Assassin's Creed | PS3

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
خوب وقتی می خوای دانلودش کنی مجبوری اپدیتش کنی من با دیال نفتی اپدیتش فقط 7 ساعت یا بیشتر دانلودش طول کشید خود پچ هم که حجمی نداشت ولی خوب بهتره اپدیتش نکنی چون ممکن دستگاهت لنزش از کار بیفته (البته منم شنیدم)

Far.Cry

کاربر سایت
Oct 15, 2006
73
آقا جون یا PS3 شماها ایراد داره یا Ps3 من استثناییه چون من تا حالا هر چقدر AC رو بازی کردم Freez نشده تازه فرم ویر دستگاهم رو هنوز آپدیت نکردم و هنوز 1.94 واقعا عجیبه!!!!!!!!!!

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
من که هنوز نخریدمش اول میخوام uncharterd بگیرم ولی اگه شما راست میگید احتمالا اینای که مشکل دارن یا کنسولشون از نظر خنک شدن در جای مناسبی قرار نگرفته یا اینکه بعضی ها تو این کنسول هرچی گیرشون میاد میزارن مثل cd dvd که لنز دستگاه رو دچار مشکل کرده حالا انشا الله که بگیرمش منم میام خبرشو براتون میگم که فریز میشه یا نه

saba_elija

کاربر سایت
Jul 23, 2007
38
سلام
من هم مشکل Freez شدن رو 3 بار تا حالا داشتم , مشکل از گرما نبود چون هم جای PS3 خنک بود هم من داشتم یخ میزدم :cheesygri
آخرین Update رو هم داشتم (2.1) , و مطمئنما از لحاظ لنز مشکل ندارم چون خیلی کم تا حالا بازی باهاش کردم و تا حالا جز Blu-Ray چیزی نذاشتم داخلش !!!!
نتیجه : ظاهرا بازی مشکل داره!
PS3 بنده PAL هست ! بقیه که مشکل داشتن دستگاهشون چی بوده ؟؟ ( بازی هم PAL هست !)
راستی COVER بازی من با بقیه فرق داره ! ( کاور Blu-ray )
18 سال خورده نه 17 (M ) , عنوان Assassin's Creed پایین Hard Case خورده نه بالای سر الطیر !!
جناب Far.Cry لطف میکنی بگی ریجن بازیت و سیستمت چیه ؟
Enjoy the Game

آخرین ویرایش:

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
آقا جون یا PS3 شماها ایراد داره یا Ps3 من استثناییه چون من تا حالا هر چقدر AC رو بازی کردم Freez نشده تازه فرم ویر دستگاهم رو هنوز آپدیت نکردم و هنوز 1.94 واقعا عجیبه!!!!!!!!!!
اگه رو همه ی دستگاه ها فریز میکرد که باید یوبی دره شرکتشو تخته میکرد میرفت !!!!:eek:

saba_elija

کاربر سایت
Jul 23, 2007
38
آقا بعد از اینکه 3 تا شهر رو رفتین , وقتی که میسه جاهایی رو که میخواهید برید انتخاب کرد , باید چه کار کرد ؟؟؟ من دیگه داره اعصابم داغون میشه !!! همه شهر ها رو یه بار دیگه رفتم ولی چیزی نشد !!! چه کار کنم ؟

bobrez

کاربر سایت
Apr 24, 2007
26
آقا بعد از اینکه 3 تا شهر رو رفتین , وقتی که میسه جاهایی رو که میخواهید برید انتخاب کرد , باید چه کار کرد ؟؟؟ من دیگه داره اعصابم داغون میشه !!! همه شهر ها رو یه بار دیگه رفتم ولی چیزی نشد !!! چه کار کنم ؟

ميری تو يکی از شهرها، ميری تو اون جايی که مقرشونه و بعد از اينکه با اون يارو حرف زدی بايد بری يه ذره نقشه رو باز کنی، يعنی بری بالای برجا، ولی برجا تو نقشه نيست، بهتره بری جاهایی که نقشه معلوم نيست و خودت دنبال يه برج بگردی که بری ازش بالا و نقشه باز بشه و ماموريت تو نقشت بياد!
بعد که يه چند تا ماموريت انجام دادی بر ميگردی پهلوی همون يارو، يه پر بهت ميده و بايد بری يکی رو بکشی.

اکثر بازی انجام چند باره ی اين ماموريت هاست که يه ذره از ارزش بازی کم کرده و بازی رو بعد از يه مدت کمی تکراری ميکنه.

Far.Cry

کاربر سایت
Oct 15, 2006
73
جناب Far.Cry لطف میکنی بگی ریجن بازیت و سیستمت چیه ؟
Enjoy the Game[/QUOTE]

سلام
ریجن بازیم U/C هستش سیستم هم PS3 80gig هست که ریجن دستگا همم U/C هست

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
فکر میکنم که اینجا هم بچه ها مشکل فریز شدن دارن میخواستم بگم که ایراد ازبازی هست چون تونسخه
360هم بعضی جاها (خصوصا اواخربازی)فیریزهای 2-3ثانیه ای وجود داره(در ضمن من تمومش کردم بازی رو اگه
جایی گیر کردید بگین تا کمک کنم):love:

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
با سلام پس میشه گفت راه حل رو پیدا کردیم که رجین U/c بگیرین بهتره و احتمال فریز شدن صفر میشه چون یکی از دوستام هم بازیش U/c هست و میگه اصلا فریز نمیکنه تازه هم دستگاهش J هست موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر