Multi Platform Assassin's Creed Shadows

Assassins-creed-red.jpeg
عنوان جدیدی از سری Assassin's Creed در شوکیس این عنوان معرفی شد. این بازی بخشی از پروژه Assassin's Creed Infinity است که در همین شوکیس معرفی شد.
تاپیک جامع اینفینتی: Assassin's Creed Infinity
--------------------------------------------
سازنده: Ubisoft Quebec
ناشر: Ubisoft
تاریخ عرضه: 15 نوامبر 2024 (25 آبان 1403)
پلتفرم: PC, PS5, XSX|S
--------------------​
اطلاعات
  • در این نسخه سری به ژاپن فئودال سفر خواهد کرد.
  • بازی 2 شخصیت اصلی به نامهای Yasuke و Naoe خواهد داشت که به دلخواه خود میتوانید بین آنها سوئیچ کنید.
  • با پیشرفت در داستان بازی شاهد تغییر فصل خواهیم بود و بازی هر چهار فصل وجود دارد.
  • نائویی دارای یک قلاب است که می‌تواند آن را به لبه سقف‌های خانه‌های بازی و همچنین نقاط مختلف دیگر پرتاب کند و از آن برای بالا رفتن از اجسام استفاده کند.
  • تقریبا تمام آیتم های درون بازی می‌توانند به صورت پویا توسط سلاح های شما آسیب ببینند. به عنوان مثال کاتانا ها می‌توانند بوته ها و سبد ها را برش بزنند و علائم دقیق تیغه خود را بر جای بگذارند.
  • سیستم مبارزه سلاح های متنوعی از جمله کاتانا و Kanabo و نیزه Yari و Kunai و Kusarigama را در اختیار شما می‌گذارد.
  • دو شخصیت بازی دارای درخت های مهارت کاملا جدا از یک دیگر هستند ولی میتوانید از XP و منابع و سلاح های جمع آوری شده برای هر دو آنها استفاده کنید.
  • سیستم فصول همچنین بر روی رفتار NPCهای بازی تأثیر می‌گذارند. در تابستان سامورایی‌ها به جستجوی بازیکن بوته‌ها را از بین می‌برند، در زمستان آن‌ها به دور آتش و مکان‌های گرم تجمع می‌کنند و مسیر‌های جدید و سردتری رویت می‌شود.
  • اندازه نقشه بازی شبیه به نقشه‌ AC Origins خواهد بود و منطقه مرکزی ژاپن را به تصویر خواهد کشید.
  • بازی بخشی از پروژه اینفینیتی میباشد.
  • این نسخه توسط تیم و کارگردان پروژه‌های AC Odyssey و Immortals Fenix Rising ساخته میشود.
  • سبک بازی همچون نسخه‌های اریجینز، ادیسی و والهالا RPG خواهد بود.
تریلرها
-------------

تصاویر
-------------

آخرین ویرایش:

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
943
نام
کیوان
بازی هم اسم اصلیش مشخص شد Assassin's Creed Shadows و تریلر هم 15 می 26 اردیبهشت.
@K I 1 1 E R اسم تاپیک لطف میکنی درست کنی.

Attachments

• Screenshot_20240513-193923_X.jpg
    Screenshot_20240513-193923_X.jpg
    705.4 KB · مشاهده: 21
آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,202
نام
∂αнмα
به به
امیدوارم با خرتو پرت و کارای الکی تایم رو به بالاس ۱۰۰ نرسونن.

همون بازی ۲۰ -۳۰ ساعته غنی ما راضیم
بازی قرار ـه لایو سرویس باشه خلاصه این قضیه رو باید از سرت بیرون کنی :D
بازی کراسجن هستش:

شینوبی تکذیبش کرد

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
510
واقعا خسته شدم از اسم shadow توی بازی ها

castlevania: lords of shadow
Shadow of the Tomb Raider
Middle-earth: Shadow of War
batman arkham shadow
Shadow Fighter
Sekiro: Shadows Die Twice
Shadow the Hedgehog
Shadow of the Colossus
Killzone: Shadow Fall
Shadow fighter
Middle-earth: Shadow of Mordor

و هزارتای دیگه که الان تو ذهنم نیست

الدین رینگ : Elden Ring Shadow of the Erdtree

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,073
نام
آریا
به عنوان یکی از طرفدارهای نسخه‌های عظیم Assassin's Creed و همین‌طور یکی از علاقمندان بازی‌هایی که توی ژاپن می‌گذرن، خیلی منتظرم ببینم چه کردن.
می‌دونم که اون بازی‌ها مخالف زیاد دارن، ولی واقعاً برای من لذت‌بخش بودن و در مجموع فکر کنم بیشتر از ۳۰۰ ساعت وقت صرف اون سه نسخه کردم! :D

batman arkham shadow
Shadow Fighter
Shadow the Hedgehog
Shadow of the Colossus
Shadow fighter

یه ماه دیگه هم Elden Ring: Shadow of the Erdtree رو داریم. :D کلاً این عبارت Shadow یه حالت شیک و قشنگی داره و برای همین خیلی ازش استفاده می‌کنن!

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,908
نام
نریمان

batman arkham shadow
Shadow Fighter
Shadow the Hedgehog
Shadow of the Colossus
Shadow fighter

رقابت تنگاتنگی با Origins داره! :D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,350
نام
امیر
می‌دونم که اون بازی‌ها مخالف زیاد دارن، ولی واقعاً برای من لذت‌بخش بودن و در مجموع فکر کنم بیشتر از ۳۰۰ ساعت وقت صرف اون سه نسخه کردم! :D
کمه که، واسه من فقط خود والهالا تا الان (هنوز دی ال سی Forgotten Saga رو تموم نکردم) نزدیک به ۱۹۸ ساعت شده.
اودیسه هم الان پیش هیدیسم (پارت دوم دی ال سی آتلانتیس) و اگه درست یادم باشه حدود ۱۱۸ ساعت طول کشیده، اوریجینز هم با دو تا دی ال سی فکر کنم حدود ۵۵-۶۰ ساعت شد.
اون مخالف ها هم اکثرشون اصلا اودیسه و والهالا رو بازی نکردن ولی همش دارن هیت میدن به اون دو نسخه. (اهم اهم @Akiba :D )

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,073
نام
آریا
یه سری از طراحی‌های بازی لو رفت! :D

40b514_24xsda.jpg

e1c014_24222.jpg

d6fe14_24xcsa.jpg

قضاوت بر اساس دو تا دونه عکس خیلی زوده، ولی حس و حال خوبی برام داره.
من توی Odyssey خانم برداشتم و توی Valhalla آقا و از انتخابم راضی بودم، ولی اینجا یه ذره سخت‌تر به نظر می‌رسه.
تا دوستان شاکی نشدن هم بگم که طبق لیک‌های قبلی، اون آقاهه همون یاسوکه معروف هست که یه سامورایی سیاه‌پوست بوده و این‌طوری نیست که کلاً سامورایی سیاه‌پوست توی ژاپن نداشته بوده باشیم (چه فعلی شد! :D).

کمه که، واسه من فقط خود والهالا تا الان (هنوز دی ال سی Forgotten Saga رو تموم نکردم) نزدیک به ۱۹۸ ساعت شده.
اودیسه هم الان پیش هیدیسم (پارت دوم دی ال سی آتلانتیس) و اگه درست یادم باشه حدود ۱۱۸ ساعت طول کشیده، وریجینز هم با دو تا دی ال سی فکر کنم حدود ۵۵-۶۰ ساعت شد.
اون مخالف ها هم اکثرشون اصلا اودیسه و والهالا رو بازی نکردن ولی همش دارن هیت میدن به اون دو نسخه. (اهم اهم @Akiba :D )
من DLCها رو بازی نکردم، ولی باید حتماً یه روزی بهشون سر بزنم. :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,062
نام
نـــــــویـــــــــد
میتونه اسسین خوبی بشه. البته که با این قیمت گذاری‌هاشون و نسخه‌های ۱۳۰ ۱۴۰دلاری بازم حاشیه درست میشه ولی خب به شخصه سه نسخه‌ از فاز جدید اسسین رو دوس داشتم. والهالا رو بیشتر دوس داشتم به خاظر مپ صاف و صوفش. برعکس ادیسی همش پستی بلندی و حالت جزیره‌ای بودن مپ. مُدام باید سوار کشتی میشدی میرفتی دو قدم اون طرف‌تر پیاده میشدی. واقعا چیز خاص و عجیبیم ندارن ولی خب سرگرم میکنن دیگه :D واسه تو آف خریدن گزینه‌های خوبین. یوبی هم که دست به آفش خیلی خووبه. حال و هوای جاپونم قطعا میتونه به جالب‌تر شدن بازی کمک خوبی بکنه البته اگه از پتانسیلش استفاده کنن.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,908
نام
نریمان
من توی Odyssey خانم برداشتم و توی Valhalla آقا و از انتخابم راضی بودم، ولی اینجا یه ذره سخت‌تر به نظر می‌رسه.
فکر اینجا مثل Syndicate باشه که باید با هر دو کارکتر بازی کنیم و انتخابی نیست.

پ.ن.: بازی بدلیل داشتن Kusarigama همین الان یه امتیاز مثبت از من گرفت. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر