Multi Platform Assassin's Creed Mirage

سازنده
Ubisoft Bordeaux
تاریخ انتشار
5 October
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

a3fep-tl283.jpg

Developer: Ubisoft Bordeaux
Publisher: Ubisoft
Genre: Action Adventure
Release Date: October 12, 2023
Platforms: Xbox Series X/S, Playstation 5, Xbox One, Playstation 4, Microsoft Windows

- بازی شما را در نقش بسیم بن اسحاق جوان، 20 سال پیش از وقایع نسخه Valhalla قرار می‌دهد.
- طبق گفته سازندگان، این بازی بسیار داستان محور است.
- خانم شهره آغداشلو بازیگر و صداپیشه، کار صداگذاری راهنما و استاد ایرانی بسیم، یعنی روشن را انجام خواهد داد.
- این نسخه به نوعی بازگشت به ریشه‌های سری می‌باشد.
- مخفی کاری، پارکور و ترور بخش‌هایی کلیدی از گیمپلی را تشکیل می‌دهند.
- محل وقوع داستان، بغداد قرن نهم می‌باشد.
- شخصیت‌های تاریخی واقعی نقش مهمی در پیش‌برد داستان ایفا می‌کنند.
- قیمت نسخه پایه این بازی 50 دلار می‌باشد.
- برای اولین بار در تاریخ این سری، قلعه الموت به تصویر کشیده خواهد شد.

ACMirage_Basim_Promotional_Image_1.jpg ACMirage_Roshan_Promotional_Image_1.jpg

Screenshots

IMG_20220910_223547_441 (1).jpg IMG_20220910_223548_730.jpg
IMG_20220910_223551_602.jpg IMG_20220910_223552_635.jpg

Box Art

AC_Mirage_cover.jpg AC_Mirage_Deluxe_cover.jpg

Trailers

آخرین ویرایش:

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,968
دیشب بازی رو تموم کردم با پلی تایم ۱۳ ساعته
بنظرم تجربه دلنشین و رضایت‌بخشی بود
پتانسیل داستان بازی خیلی بیشتر از اینها می‌تونست باشه، شخصیت های تاریخی بیشتری میتونستن حضور داشته باشن و بهشون پرداخته بشه، بازی می‌تونست مراحل فرعی بیشتری داشته باشه
از ۶۰-۷۰٪ داستان که گذشته یکدفعه ۳-۴ تا مرحله میندازه وسط با استایل کاملا یوبیسافتی که باید بری یک پایگاهی و اول بزنی همه سرباز هارو بکشی بعد فرمانده شون رو
اونجا قشنگ معلوم بود که این چند مرحله یوبیسافتی رو وقتی تصمیم گرفتن که این نسخه رو بعنوان DLC ریلیز نکنند چپوندن تو بازی تا پلی تایم بیشتر بشه وگرنه مراحل قبل و بعد این چندتا مرحله هستند که یک خط مشخصی رو دنبال میکنند
من آخرین اساسینی که بازی کرده بودم یونیتی بود و بعد چندین سال یک اساسین رو بازی کردم و احتمال زیاد بعد این نسخه برم سراغ Origins, Odyssey and Valhalla
امتیازی که به این نسخه میدم: ۸.۳/۱۰
IMG_20240423_175049.png
IMG_20240423_174931.png
IMG_20240423_180805.jpg
20240423171718.jpg

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,462
دیشب بازی رو تموم کردم با پلی تایم ۱۳ ساعته
بنظرم تجربه دلنشین و رضایت‌بخشی بود
پتانسیل داستان بازی خیلی بیشتر از اینها می‌تونست باشه، شخصیت های تاریخی بیشتری میتونستن حضور داشته باشن و بهشون پرداخته بشه، بازی می‌تونست مراحل فرعی بیشتری داشته باشه
از ۶۰-۷۰٪ داستان که گذشته یکدفعه ۳-۴ تا مرحله میندازه وسط با استایل کاملا یوبیسافتی که باید بری یک پایگاهی و اول بزنی همه سرباز هارو بکشی بعد فرمانده شون رو
اونجا قشنگ معلوم بود که این چند مرحله یوبیسافتی رو وقتی تصمیم گرفتن که این نسخه رو بعنوان DLC ریلیز نکنند چپوندن تو بازی تا پلی تایم بیشتر بشه وگرنه مراحل قبل و بعد این چندتا مرحله هستند که یک خط مشخصی رو دنبال میکنند
من آخرین اساسینی که بازی کرده بودم یونیتی بود و بعد چندین سال یک اساسین رو بازی کردم و احتمال زیاد بعد این نسخه برم سراغ Origins, Odyssey and Valhalla
امتیازی که به این نسخه میدم: ۸.۳/۱۰

چیزی که برام جالبه اینه که "تقریبا" تمام کسانی که از تجربه Mirage ابراز رضایت میکنن نسخه های اخیر رو بازی نکرده بودن..
که خب البته خیلی جای تعجبی هم نداره. سه گانه قبلی تکرار مکرراتی بود که توی میراژ به شکل گلچین شده (!) ازشون استفاده شده بود.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,780
نام
وحید
چیزی که برام جالبه اینه که "تقریبا" تمام کسانی که از تجربه Mirage ابراز رضایت میکنن نسخه های اخیر رو بازی نکرده بودن..
که خب البته خیلی جای تعجبی هم نداره. سه گانه قبلی تکرار مکرراتی بود که توی میراژ به شکل گلچین شده (!) ازشون استفاده شده بود.
من سه گانه اورجینز تا والهالا رو تموم کردم ولی با میراژ هم خیلی حال کردم چون مثل اون سه گانه ماموریت چرت و پرت انچنانی نداشت و سر داستان خوبی تعریف کرد
تو سه گانه قبلی که والهالا که رسما پایان درست حسابیم حتی نداشت و بازی که تموم شد اصلا هیچ اتفاق خاصی نیوفتاد باز اورجینز و اودیسه کمی بهتر بودن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر