Assassin's Creed IV: Black Flag | Xbox 360

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
الآن میخوام بگم که عجب آهنگ سازی داره این بازی...اوووووففف....
این حرفم رو باور کن فقط اونایی که بازی رو بازی کردن میفهمن.(البته کارای جاسپر یه چیز دیگه‌اندا!)

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk

CCL4

کاربر سایت
Oct 7, 2013
104
نام
carbonchloride4
عجب بازیییه فقط چون بابام خونس و من احساس میکنم ممکنه صحنه های خفن تو بازی ببینم! از صبح دارم کشتی های دیگرو غارت میکنم

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
عجب بازیییه فقط چون بابام خونس و من احساس میکنم ممکنه صحنه های خفن تو بازی ببینم! از صبح دارم کشتی های دیگرو غارت میکنم

من الان سکانس سه هستم و تا اینجا صحنه خاصی نبوده، حداکثر صحنه این بوده که ادوارد و دوست دخترش کنار هم دراز کشیدن و دارن با هم صحبت می کنن البته هر دو لباس تنشونه (اگر بشه این رو صحنه حساب کرد)
کلا اگر منظورتون از صحنه مثل GTA نشون دادن علنی و عریان س ک س هستش بعید می دونم چنین صحنه هایی داشته باشه......

abed_pc

کاربر سایت
Oct 27, 2006
185
نام
عابد
سلام دوستان یک سوال اول بازی
که میگه یک راهی پیدا کن برای رفتن به هاوانا باید چیکار کنم تا راهش را پیدا کنم
ممنون میشم جواب بدید

soroush1

کاربر سایت
Jun 12, 2012
86
نام
soroush
بازیش و گیمپلیش و گرافیکش عالیه ولی وقتی که لباس اساسین میپوشه خوب طراحی نشده هیکلش تو پیرهن و اون جاش یکم بده ولی در کل عالیه
Menu ش و loadingش هم تفاوت هایی داشتن
دقت کردید menu ی اصلی بازی تقلید از منوی xbox360هست؟!

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
سلام دوستان یک سوال اول بازی
که میگه یک راهی پیدا کن برای رفتن به هاوانا باید چیکار کنم تا راهش را پیدا کنم
ممنون میشم جواب بدید

وقتی stede bonet رو از دست انگلیسی ها نجات می ده و سوار کشتیش میشه رو نقشه پیام می ده (sial out of the bay) یعنی از بندر خارج شو و خود بازی یک نقطه ای رو معلوم می کنه. کشتی رو به اون نقطه هدایت کن بعد بازی می ره رو saving و می یاد زمان حال بعدش که دوباره می ره به زمان گذشته کشتی به هاوانا رسیده و بازی در هاوانا ادامه پیدا میکنه

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
کلا باید قبول کرد که بازی برای اینکه از گستردگی دریا ها رنج نبره از گستردگی خشگی ها کم کرده این رو که دیگه قبول دارین؟
از طرفی دیگر گرافیک و افکت های مربوط به آب خیلی باید بهتر از این ها بود؟
ولی خدا وکیلیش میگم الان اونجا هستم که باید MAN o WAR رو تعقیب کنی یکی از بهترین عنوان ها در باره نبرد های دریایی بوده و حس یه دزد دریایی رو به شما منتقل میکنه فقط امیدوارم تکراری نشه

راستی شما میتونید به شکار کوسه و نهنگ و وال هم برید همین دیروز یه کوسه شکار کردم

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,375
نام
بابک
کلا باید قبول کرد که بازی برای اینکه از گستردگی دریا ها رنج نبره از گستردگی خشگی ها کم کرده این رو که دیگه قبول دارین؟
از طرفی دیگر گرافیک و افکت های مربوط به آب خیلی باید بهتر از این ها بود؟
ولی خدا وکیلیش میگم الان اونجا هستم که باید MAN o WAR رو تعقیب کنی یکی از بهترین عنوان ها در باره نبرد های دریایی بوده و حس یه دزد دریایی رو به شما منتقل میکنه فقط امیدوارم تکراری نشه

راستی شما میتونید به شکار کوسه و نهنگ و وال هم برید همین دیروز یه کوسه شکار کردم
ي سوال،شكا فقط ترول ميكنى؟

کمک

کاربر سایت
Feb 14, 2013
75
یکی از دادا ها به من بگه که این اسلسین 2 دی ویدی اگه یه دی وی دی بخریم کافی یا بقیه بازی تو دی ودی دی 2 هست من مولتی بازی نمی کنم لطفا جواب بدید

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
تو نسخه 360 چه جوری می شه mortar رو فعال کرد. من تازه خریدمش ولی ترکیب دکمه های فعال سازیش رو دقت نکردم.

sinan

کاربر سایت
Dec 25, 2011
151
من الان سکانس سه هستم و تا اینجا صحنه خاصی نبوده، حداکثر صحنه این بوده که ادوارد و دوست دخترش کنار هم دراز کشیدن و دارن با هم صحبت می کنن البته هر دو لباس تنشونه (اگر بشه این رو صحنه حساب کرد)
کلا اگر منظورتون از صحنه مثل GTA نشون دادن علنی و عریان س ک س هستش بعید می دونم چنین صحنه هایی داشته باشه......
اوه اوه اونجاشو نگو ....!!:d من بازی رو شروع کردم مامانم اومد پشتم نشست بازیمو ببینه! به اونجاش که رسیدم کلا ایست قلبی کردم.:))دوستان اگه صحنه خاصه دیگه ای هست از آگاه کردن دیگران دریغ نکنید.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر