Assassin's Creed IV: Black Flag | Xbox 360

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
611
نام
احمد رضا
بازیش و گرافیکش فوقالعادس ولی

ولی در کل باید اسمش این می بود: کشتی بازی
همش سوار کشتی هستیم کلا

دزد دریایی هستیم دیگه . توقع داشتی کجا باشه . ( شوخی ) :)
حالا یکم جلو تر بری ماموریت زیادی داخل شهر های بازی انجام میشه. واقعا تعادل بین دریا و خشکی خوبه و هیچ وقت تکراری نمیشه
.

majid-1980

کاربر سایت
Jun 11, 2008
27
سلام
اونجایی که eagle eye رو آموزش میده وقتی راه میفتی یه شمارنده شروع میکنه به کار ... حالا من هر کار میکنم نمیشه همش میگه هدف از دست رفت
لطفا راهنمایی کنید

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
من تو شماره 3 از قسمتای کشتی سواریش متنفر بودم. اگه اینم داره زیاد نگیرمش..داره؟

کلا اصلا از قایق و کشتی تو هیچ بازی ایی خوشم نمیاد! حتی gta v که سلطان وسایل نقلیه بودش.

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
من تو شماره 3 از قسمتای کشتی سواریش متنفر بودم. اگه اینم داره زیاد نگیرمش..داره؟

کلا اصلا از قایق و کشتی تو هیچ بازی ایی خوشم نمیاد! حتی gta v که سلطان وسایل نقلیه بودش.

60 درصد بازی در دریا جریان داره با کشتی، و خیلی از ماموریتهای اصلی و فرعی هم از طریق دریا انجام میشه...

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه

ببین درسته که خیلی از بازی رو توی دریا هستی..
اما این بازی Assassins creed هستش و کاره شرکت بزرگی مثل یوبیسافت هستش پس مطمعن باش کارش رو درست انجام داده..خسته نمیشی..همون کشتی بازیش هم لذت بخشه و روش کار شده

و نمیشه که نخریش چون Assassins creed هستشb-)

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
من به شخصه نسخه قبلیها رو بیشتر قبول داشتم ولی اینم در کل بد نشده و راضی کننده هست و شاید خیلیها فکر کنن کشتی رانیش سبک نویی هست که باید بگم اگه بازی Pirates: The Legend of Black Kat که یه بازی مستقل فقط برای کنسول ps2 و xbox1 بود و هیچ ربطی هم به اون نسخه بازیهای بازسازی شده از روی فیلم هالیودیش نداره چون اون زمان هنوز فیلمه ساخته هم نشده بود و اگه این بازی رو بازی کرده باشین اکثره همین کارها و حتی بهترش رو در اون بازی میشد با کشتی انجام داد و خودم عاشق کشتی رانی و سبک open world اون بازی بودم و اینکه میشد عین همین بازی با کشتیهای دیگه نبرد دریایی کنی و اموالشون رو بگیری و کشتی هم اپگرید میشد بکنی و داخل خشکی هم میرفت و جزیره به جزیره هم میشد تسخیر کرد و در کل از نسخه b.f خوشم اومده چون منو یاده اون بازی میندازه.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
یوبی هم به راه راست هدایت شد :D
از بلک فلگ به بعد بازیهای یوبی دیگه uplay pass نخواهند داشت,انلاین پس بلک فلگ رو هم به صورت رایگان میتونین دانلود کنین.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
یه نیم ساعتی بازی کردم ولی اصلا حس و حال نسخه های قبلی رو نداره . نمیدونم چرا ؟

یه چیزه دیگه : وسط های بازی شخصیت ها که حرف میزدن دیگه صدا نداشتن و فقط زیر نویس بود . یه بار از بازی اومدم بیرون و دوباره رفتم تو درست شد . این مشکل از چیه ؟

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
یه نیم ساعتی بازی کردم ولی اصلا حس و حال نسخه های قبلی رو نداره . نمیدونم چرا ؟

یه چیزه دیگه : وسط های بازی شخصیت ها که حرف میزدن دیگه صدا نداشتن و فقط زیر نویس بود . یه بار از بازی اومدم بیرون و دوباره رفتم تو درست شد . این مشکل از چیه ؟

اگه بازی رو نصب نکرده باشید احتمال داره یه لحظه دیسک یه چیزیش بشه و بازی قاط بزنه. بهتره بازی رو نصب کنید تا اینطور مشکلا پیش نیاد.

اولای بازیم یکم بده ولی بعدا خیلی عالی میشه. من بیشتر از همه Board کردن رو دوس دارم. ( غارت کشتی های دیگه ):d

The Old Gamer

کاربر سایت
Feb 27, 2013
186
نام
AhmadReza
خدارو شکر یوبی بی نسل فعلی اهمیت داده و بازی از نسخه ی قبلی خیلی بهتر شده و داره به سوی رون قدیما قدم بر میداره من زیاد از بازی با کشتی تو نسخه ی سوم خوشم نمیومد اما تو این نسخه خیلی لذت بخش شده
جنگل هم فوق العادس

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
من از جنگ های دریاییش خیلی خوشم امد.درسته که دیگه بهش نمیشه گفت Assassin ولی اگه از یه زاویه دیگه به بازی نگاه کرد خیلی توپ به نظر خواهد رسید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر