Assassin's Creed: Brotherhood | XBOX360

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
خواهش میکنم،ولی الان رفتم نگاه کردم Smoke bomb پیش Blacksmith بودا!!؟:-/

خیاط باشی(!) فقط چتر میفروشه،حالا به هر حال خدا رو شکر مشکلتون برطرف شد.:d

برای پرچم هم حالا که بازی رو تموم کردین برید پیش نقاش باشی!!:|نقشه گنجا و پرچم ها و پرها رو خرید کنید.البته فک کنم فقط 88 تا پرچم توی نقشه رم باشه بقیه رو باید توی Secret Locations پیدا کنید.

موفق باشید.;)

منم از همین تعجب کردم! شاید خل شدم :d
مرسی بازم

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
اقا یه سوال
یه ماموریتی که تو چپتر 3 باز شد برام باز شد اسمش این بود cristinas mission یه عکس قلب شکسته بود وقتی رسیدم به محلش talk رو زدم رفت تو لودینگ بعد فلش بک زد به جونیاش وقتی که تموم شد دوباره برگشت به همون زمان من متوجه نشدم برا چی بو چون اگه قرار بود اینا یادش بیاد همنونجای که اولش هم بودم میتونست یادش بیاد با کسی هم حرف نزدم که بخواد این یادش بیاد میخواستم ببینم جریانش چیه؟
با تشکر

• Like
Reactions: Quarantine

M_jhoupiter_66

کاربر سایت
Feb 16, 2010
43
به احتمال زیاد از فردا یا پس فردا اگه خدا بخواد و دوستان مایل باشن،بخش Trivia رو ادامه بدیم.راستش این دفعه حجم مطالب زیاده،دوستان مثل دفعه قبل کمک کنن که بتونیم این بار کیفیت مطالب رو بهتر کنیم

بچه ها من از این معماهایی که میگین هیچی نمی بینم، در موردشون میشه توضیح بدین؟
الان اين 10 تا پر به چه دردي خورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

ولي خدايش با اون لباسي كه بعد از پيدا كردن 6 تا كليد بهت ميده حال كردم. مخصوصا با عقابه كه رو سر شونشه

حالا روم رو كامل باسازي كنيم چي ميشه اخرشه.بدرد ميخوره يا نه؟
همچنين اين لوكيشن ها كه بچه ها بالا گفتن

:)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,103
نام
نـــــــویـــــــــد
الان اين 10 تا پر به چه دردي خورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
هیچ دردی :d

جالبه که من بازی را تموم کردم هنوز اون کمون را نخریدم!

منم نخردیم کلا از اول تا آخر بازی فقط با Hidden Blade رفتم و هیچ سلاحی نخریدم :d

آخرین ویرایش:

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
بازی را بعد از یک هفته تموم کردم.فقط آخرشو نفهمیدم
مگه با سیبه نمیشه ذهن دیگران را به دست گرفت چرا این برعکس شد؟!؟!

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
اقا یه سوال
یه ماموریتی که تو چپتر 3 باز شد برام باز شد اسمش این بود cristinas mission یه عکس قلب شکسته بود وقتی رسیدم به محلش talk رو زدم رفت تو لودینگ بعد فلش بک زد به جونیاش وقتی که تموم شد دوباره برگشت به همون زمان من متوجه نشدم برا چی بو چون اگه قرار بود اینا یادش بیاد همنونجای که اولش هم بودم میتونست یادش بیاد با کسی هم حرف نزدم که بخواد این یادش بیاد میخواستم ببینم جریانش چیه؟
با تشکر
خوب سوال نداره که این فلش بک سیر اتفتاقاتیه که برای کریستینا جی اف فابریک اتزیو (البته بود)و خود اتزیو میوفته که تو AC2 در حاله ای از ابهام بود (اوووو:d)هری بری جلو تر بیشتر از این قلب های جرخورده میبینی که اخرشم اینجوریه=((همین
به من که خیلی حال داد واسه چند دقیقه میرفتیم تو لباس فشن اتزیو تو AC2 و فلورانس و ونیز
اتفاق خواستی نمیوفته فقط پول میفرستن تو حسابت
و البته کل روم میخری و مال خودت میشه که این قسمت یه مقدار ارتباط برقرار کردن با بازی لازم داره که بیشتر مخصوص فن های بازیه
منم نخردیم کلا از اول تا آخر بازی فقط با Hidden Blade رفتم و هیچ سلاحی نخریدم :d
شماها دیگه چقدر بی بخارین:d45% لذت بازی تو ماشه کراس بو خوابیده 30% تو شلیک پویزن 30%هیدن گان همراه با شمشیر 15% هیدن بلید:d
اندفعه حجم اطلاعات Traviaـیی که رفته بالا شخصا خیلی اطلاعات دارم که میتونه جالب باشه فقط متاسفانه وقته نوشتنشو ندارم:(
از صادق جانه برادر خواهش به عمل میارم موتورشو روشن کنه;)

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان

اینا واسه اینه که بتونی بازیو کامل کنی! منظورتون از به درد خوردن رو نمی فهمم!

مگه با سیبه نمیشه ذهن دیگران را به دست گرفت چرا این برعکس شد؟!؟!
خب سیب علیه دزموند استفاده شد، به قدرت اون زنه! ولی سیب نتونست ذهنشو به دست بگیره، حرکات دزموند رو به دست گرفت، دیدی که وقتی داشت به طرف Lucy می رفت خودشم می گفت: نه نه!
بیچاره لوسی، به دزموندگفته بود می ترسه یا این ماجرا تموم نشه، یا قبل از تموم شدن بمیره! همین دزموند بهش قول داده بود که اینجوری نمیشه!

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,528
نام
Nightwing
بچه ها بازی که تموم میشه چجوری میشه برگشت به همون زمان اتزیو؟کلی ماموریت بود که انجام نداده بودم رو 45 درصد تموم شد

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
سلام اقا چطوری مشه این اچیومنت ها رو گرفت؟

throw money in well

و

train a recurit to rank of assassins

1.گزینه پول رو از وپن سویچ انتخاب کن و پول رو بریز توی چاه اب همونایی که میشه توش قایم شد
2.یکی از شاگردات:d(یار) رو به درجه اسسیینی برسون. بفرستشون ماموریت تا xpبگیرن.به 3500تا xpنیاز دارن

بچه ها بازی که تموم میشه چجوری میشه برگشت به همون زمان اتزیو؟کلی ماموریت بود که انجام نداده بودم رو 45 درصد تموم شد
وقتی بازی تموم بشه اتزیو رو دوباره باید کنترل کنی دیگه
برا شما کی میاد؟

آخرین ویرایش:

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
اقا یه سوال
با تشکر

واقعا آفرین بر شما!!!>:d<آفرین بر شامه تیزتان!!!

فیلم Inception رو دیدین؟دیدن یه خواب،توی یه خواب دیگه،تا حالا شده خواب ببینین،بعد توی خواب دوباره به خواب برین،بعد توی خواب دومی دوباره خواب ببینین؟:-o:-s:|
در حال حاضر یکی از نظریه هایی که توی سایتای مختلف وجود داره یکیش همینه،که میگه:

اصلا این بچه دزمند هست که رفته توی Animus !!!بچه دزمند داره خاطرات دزمندو مرور میکنه،دزمند هم در گذشته داشته خاطرات اتزیو رو مرور میکرده،در نهایت هم اتزیو داشته خاطرات دوران جوانی خودش با دا*...ببخشید دوستش رو مرور میکنه!!!!در نهایت ما هم داریم خاطرات تمامی این آدما رو میبینیم

اگه این نظریه درست باشه،این سری بازی به این زودی ها تموم شدنی نیست!!!

اوایل بازی لوسی هم به این نکته اشاره میکنه.(رفتن به مموری نفر دوم،در حالی که داریم مموری نفر اولو مشاهده میکنیم که کار خطرناکی هم هست،مموری در مموری!)

اینا واسه اینه که بتونی بازیو کامل کنی! منظورتون از به درد خوردن رو نمی فهمم!

خب سیب علیه دزموند استفاده شد، به قدرت اون زنه! ولی سیب نتونست ذهنشو به دست بگیره، حرکات دزموند رو به دست گرفت، دیدی که وقتی داشت به طرف Lucy می رفت خودشم می گفت: نه نه!
بیچاره لوسی، به دزموندگفته بود می ترسه یا این ماجرا تموم نشه، یا قبل از تموم شدن بمیره! همین دزموند بهش قول داده بود که اینجوری نمیشه!

خدمتون که عرض کنم،

این سیب فعال نبود،که توسط دزمند که یه اسسین هست دوباره فعال شد.توی Trivia گفته شد که این عتیقه ها روی اسسین ها کار نمیکنه،فقط کمی روشون اثر داره که نتیجشو دیدیم...

سلام اقا چطوری مشه این اچیومنت ها رو گرفت؟

throw money in well

و

train a recurit to rank of assassins

برای اولی،
برید کنار یه چاه وایسین،بعد RB رو فشار بدین ،توی منو ریختن سکه رو انتخاب،سپس مقداری پول بریزید توی چاه.....>Your Wish is Granted!!
آرزوتون(اچیومنت) برآورده شد!!!
شیراز اومدین تا حالا،توی حوض توی حیاط سعدیه،سکه میریزن!!!!احتمالا،نه حتما از این جا برداشتن!!!
برای دومی هم،
یکی از افرادی رو که به خدمت گرفتین باید برسونین به Level 10 ،که کار آسون ولی طولانی هست.باید بفرستینشون ماموریت تا تجربه کسب کنن و....فقط یادتون باشه زیر 80 شانس موفقیت اصلا افرادتون رو نفرستین،وگرنه میمیرن!
بعضی ماموریتها هم که مثلا 4 یا 5 ستاره هستنو،4 یا 5 نفرو با هم بفرستین تا شانس موفقیت افزایش پیدا کنه.

Start>DNA>Select Sequence
فقط یادتون باشه،بعد از انجام ماموریت،دوباره برمیگردین به آخرین سیوتون،البته مموری که دوباره رفتین سیو شده.

جناب Driver جواب دادن دیگه،من بدبخت که باید صد بار دکمه ریلودو بزنم تا صفحه باز شه تازه،مرده شور هرچی وی پی انو ببرن)x

امشب اگه خدا بخواد میخوام داستان کلی بازی رو بنویسم.بعدش نکته های ریزی که توی بازی دیدیم،از قبیل زخم زبان ها،تیکه ها و غیره رو بررسی میکنیم،در نهایت هم میریم سراغ 16 و توضیحات در مورد پایان بازی.دوستان تا جایی که میتونن لطفا همکاری کنن

از همگی دوستان سپاسگذارم.

آپدیت:خب خدارو شکر،از خبرنگار به پرمیوم برگشتم،همین جا از همگی دوستان ممنوم به خاطر این فرصتی که توی این مدت در اختیار بنده قرار دادن.

آقا این مبارزه با دست خیلی حال می ده!من چرا تو AC2 اینو کشف نکردم؟
LOL!
آره،ولی به پای LS+X توی Brotherhood نمیرسه!!

یادش بخیر،توی virtual training شصتو پنج نفرو پشت سر هم زدم!!!آخرش پاشدم گفتم...YEAAAAHHHH

آخرین ویرایش:

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
تا جايي که من يادمه تو نسخه قبلي امکان لگد زدن به پاي دشمن وجود نداشت ولي در نسخه جديد اين امکان وجود داره که به کشتن سريعتر دشمنان خيلي کمک ميکنه.

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
واقعا آفرین بر شما!!!>:d<آفرین بر شامه تیزتان!!!

فیلم Inception رو دیدین؟دیدن یه خواب،توی یه خواب دیگه،تا حالا شده خواب ببینین،بعد توی خواب دوباره به خواب برین،بعد توی خواب دومی دوباره خواب ببینین؟:-o:-s:|
در حال حاضر یکی از نظریه هایی که توی سایتای مختلف وجود داره یکیش همینه،که میگه:

اصلا این بچه دزمند هست که رفته توی Animus !!!بچه دزمند داره خاطرات دزمندو مرور میکنه،دزمند هم در گذشته داشته خاطرات اتزیو رو مرور میکرده،در نهایت هم اتزیو داشته خاطرات دوران جوانی خودش با دا*...ببخشید دوستش رو مرور میکنه!!!!در نهایت ما هم داریم خاطرات تمامی این آدما رو میبینیم

اگه این نظریه درست باشه،این سری بازی به این زودی ها تموم شدنی نیست!!!

اوایل بازی لوسی هم به این نکته اشاره میکنه.(رفتن به مموری نفر دوم،در حالی که داریم مموری نفر اولو مشاهده میکنیم که کار خطرناکی هم هست،مموری در مموری!)
:|:d
ولی در کل خیلی کامل شده(من که همش تو شهر پلاسم دارم مقازه میخرم لامصب تمومی هم نداره روم:d)
یه سوال دیگه با اسب ماکسیمام دویدن فقط گرفتن RT ی ؟یادمه تو قبلیاش تند تر از این هم میدویدن

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
:|:d
یه سوال دیگه با اسب ماکسیمام دویدن فقط گرفتن RT ی ؟یادمه تو قبلیاش تند تر از این هم میدویدن

اره فقط همون RT کار میکنه
قبلا اگه A رو میگرفتیم سریعترهم میشد ولی چون الان فقط توی شهر رم هستیم اون دیگه وجود نداره

یه سوال
داشتم راهنمایی توی نقشه رو نگاه میکردم یه ایکون بود که اسمشtemplar liar بود من خودم هنوز تمپلار اجنت ها رو کامل نکردم این بعد از تموم کردن اونا باز میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر