Assassin's Creed II | PS3

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
نام
امیر حسین
فعلا که نه ولی شاید مثل خیلی از بازی ها بعد از یک مدت بازی رو با DLC هاش تو یک دیسک بدند بیرون! مثل FALLOUT 3 !

منظورم اینه که با کامپیوتر دانلود کنم و رو دستگاه بریزم .

نه چنین امکانی نیست و فکر نکنم در آینده هم باشه :d

آخرین ویرایش:

hamedfox

کاربر سایت
Jun 28, 2008
11
سلام
ببخشید من یه خورده تازه کارم من تو این بازی از اونجایی که لئوناردو سوار کشتی میشه به بعد برگشتم به زمان حال و دوباره رفته تو یه مرحله که فقط یه نفر هست که باید دنبالش کنم اونم میره تو یه برج بلند که از نصفش بیشتر نمیشه بالا رفت حالا باید چی کار کنم تو این عیدی یه کمکی به ما کنید این بازی رو تموم کنیم ممنونم سال نو هم مبارک

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
سلام
ببخشید من یه خورده تازه کارم من تو این بازی از اونجایی که لئوناردو سوار کشتی میشه به بعد برگشتم به زمان حال و دوباره رفته تو یه مرحله که فقط یه نفر هست که باید دنبالش کنم اونم میره تو یه برج بلند که از نصفش بیشتر نمیشه بالا رفت حالا باید چی کار کنم تو این عیدی یه کمکی به ما کنید این بازی رو تموم کنیم ممنونم سال نو هم مبارک

وقتی تا نصف رفتی بالا . X رو بزن و وقتی با پاهاش رفت بالا ، Analog رو بچرخون به طرف چوب .
به همین راحتی :D

hamedfox

کاربر سایت
Jun 28, 2008
11
وقتی تا نصف رفتی بالا . X رو بزن و وقتی با پاهاش رفت بالا ، Analog رو بچرخون به طرف چوب .
به همین راحتی :D
من تا نصفه میرم بالا از هلال دیوارم می گیرم از پنجره ام میرم بالا تو اون بالکن که یه چوب هم وسطش ولی هر کار میکنم از چوبه نمیگیره

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,272
نام
Мojtaba
دوستان گرافیک این بازی نسبت به نسخه قبلی تغییری کرده :confused: چون من از رنگ بندی بازی قبلی اصلا خوشم نیامد بخاطر اینکه فقط از یک سری رنگ های خاص استفاده شده بود میخواستم بدونم تنوع رنگ در محیط بازی بیشتر شده یا هنوز مثل قبل هست:confused:
در ضمن قیمت این بازی الان چنده و چه تفاوتهایی با نسخه ی کامپیوتر داره:confused:

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
دوستان گرافیک این بازی نسبت به نسخه قبلی تغییری کرده :confused: چون من از رنگ بندی بازی قبلی اصلا خوشم نیامد بخاطر اینکه فقط از یک سری رنگ های خاص استفاده شده بود میخواستم بدونم تنوع رنگ در محیط بازی بیشتر شده یا هنوز مثل قبل هست:confused:

از نظرگرافیک که بله ، در طراحی محیط با یک شاهکار طرف هستیم ( نه در حد بازی های مثل GOW III و U2 ) ولی متاسفانه در طراحی شخصیت ها کم کاری شده .
فریم ریت هم تقریبا ثابته .
تم اصلی رنگ بازی گرمه ولی چون بازی گردش شبانه روزی داره ، در شب ها با رنگ های سرد طرفیم .
دست اول فکر کنم بتونی طرف های 40 گیر بیاری ، تا اونجایی که من می دونم نسخه ی PC ، دو تا DLC رو همراه خودش داره .

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین

آره بابا گرافیکش فوق العاده پیشرفت کرده
تنوع رنگ ها عالیه مطمئن باش
قیمتش هم الان آک 60 تومان و used شده میتونی 36-37 گیر بیاری
من پیشنهاد میکنم حتما بگیرش که ارزشش رو داره حتی آک هم بگیری

ravani

کاربر سایت
Dec 18, 2009
172
نام
داوود
آره بابا گرافیکش فوق العاده پیشرفت کرده
تنوع رنگ ها عالیه مطمئن باش
قیمتش هم الان آک 60 تومان و used شده میتونی 36-37 گیر بیاری
من پیشنهاد میکنم حتما بگیرش که ارزشش رو داره حتی آک هم بگیری

اقا داستانش چی؟ ماموریتاش خسته کننده نیست؟ هیجان داره؟ پشم ریزون هست یا نه؟

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان

داستانش که عالیه و یه کمی هم پیچیده و موقوف المعانی با شماره بعدی!!!

نه خسته کننده نیست اصلا و نسبت به شماره قبلی که خیلی متنوعتره!!

هیجان؟!! راستش نه به اون اندازه چون در کل بازی راحتیه

پشم ریزون هم نمیدونم منظورت شیه!

اما در کل داستان این بازی و کلا اون حالت مرموز و تقریبا عرفانی شماره قبل رو نداشت!! من خودم اون جو سرد شماره قبل رو بیشتر دوست داشتم

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین

داستان فوق العاده درگیر کننده ای داره به همراه پایان سوال انگیزش
نه ماموریت ها مثل شماره قبل خسته کننده نیست
هم ماموریت های اصلی و هم فرعی بسیار جذابند
منو که گیم پلیش 25 ساعت پای خودش نگه داشت حالا ببین هیجان داره یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر