Assassin's Creed: Brotherhood | XBOX360

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
الان این اتزیو و الطائر بحثشون چه ربطی به اینجا داره؟:D هر چند که خودم از الطایر خیلی خیلی خیلی بیشتر خوشم اومد. اتزیو شخصیت پردازی فوق العاده بیخودی داشت و اصلا کاراکتر جالبی نبود. (نظر شخصی)
واقعا درست میگی منم با نظرشماموافقم
الطایرخیلی دوست داشتنی تر بود
این ایزیو(اتزیو)خیلی خیلی جلفه.اصلا شخصیت یه قاتل مرموز و حرفه ای رو نداره
بیشتربه فکر دختر بازی تا هدف اصلیش
در کل خیلی مسخرشده ولی امیدوارم شماره جدیدش یکم از این جفنگ بازیهاش کم کنن به چیزای دیگه برسن
شخصیتAssassinوقتی که اروپایی شد افتضاح شد
الطایریه انسان غرب زده نبود یه شرقی متعصب بود . به نظر منم شخصیت Assassin حرفه ای بیشتر بهش میومد تا این بچه سوسول اروپایی:-/

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
الان این اتزیو و الطائر بحثشون چه ربطی به اینجا داره؟:D هر چند که خودم از الطایر خیلی خیلی خیلی بیشتر خوشم اومد. اتزیو شخصیت پردازی فوق العاده بیخودی داشت و اصلا کاراکتر جالبی نبود. (نظر شخصی)
بس که خنگی:d
الطَیر از بزم ورودش به دنیا و دراوردنش از شیکم مبارک امواج اسسین اسسین تو گوشش موج- موج میزد ولی اتزیو نه از ننش اسسینو شنیده بود نه از اقاش! یوهو فرتی...
اتزیو بیشتر دنبال جنس مخالف یا به قولی اصل جنس بود تا اجناس قلابی (اسسین بودن:d)ولی رفته رفته ادم جدی شد و دیگه دنبال اون جنس اصلی نرفت
البته این ظاهر ماجرا بود و طی تریلر E3 به این نتیجه رسیدیم که همه این مضخرفات بالا کشک بوده و اتزیو همچنان دنباله اجناس مرغوبه:d
ولی بدترین نکته اتزیو این بود که بعد از کشتن فک و فامیلش اون خشم لازمو نداشت و تا یه جنس میدید لرزه به اندام با شکوهش?!؟ میوفتاد و طی یک زلزله ریشتر بالا که چندشو نمیدونم (خودم تجربه ندارم) آوار میشد رو زمین:d
من فکر کنم نامزد اصلی goty هست.
این تازه موج اول بود
هرچه به روز شکوهمند ریلیز نزدیک تر بشیم موج های پر فشار تر خواهیم دید
30 روز قبل از ریلیز=نامزد اصلی Goty
25 روز قبل=با Goty نامزد کرد
15 روز قبل=برنده Goty
دیگه زا این به بعد شاهد موج های فراوانیم به طوری که هر روز شاهد اتفاقات جدید هستیم ولی شاه همه جمله ها اینه=این بازی به لا شک برنده Goty امسال و سال اینده نیز خواهد بود
متشکرم

آخرین ویرایش:

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
واقعا درست میگی منم با نظرشماموافقم
الطایرخیلی دوست داشتنی تر بود
این ایزیو(اتزیو)خیلی خیلی جلفه.اصلا شخصیت یه قاتل مرموز و حرفه ای رو نداره
بیشتربه فکر دختر بازی تا هدف اصلیش
در کل خیلی مسخرشده ولی امیدوارم شماره جدیدش یکم از این جفنگ بازیهاش کم کنن به چیزای دیگه برسن
شخصیتAssassinوقتی که اروپایی شد افتضاح شد
الطایریه انسان غرب زده نبود یه شرقی متعصب بود . به نظر منم شخصیت Assassin حرفه ای بیشتر بهش میومد تا این بچه سوسول اروپایی:-/
الان این اتزیو و الطائر بحثشون چه ربطی به اینجا داره؟:biggrin1: هر چند که خودم از الطایر خیلی خیلی خیلی بیشتر خوشم اومد. اتزیو شخصیت پردازی فوق العاده بیخودی داشت و اصلا کاراکتر جالبی نبود. (نظر شخصی)

هوي هوي ملت يباش !‌ مي دونم ميخوايد نظر شخصيتون رو بگيد اما نه با نيشو كنايه :|
شديد حساسم متصفانه ! " بيخيال بحث Ezio و Altair . . . هر كي يه جور حال ميكنه خواهشن به شخصيت ها يا هر چيزي كه در مورده اين شاهكار ميشه توهين نكنين ! .

آخرین ویرایش:

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
BooOOOOooOOoOoOoOOoOooOOoOOooM

Download - 46 MB - HD

Triler جديد AssAssin'S CreeD : Brotherhood كه در مورد Multiplaer هست . . .

خيلي جالبه ميشه گفت يه چيزي تو مايه هاي قبلي هاست كه در مورده Multiplayer بود اما ديدنش خالي از لطف نيست ;)

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
BooOOOOooOOoOoOoOOoOooOOoOOooM

Download - 46 MB - HD

Triler جديد AssAssin'S CreeD : Brotherhood كه در مورد Multiplaer هست . . .

خيلي جالبه ميشه گفت يه چيزي تو مايه هاي قبلي هاست كه در مورده Multiplayer بود اما ديدنش خالي از لطف نيست ;)
دمت گرم امیر جان حسابی حال دادی.;)

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
منم نخواستم نظرمو بر کسی تحمیل کنم
هرکس عقاید واحساساتش محترمه منم به نظر دیگران احترام میذارم
اینجا فقط حرف دلم رو زدم.هرکس دوست نداره پست منو نخونه
هیچ اجباری در خوندن پیغامهای من نیست
لول

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
من اصلا کاری به اینکه اتزیو سوسول بوده، چی چی باز بوده و چمیدونم این حرفا ندارم!
من میگم که کاری که اتزیو و الطایر داشتن یه کار خاص و مرموز بود. شخصیت الطایر هم یه شخصیت کاملا مناسب برای این کار بود. چون هم مرموز بود، هم خشک، هم خاص و کم حرف و آدم سریع باهاش ارتباط برقرار میکرد. ولی اتزیو چی؟ یه شخصیت خیلی پر حرف و جلف و خوشحال بود که اصلا برای کارش مناسب نبود. اتزیو واقعا شخصیت پردازی خیلی خیلی بدی داشت. من که هیچ جوره ازش خوشم نیومد.

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
من اصلا کاری به اینکه اتزیو سوسول بوده، چی چی باز بوده و چمیدونم این حرفا ندارم!
من میگم که کاری که اتزیو و الطایر داشتن یه کار خاص و مرموز بود. شخصیت الطایر هم یه شخصیت کاملا مناسب برای این کار بود. چون هم مرموز بود، هم خشک، هم خاص و کم حرف و آدم سریع باهاش ارتباط برقرار میکرد. ولی اتزیو چی؟ یه شخصیت خیلی پر حرف و جلف و خوشحال بود که اصلا برای کارش مناسب نبود. اتزیو واقعا شخصیت پردازی خیلی خیلی بدی داشت. من که هیچ جوره ازش خوشم نیومد.

نظرتو خيلي زيبا و خلاصه گفتي . . . اولم اين كارو ميكردي بهتر بود

به هر حال خيلي ممنونم

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
ولی اتزیو چی؟ یه شخصیت خیلی پر حرف و جلف و خوشحال بود که اصلا برای کارش مناسب نبود. اتزیو واقعا شخصیت پردازی خیلی خیلی بدی داشت. من که هیچ جوره ازش خوشم نیومد.

بهتره اول ببینیم بازی در چه زمانی هایی داره انجام میشه؟
اتزیو برای چه سالی میده؟؟؟
الطایر چطور؟
پس به دلیل اینکه خیلی بین سالهایی که اینها وارد عمل شدن فاصله هست و 100 % نمیشه گفت که اخلاق و کاراییشون باید با هم یکی باشه
بعد اتزیو تو AC2 جوان بوده ولی الان حوالی 40 سالو داره و تقریبآ شخصیتش شبیه الطایر شده
والا به نظرم شخصیت پردازی اینا عالی بوده
فک کنم از اول به فکر AC : BH بودن که اینجوری شخصیت پردازی کردن :d

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
شنل اتزیو هنوزم همون توری خشکو مصنوییه
نمیفهمم چرا AC اینطوریه همه چیز خشکه از پوشش گیاهی بگیر تا انیمیشن های کاراکترا
چه نکته مثبتی تو این قصییه میبینن؟آقا عالمه!

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir

تريلر جديدي هم از Gameplay پخش شد !‌
100 MB هست متصفانه . خواستيد بگيد Uploade كنم
يا هم مي توانيد از سايت ubi.com اين gameplay رو ببينيد .
بي نظير ! واقعا ديدن داشت !
مراحل اوايل بازي رو نشون ميده بدون هيچ اضافه يا . . . خوده بازيه ;)
مي بينيم كه Leonardo هم پير شده . . . بدبخت . مرحله اي كه در اين دمو بود اين بود كه شما
بايد تانك رو برداريد < < و يك منطقي اي رو خراب كنيد خيلي جالبه " تانك " . . . ديگه Ezio با Crassbow هال مي كنه :d ( همون تير كمون خودمون ) قابليت اين رو هم خواهيم داشت كه Crassbow رو سمي كنيم و . . .

توصيه مي كنم ببينيد . . . حيفه !

تصاوير بالا ربطي به اين تريلري كه گفتم نداره . . .

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
ديگه Ezio با Crassbow هال مي كنه :d
یادش بخیر قبل از AC 1 اولین تریلرایی که پخش شد از بازی یکیش این بود الطائر Croosbow پرت میکنه منم همیشه اینجور کارا رو دوست داشتم اشتیاقم دوبرابر شد اما انگاری یوبی یادش رفته بود که بزاره تو بازی :D

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
یادش بخیر قبل از AC 1 اولین تریلرایی که پخش شد از بازی یکیش این بود الطائر Croosbow پرت میکنه منم همیشه اینجور کارا رو دوست داشتم اشتیاقم دوبرابر شد اما انگاری یوبی یادش رفته بود که بزاره تو بازی :D

اره منم يادمه . . . فكر كنم يادشون رفته بود به دل نگير اينجا جبران مي كنن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر