Assassin's Creed IV: Black Flag | Xbox 360

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
season pass رو از کجا می شه خرید؟

season pass به تنهایی خیلی سخت گیر میاد در ایران.به نظرم بهترین راه این است که پوینت بخری روی اکانت لایوت اضافه کنی و بعد از خوده Store که در Menu اصلی بازی است هرچی می خواهی بخری.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
بازی فوق العادس آقا. فوق العاده. یعنی جوری شده که نمیتونم ازش دل بکنم. فقط تو دریاها ول می چرخم و به مناظر و صدای موج می نگرم. واقعا فوق العادس. AC به اون چیزی که باید برسه داره میرسه. یک بازی کامل و وسیع . امیدوارم نسخه ی بعدی هم همینطور باشه اما با یک گرافیک خیلی خفن روی نسل بعد . فوق العادس. نمره ی من به 10 هست. نه تکراریه نه دلگیر. ولی بازم حس اینکه گرافیکش اومده پایین تر توی بعضی جاها مثله لباس ادوارد رو بهم میده.

PESGOD

کاربر سایت
Nov 7, 2013
103
سلام
اگه امکانش هست به طور خلاصه داستان بازی رو برای من بذارید و بگید پسره ادوارد از کجا اومد یهو و آیا زن ادوارد مرد ؟:d

آخرین ویرایش:

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
من اوایل بازیم حدود 12 درصدشو رفتم ولی واقعا عالیه از نظر من البته من بیشتر دارم چرخ میزنم و ماموریتها رو کم میرم اینقدر جذب محیط های بازی و جزایر مختلف و دریاشو و همچنین کشتی سواریشو دزدی از قایق های دیگه شدم که ماموریت هاشو نمیرم

واقعا عالیه

البته شروع بازی منو یاد tomb rider انداخت

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
من اوایل بازیم حدود 12 درصدشو رفتم ولی واقعا عالیه از نظر من البته من بیشتر دارم چرخ میزنم و ماموریتها رو کم میرم اینقدر جذب محیط های بازی و جزایر مختلف و دریاشو و همچنین کشتی سواریشو دزدی از قایق های دیگه شدم که ماموریت هاشو نمیرم

واقعا عالیه

البته شروع بازی منو یاد tomb rider انداخت

تامب رايدر??!! چي ميگي??

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
برای وصل شدن به kenway fleet و فرستادن کشتی ها به ماموریت باید اکانت گلد داشته باشیم یا فقط اتصال به لایو کافیه؟

نه نمیخواد ولی فکر کنم آنلاین پس بخواد که اون هم مجانیه از طریق خود بازی میتونی دانلودش کنی

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
درود

من تو مرحله
Prizes and Plunder
incapacitateschooners گیر کردم نمیدونم چی کار کنم؟

دوست عزیز
باید سوار کشتی بشی و بگردی کشتی های schooner رو پیدا کنی و board کنی. برای پیدا کردنشون هم از دوربین (spyglass) استفاده کن (دکمه RB).

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
من یه سوالی دارم.
توی کابین کشتی که می تونی کشتی ها رو بفرستی ماموریت، تعداد زیادی ماموریت با اسم یکسان هست (مثلا diplomacy 1,2,3) یعنی وقتی ماموریت انجام می شه و کشتی برمی گرده بعد از مدتی دوباره همین ماموریت ها با اسامی یکسان قابل انتخاب هست. می خواستم ببینم این طبیعیه یا اشکالی وجود داره. چون تعداد ماموریتها خیلی زیاده و هر چی ماموریت انجام می دی اصلا تمام نمی شه.

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
دوستان من يه سوال داشتم:
آيا ميتونيم يه كشتي من آ وار رو بدزديم و از اون به جاى جكداو (كشتي خودمون) استفاده كنيم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر