظاره میکنه و دنبال بهترین راه میگرده و بعد مرحله شروع میشه بیشتر آدمو یاده hitman میندازه که مخفی کاری بهترین راهه...و مخلفاته مراحل از نجات دادن زندانی ها و یا راهای دیگه خوب هستن. اما گل سر سبد بازی مراحله جنگ جهانی دوم و گذر از زمان هست باید آفرین بگم اون ی نواختی و مزخرف بودن سری های قبلی که برمیگشت به شرکت و زمان حالو به کل دور ریخته بود و با بهترین ایده گل کاشت

هوش مصنوعی:در مبارزات بالای 5 نفر واقعن آدمو دق میدن که عالیه و باید پا به فرار بزاری تا نکشتنت.. و یک نکته مثبته و دیگه خبری از ببو های قبلی نیست که همشونو حریف بودیم......اما مشکلی هم دارن وقتی میبیننتون پا پی آدم نمیشن کافیه پشت ی دیوار پنهان بشین حتی بعد از کشتن 2 3 نفر جلوشون بعد از آویزون شدن از ی دیوار و دیده نشدن به کل همه چیز از یادشون میره و این خوب نیست ...

جمعیت شهر:خوب و فعال هستن انتظار اینکه با این تعداد جمعیت همه آنها هر کدام کاری خاص انجام بدن واقعا ظلم هست و طراحی جمعیت خوب بوده اما گاهی از ی نوع آدم در یک صحنه زیاد موجود هستن اما در کل جمعیت بازی بیشترین باگ هارو دارن اما واقعا حس نگاه کردن از بالا پشتمان به یک صحنه گیوتین زدن افراد با اون جمعیت و گرافیک باگ های موجود در بینشونو از یاده آدم میبره..
باگ های بازی:به شخصه دفعه اول که بازیو خریدم و فروختم باگهاش رو مخم بود اما الان هدفم بازی شد تا توجه به باگ و به کل خوشحال شدم چون باگهای بازی با همه زیاد بودنشون از ظاهر شدن ناگهانی که البته 3 4 بار اتفاق بیشتر نیوفتاد و چیزهای مسخره دیگه باز بازی برام جذاب بود.......اما باز تو 5 6 جا افت فریم داشتم اما 3 4 ثانیه.....اما در کل پاریس زیبا حیفه که به خاطر باگهاش بیخود نقد بشه چون بازی در کل جذابه....

مخلفات بازی:خیلی مخلفات داره پر از معما و مراحل فرعی و روزنامه و هرچی که فکرشو بکنید بازی ساعتها مراحل اصلیش جذاب هست در کل و میتونه مدتها برا پلات کردن وقت گیر باشه البته من فقط مراحل اصلی رو میرم و چنتا فرعی هر بازیرو که بازی میکنم......

حرف آخر:بازی جذاب و زیبا و با فکری عای طراحی شده اما خوب مشکلاتی هم داره اعم از داستان صرفی انتقامی که اون هم درونش جذابیتهایی داره و زیاد نگران کننده نیست و باگها که با فکری عمیق قابله گذشتن هست....به نظر من بعد از ezio این اسسین به من چسبید و خوب بود و میشه از 10 بهش ی نمره 7 یا 8 داد..

و حدس میزنم با حفظ ایده های عالیه این بازی از گذر زمان اون هم تو سال های مختلف تا نحوه کشتن افراد که زیبا کار شدن و با شاخو برگ دادن به داستان سری بعد و دقت در نداشتن باگ بازی بعدی که گویا در لندن خواهد بود میتونه بهترین اسسین بشه اما بازم میگم انقلابه فرانسه تو این بازی به نسبت خوب طراحی شده بود از شلوغی ها تا هرجو مرج و اعدام ها و بقیه موارد امیدوارم تو لندن هم که قراره سری بعدی اونجا باشه گل بکارن.........

اما آرزوی من رفتن اسسین به قبل دوران الطیر و اونم امپراطوری های رم باستان و گلادیوتور ها هست به حدوده 3000 سال پیش و نگرانیم هم اینکه اینا دارن اینجوری جلو میان تو زمان آخرش باید دسته اسسین ها کلاشو نارنجک ببینیم چیزی که با روح بازی جور نیست تو عمرم یک بار هم فکر نکردم با ی اسسین با ی تفنگ لوله بلند تو این 2 3 سری قبلی تیر انداری کنم حس میکنم دور از ی اسسینه بخواد با تفنگ آدم بکشه ..... تو آینده احتمالا جنگ سرد بین شوروی و آمریکا و بعدشم برن به آینده ..اما فک کنم نمایش پاریس تو جنگ جهانی درون این بازی تو 2 3 سال آینده اسسین به هیتلر و استالین و روزولت هم برسه دورانش و راجبش ایده دارن ..

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
بالاخره بعد از کلی ور رفتن با بازی و آپدیت و خراب شدن سیوا و کلی مشکل دیگه تونستم یک تجربه 1-2 ساعته پشت سر هم داشته باشم! قبلش هی کرش میکرد و سیوا پاک میشد و تا اینجا هم خیلی از سیوای اماده استفاده کردم و کلا تا 7 درصد رفتم و هیچی نفهمیدم از بازی :D الان تازه بعد از ریختن اپدیت خوب شد تونستم عین آدم بازی کنم.

طراحی مراحل بنظرم خیلی خوبه و خیلی جاها یاد Brotherhood مینداخت منو! مخفی کاریشم خیلی حال میده فقط Whisle نداره؟ (سوت زدن برای Distract کردن سربازا) توی ACIV اگه اشتباه نکنم E بود :| اینجا نداره؟

فقط تعداد NPC ها رو اعصابه :| واقعا کی بهشون گفته بود اینقدر زیاد بزارن تو بازی؟ بعضی جاها اینقدر زیاده آدم گم میشه بین ملت :D الکی بازی رو هم سنگین کردن! اکثر افت فریما بخاطر همین NPC های زیاد هست! توی یکی از مراحل که NPC ها برا چند ثانیه کلا پاک میشدن یک دفعه فریم میزد بالا بدون افت فریم :|
الانم لگ ندارم ولی افت فریم هست هنوز ولی قابل بازیه!

فایتینگ بازی عالی شده! همینطور کلا گیم پلی.
یک 5 سالی میشد که هر AC ـی میومد میرفتم بازی میکردم یک ارتش سرباز بهم حمله میکردن میکردن به خیالم نبود همش Counter attack روشون میزدم همشون میمردن ولی حالا این کانتر اتک اصلی رو برداشتن خیلی خوب شده دعوا ها نفس گیر تر شده و آدمو به چالش میکشه! دیگه 10 نفر حمله کنن بینشون تفنگ دارم باشه در میرم :D

محیط سازی شهر هم شاهکاره واقعا عالیه! مثل ACII :x

فقط داستان حالت تکراری داره! همش یکیو پیدا کن اساسینیت کن و ... همه مراحل تقریبا همینطوریه ولی در کل خیلی حال میده!

اگه این مشکلات فنی رو نمیداشت متا عمرا زیر 80 میومد! عمرا

آخرین ویرایش:

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
سلام دوستان.
یه مدتی هست دارم با ReShade ور میرم و اگه چیز درست و درمونی در اومد و کسی هم خواست Preset رو میتونم آپلود کنم تا شما هم استفاده کنید.

فعلا یه چنتا نمونه میزارم و امیدوارم خوشتون بیاد:

دو عکس آخر (اِلیز) تقریباً میشه گفت آپشن آخر هست و من خودم بیشتر ازش خوشم اومد، فقط بعضی جاها خیلی Brightness میره بالا که هنوز نفهمیدم آیا Adaptation هم داره ReShade یا نه که بشه از روشنایی بیش از حد بعضی صحنه ها جلوگیری کرد...

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
سلام دوستان.
یه مدتی هست دارم با ReShade ور میرم و اگه چیز درست و درمونی در اومد و کسی هم خواست Preset رو میتونم آپلود کنم تا شما هم استفاده کنید.

فعلا یه چنتا نمونه میزارم و امیدوارم خوشتون بیاد:

دو عکس آخر (اِلیز) تقریباً میشه گفت آپشن آخر هست و من خودم بیشتر ازش خوشم اومد، فقط بعضی جاها خیلی Brightness میره بالا که هنوز نفهمیدم آیا Adaptation هم داره ReShade یا نه که بشه از روشنایی بیش از حد بعضی صحنه ها جلوگیری کرد...
بسيار عالى
ديگه واقعا بهترينه...
فقط ميشه در مورد reshade توضيح بدى ، من زياد ازش اطلاع ندارم
همچنين چجورى ما هم ميتونيم ازش استفاده كنيم

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
بسيار عالى
ديگه واقعا بهترينه...
فقط ميشه در مورد reshade توضيح بدى ، من زياد ازش اطلاع ندارم
همچنين چجورى ما هم ميتونيم ازش استفاده كنيم

یه post-processing انجکتور هست مثل Sweetfx ولی بیشتر میشه گفت به ENBseries شباهت داره ( SSAO , DoF, SMAA و ... ) شخصی که ولی خب خلاف ENB بیشتر بازی ها رو ساپورت میکنه مثل SweetFX... لیست بازی های سازگار: Compatibility
ریشید به تنهایی چیز دهن پرکنی نیست و با MasterEffect Reborn دیگه میشه گفت تکمیل میشه و تا حدودی رقیبی هست برای ENB.

روش نصبش هم مثل SweetFX هست و فوق العاده ساده.

توی Preset من screen dirt فعال نیست و Depth of field هم استفاده نکردم ولی شما خودتون میتونید از توی کد ها فعالش کنید...
فعلا فقط روی رنگ های بازی کار کردم و چیزهایی مثل Sharpening , Vignetting و موارد بالا رو استفاده نکردم (سلیقه ایی :D)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر