Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
اینجوری دانلود می کنی:
1. می زنی Stream the video پایین همون جایی که فیلم رو میبینی.
2. یه صغحه ای باز می شه که اگر یه خورده بیای پایین سه تا گزینه ی دانلود میبینی. نارنجی هستند با کیفیت های مختلف اونی رو که می خوای سمت راستش رو دانلود می زنی.
3. یه صفحه ی دیگه باز می شه دو تا گزینه میبینی. Main server و E3 server #1 بزن Main server(نمی دونم با اون چه فرقی داره)
اگر دیدی باز نکرد رو همون گزینه بزن save target/link as بعد می تونی دانلود کنی
امیدوارم گرفته باشی;)

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
تریلر جدید:d این یکی مربوط به افراد اتزیو هست...حتما ببینید... نسبت به برادرهود خیلی باحال تر شدن
این یکی هم ببینید...معلوم میشه الطایر بعد از کشتن المعلم با اون چکار می کنه

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
کاش صداشو هم یه کم پیرتر میکردن آخه نه به چهرش نه به صداش اصلا با هم جور در نمیان.

ویرایش: لطفا از اسپویل داستان خوددداری کنید.

Last edited by a moderator:

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
یعنی من عاشق Halo و Cod و Elder skyrim و... از بازی هایی که اومده و داره میاد هستم. اما این یکی فوق العاده ست. من با Brotherhood زندگی کردم. بعد از Mass Effect 2 سری Assasins بهترین بازی بوده که واقعاً به دلم نشسته. فقط یه حسی بهم میگه ازون جایی که Ubisoft همیشه یه مسخره بازی سر این بازی هاش در میاره برای این هم پچ کردن و اینجور مسائل رو داشته باشیم که کلی اذیتمون کنه!!!! :|

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,828
نام
وحید
تا بیاد این mw3 رو تموم کردم میرم تو کارش skyrim و درایور میرن برا بعد تازه بعدش هیلو سالگرد میاد یا خدا چه لذتی ببریم
i love nov

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
موقع مدرسه اینقدر بازی میاد که پول نداریم بخریم اینقدر ولی تو فصل تابستون میشینیم همدیگه رو نگاه میکنیم

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
چرا انقدر بازی داره می یاد! تو میان ترم ها خدا لعنتشون کنه :D
من انقدر گیرم که هنوز نسخه قبلی اسایسینس رو میزمه هنوز تو کنسول نزاشتم :D
بازی های دیگه بماند ...

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
اگه لیک شه چی میشه:x.... میگم راستی من تو باغ نبودم brotherhood یا 2 لیک شد یا نه؟
جفتشون لیک شدن...ولی جفتشون مشکل قفل داشتن.سر AC2 که قفل های wave جدید اومد همه رفتن سر کار.سر َC:BH هم AP2.5 اومد باز همه رفتن سر کار...دست به دعا برداریم این یکی چیزیش نباشه...

• Like
Reactions: he_ghm

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
چرا این نمیاد؟ :( رسما دارم به فنا میرم!!!

این چند روزه اوضاع روحیم هم بهم ریخته، اساسین بدین :(. بی شرفا بازی رو شیپ هم نمیکنند لیک بشه.

حالا اون اسمشو نبر 3 که برای پیسی میخواستم یه هفته قبل از عرضه لیک شدا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر