Multi Platform Assassin's Creed Mirage

سازنده
Ubisoft Bordeaux
تاریخ انتشار
5 October
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

a3fep-tl283.jpg

Developer: Ubisoft Bordeaux
Publisher: Ubisoft
Genre: Action Adventure
Release Date: October 12, 2023
Platforms: Xbox Series X/S, Playstation 5, Xbox One, Playstation 4, Microsoft Windows

- بازی شما را در نقش بسیم بن اسحاق جوان، 20 سال پیش از وقایع نسخه Valhalla قرار می‌دهد.
- طبق گفته سازندگان، این بازی بسیار داستان محور است.
- خانم شهره آغداشلو بازیگر و صداپیشه، کار صداگذاری راهنما و استاد ایرانی بسیم، یعنی روشن را انجام خواهد داد.
- این نسخه به نوعی بازگشت به ریشه‌های سری می‌باشد.
- مخفی کاری، پارکور و ترور بخش‌هایی کلیدی از گیمپلی را تشکیل می‌دهند.
- محل وقوع داستان، بغداد قرن نهم می‌باشد.
- شخصیت‌های تاریخی واقعی نقش مهمی در پیش‌برد داستان ایفا می‌کنند.
- قیمت نسخه پایه این بازی 50 دلار می‌باشد.
- برای اولین بار در تاریخ این سری، قلعه الموت به تصویر کشیده خواهد شد.

ACMirage_Basim_Promotional_Image_1.jpg ACMirage_Roshan_Promotional_Image_1.jpg

Screenshots

IMG_20220910_223547_441 (1).jpg IMG_20220910_223548_730.jpg
IMG_20220910_223551_602.jpg IMG_20220910_223552_635.jpg

Box Art

AC_Mirage_cover.jpg AC_Mirage_Deluxe_cover.jpg

Trailers

آخرین ویرایش:

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
گرافیکش روی کنسول قابل تحمله؟

داداش بازی نسل هفتمی که نیست،گرافیکی که یونیتی داشت رو میشه گفت در واقع چیزی بود که الآن نسل 9 باید می‌داشتیم،بخاطر همین و هم به علاوه ی عجله در تاریخ انتشار دچار مشکلات فنی شد،

در
شماره سوم بازی بزرگیه ولی شاید گرافیکش تاریخ مصرف گذشته باشه.

نسخه‌ی سوم یک ریمستر خوب شده و الآن گرافیک ریمستر ۳ حتی از گرافیک نسخه‌ی نسل هشتمی بلک فلگ هم سرتره
تازه لیبریشن هم همراه‌شه

بچه ها من از revelations به بعد هیچکدوم رو بازی نکردم
میریج که کرک نشده بین یونیتی ، سندیکیت ، ۳ ، ۴ ، اورجین ، اودیسه و والهالا اول کدومو‌ برم

من در همچین موقعیتی باشم: ۱-بلک فلگ ۲-روگ ۳-3 ۴-یونیتی ۵-سیندیکیت ۶-اودیسه ۷-والهالا ۸-اوریجینز
علت اینکه اوریجینز رو هم آخر قرار دادم اینه که چون میگن که گویا گیم‌پلی میریج به اوریجینز شباهت داره {خودم بازی نکردمش هنوز } و از این رو اگه قبل از میریج،اوریجینز رو بازی کنی شاید بهتر باشه
پ‌ن: چون روی pc می‌خوای بری هم حتمن ریمستر نسخه‌ی سوم رو ران کن نه اورجینال رو

سندیکیت هم بهش به عنوان یه DLC برای یونیتی نگاه کن که به جاش شمشیر با مشت و لگد باید ملتو بزنی :|
اگر بخوای داستانی هم پیش بری اینطور میشه :
اول 4، بعد 3 بعد روگ بعد یونیتی

خودِ طراحی لندن در سیندیکیت واقعن بی‌نظیره در جای خودش
بنظرم این دیگه بی انصافیه که به علت نداشتن شمشیر { که خُب بخاطر واقعیت تاریخی بازیه} کل سیندیکیت رو تقلیل بدیم در حد یک dlc برای یونیتی

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
«ناآمدگان اگر بدانند که ما از دَهْر چه می‌کشیم، نایند دگر»

آخرین ویرایش:

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
بچه ها من از revelations به بعد هیچکدوم رو بازی نکردم
میریج که کرک نشده بین یونیتی ، سندیکیت ، ۳ ، ۴ ، اورجین ، اودیسه و والهالا اول کدومو‌ برم
در مورد سیندیکت من همین هفته پیش بازی رو گرفتم و گرافیکش واقعا تاریخ مصرف گذشته بود و بعد از یک ساعت بازی کردن دراپش کردم ولی یونیتی هنوزم گرافیکش چشم نوازه

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
بعد از نصفه ول کردن اوریجینز و تجربه چند ساعته از فاجعه ای به اسم اودیسه، از دنیای AC دور شدم.

این بازی تنها نکته مثبتش طراحی بغداد هست.
صداگذاری فاجعه، موسیقی متن فراموش شدنی، نریشن و داستان خیلی ساده و آبکی و دشمنانی که در کل نقشه کپی پیست شدن. وارد فاز گیم پلی نشم که بسی فاجعه س و تنها بخشی که قابل تحمل در اومده، مخفی کاری بازی هست.

در ۲۰۲۳، باز هم نسخه ی فول آپدیت و پچ شده از unity رو بعنوان بهترین نسخه بعد از اثر اول و سه گانه اتزیو میدونم. این بازی انگار تمام زورش رو زد که از مدیوم گیمینگ، برای اولین بار بصورت کاملا جدی و explicit ایده ی حضور اجنه در دنیای انسان ها و استقبال از ورودشون به دنیای آدمیزاد پرده برداری کنه و این تنها رسالت به یاد ماندنی بازی بود.

کوتاهی و ساده بودن خط داستانی بازی به این خاطر که بازی قرار بوده به صورت دی ال سی منتشر بشه از نظر سیستم مبارزات هم تقریبا مثل همون والهالا هستش فقط اون سنگینی مبارزات نداره از نظر هوش مصنوعی دشمنان هم تا حدود زیادی فاجعه هستش کلا فقط چنتا حرکات تکراری رو انجام میدن از نظر تنوع دشمنای بازی هم کلا هیچی تعطیل کلا اونطری که باید و شاید این نسخه بخواد گیمر یا فن این بازی رو تحت تاثیر سیستم مبازرات خودش قرار بده نتونسته و خیلی ضعیف عمل کرده فقط سیستم مخفی کاری تا حدودی قابل قبول هستش

• Like
Reactions: Taha75

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,960
نام
نـــــــویـــــــــد
خودِ طراحی لندن در سیندیکیت واقعن بی‌نظیره در جای خودش
بنظرم این دیگه بی انصافیه که به علت نداشتن شمشیر { که خُب بخاطر واقعیت تاریخی بازیه} کل سیندیکیت رو تقلیل بدیم در حد یک dlc برای یونیتی

خیر از جَوونیت ببینی که ازین بازی دفاع میکنی :D
واقعا عالی بود سیندیکیت. طراحی لندن و طراحی هر دو کرکتر بازی عالی بود خصوصا Evie رو خیلی دوس داشتم. قشنگ عشق میکردی تو شهر میچرخیدی. برای من جز ۳تا AC برتر بود. یادش بخیر.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,490
نام
Ali
چقدر عجیبه که اکثرا از سیندیکیت خوششون نیومده .

من در مقابل از لندن و انقلاب صنعتی و اون شرایط و اتمسفر بازی و کالاسکه و همه چیش خیلی خوشم اومد و خاطره خوبی ازش دارم . لذت چرخیدن توی اون زمان جوری بود که انگار پرت شده بودم به انگلستان کهن و جزو اسیسن های محبوبمه کاملا .

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,839
نام
مهراد
  • Like
Reactions: Taha75 and Destro

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,839
نام
مهراد
روی پلی 5 کسی امتحان کرده که بتونه بگیره یا فقط با pc میشه؟؟ ؟
ربطی به کنسول نداره، شما باید با اکانت یوبی پلی داخل کنسول و سیستم لاگین کنید، از طریق سیستم دانلود کنید. روی پلی فایو که موسیقی و عکس ذخیره نمیکنه!

• Like
Reactions: Taha75 and Destro

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
هیچکدوم از دوستان نمیدونن چطور میتونم ساندترک و آرت بازی رو روی پلی 5 بگیرم نسخه دلوکس دیجیتال گرفتم

دقیقن نمی‌دونم جزئیات ماجرا رو،ولی اخیرن یک ادیشن جدید از بازی تو ps store اومده به نام master assassin که قیمتش 90$ هست،و این دیگه کامل ترین نسخه‌ی بازی هست و هر چیزی که ازش وجود باشه رو این نسخه باید داشته باشه
ببین میتونی ارتقا بدی به این نسخه یا محتویات اضافه‌اش رو جداگانه در قالب dlc و expantion دریافت کنی یا نه

چقدر عجیبه که اکثرا از سیندیکیت خوششون نیومده .

من در مقابل از لندن و انقلاب صنعتی و اون شرایط و اتمسفر بازی و کالاسکه و همه چیش خیلی خوشم اومد و خاطره خوبی ازش دارم . لذت چرخیدن توی اون زمان جوری بود که انگار پرت شده بودم به انگلستان کهن و جزو اسیسن های محبوبمه کاملا .

خیر از جَوونیت ببینی که ازین بازی دفاع میکنی :D
واقعا عالی بود سیندیکیت. طراحی لندن و طراحی هر دو کرکتر بازی عالی بود خصوصا Evie رو خیلی دوس داشتم. قشنگ عشق میکردی تو شهر میچرخیدی. برای من جز ۳تا AC برتر بود. یادش بخیر.

یک نکته‌ی اختصاصی و انحصاری هم درباره‌‌ی سیندیکیت وجود داره،اونم اینه که اگه یادتون باشه قبل از اومدن سیندیکیت The order 1886 رو داشتیم،حالا کار ندارم به اینکه در مجموع بازی مؤفقی نبود،ولی اونایی که بازیش کرده بودن،همیشه دوست داشتن که کاش می‌شد رفت تو نقشه‌ی لندن و آزادانه چرخ زد و لذت برد،اما the order نه تنها یک OW نبود،که خودش به عنوان یک بازی خطی هم کاملن کوتاه و بدون داشتن مثل مأموریت های اضافی و جانبی بود تا بشه از لندن و محیطش لذت کافی رو برد،وقتی که سیندیکت اومد،مثل آب خُنک و گوارایی بود در پاسخ به عطشی که the order برای تجربه‌کنندگانش ایجاد کرده بود.قشنگ می‌تونستی اون خواسته‌ات رو که The order پاسخ نداده بود رو ارضا کنی با سیندیکیت

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
«ناآمدگان اگر بدانند که ما از دَهْر چه می‌کشیم، نایند دگر»

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
یک تست جالب خودشناسی اومده روی سایت Assassin's Creed که بهتون میگه شما کدوم اساسین هستید.سوالاتی از شما میپرسه و در پایان نتیجه رو بهتون نشون میده . من رو الطایر شناسایی کرد Screenshot_20231121-171809_Chrome.jpg
اینم لینکش :
Which Assassin are you? Find out now.

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,963

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan