Assassin's Creed IV: Black Flag | Xbox 360

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
يعني ميشه سوارش شد؟
هر كشتي رو كه زدي فزقي نميكنه چه مدلي باشه ٣تا كار باهاش ميشه كرد:
١٠ كشتي رو نابود ميكنه و كشتي خودش تعمير ميكنه و غنيمت هاي اون كشتي هم برميداره
٢٠كشتي رو ازاد ميكني و از wanted level خودت كم ميكني
٣٠ كشتي رو ميدي به يكي از افرادت و اون ميشه جز دزد درياي هاي خودي!
ولي به هيچ وجه نميشه كشتي خودت عوض كني

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
همون کشتی ها ک میتونی بخری و ا\دیتشون کنی کثل جک داو

یه لولی هست که تو رو زندانی میکنن اونجا جکداو رو میدزدی میشه کشتی خودت که تقریبا بعد لولیه که اسسین ها حمله میکنن فک کنم
خبر بد هم اینه که جز جکداو نمی تونی کشتی دیگه ای داشته باشی و فقط میتونی اون رو ارتقا بدی

kavehdead

کاربر سایت
Oct 2, 2012
8
بچه ها این بازی توی xbox 360 با پول بینهایت خیلی حال می ده ، فقط نیاز هست به 2 تا برنامه یکی horizon و یه دونم Hex Workshop که بتونی سیو بازی رو دستکاری کنی ، راستش من دیدم اگه بخوام کشتی شو UPdate کنم کلی کار باید انجام بدم ، این جوری با پول خیلی حال می ده ، راستی دوستانی که credit card دارن می تونن برنامه horizon رو پولیشو استفاده کنن و این بازیه قشنگ رو با آیتم های بی نهایت بازی کنن و حالشو ببرن ، Assassins Creed 4 توی horizon پولی هست وگر این که بخواید سیو رو با HEx Workshop دستکاری کنید آین عکس ادیتور سیو این بازی هست :
Gyazo - a07d5232c921a450bf640a801c5a1767.png

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
بچه ها این بازی توی xbox 360 با پول بینهایت خیلی حال می ده ، فقط نیاز هست به 2 تا برنامه یکی horizon و یه دونم Hex Workshop که بتونی سیو بازی رو دستکاری کنی ، راستش من دیدم اگه بخوام کشتی شو UPdate کنم کلی کار باید انجام بدم ، این جوری با پول خیلی حال می ده ، راستی دوستانی که credit card دارن می تونن برنامه horizon رو پولیشو استفاده کنن و این بازیه قشنگ رو با آیتم های بی نهایت بازی کنن و حالشو ببرن ، Assassins Creed 4 توی horizon پولی هست وگر این که بخواید سیو رو با HEx Workshop دستکاری کنید آین عکس ادیتور سیو این بازی هست :
Gyazo - a07d5232c921a450bf640a801c5a1767.png

نه ممنون خيلي پول در آوردن توش سخت نيست

King.s

کاربر سایت
Nov 22, 2013
122
نام
siavash
سلام.من یه جای بازی گیر کردم وقتی میاد سوار کشتی میشه گوشه صفه یه علامت قرمز میزنه که فک کن باید برم دنبال اون ولی تو نقشه چیزی نیست و وقتی نقشه رو باز میکنم کلی علامت سوال بزگ داره:| میشه راهنمایی کنید که باید چیکار کنم؟:-/

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها این جا رو یه راهنمایی بهم میشه بدید :

سکانس هشتم ، اونجاییکه دو نفر رو تعقیب میکنیم و بعد یه دفعه موشک بارون میشه و تمام شهر میریزه بهم و ما هم به سمت کشتی فرار میکنیم و باید کشتی دشمن رو نابود کنیم .
من با این حال که کشتیم رو اپگرید کردم ولی هرکاری میکنم بازم نمیتونم اون کشتی دشمن رو از بین ببرم .
چی کار باید کرد ؟

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
بچه ها این جا رو یه راهنمایی بهم میشه بدید :

سکانس هشتم ، اونجاییکه دو نفر رو تعقیب میکنیم و بعد یه دفعه موشک بارون میشه و تمام شهر میریزه بهم و ما هم به سمت کشتی فرار میکنیم و باید کشتی دشمن رو نابود کنیم .
من با این حال که کشتیم رو اپگرید کردم ولی هرکاری میکنم بازم نمیتونم اون کشتی دشمن رو از بین ببرم .
چی کار باید کرد ؟

باید سریع از اون ناحیه فرار کنی
کاری بهشون نداشته باش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر