Assassin's Creed: Brotherhood | XBOX360

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
در جواب يكي از دوستان بگم كه اهنگي كه

گذاشته بودن خيلي هم قشنگ بود واقعا روش مي خورد
یادم رفت نقل قول کنم اینو :d بنظرم اصلا بهش نمیومد !
چون به اینجور بازی ها آهنگ ریتم تند میاد ! اگه برا SC همچین آهنگی میذاشتن خیلی حال میکردم باهاش اما به این تیپ بازیا این مدل آهنگا نمی خوره ! :d اهنگ تریلر E3 واقعا شاخ بود و به بازی میومد !:d
در مورد انيميش ها طرف نمي خواد بازي رو از گرافيكي كه داره جدا كنه و يك نواخت نباشه
خب مگه 1 سال کمه برا همچین تیمه بزرگی تا بتونن انیمیشن هاشو بهتر کنن ! :| کانویکشن از لحاظ گرافیکی حرفی برا گفتن نداشت اما انیمیشن سم بسیار عالی بود من نمیدونم تو یوبی سافت یه استودیو متعادل وجود نداره ؟ :d یکی فقط تو کار گرافیک شاخه یکی تو کار انیمیشن !:d

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
سازنده ی بازی گفت که شهری که توی این نسخه وجود داره (رم) بزرگترین و متنوع ترین شهری است که تا کنون تو سری AC ساخته شده!
Assassin’s Creed 2 producer Vincent Pontbriand has said the city in the game, Rome, is the largest and most varied ever created for the franchise.
So amazing!\m/
بازی هم که روز 16 نوامبر عرضه میشه.

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
سازنده ی بازی گفت که شهری که توی این نسخه وجود داره (رم) بزرگترین و متنوع ترین شهری است که تا کنون تو سری AC ساخته شده!
So amazing!\m/
بازی هم که روز 16 نوامبر عرضه میشه.

اين هارو مي دونستيم :) اما بازم ممنون ;)

amirf

کاربر سایت
May 30, 2009
258
امیدوارم بتونه خاطره اون دو تای قبلی رو برام زنده کنه.
ولی توی AC2 نتونستم اونقدری که با اطائیر ارتباط برقرار کرده بودم با اتزیو کانکت بشم.:d

• Like
Reactions: ДядsЙ

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
امیدوارم بتونه خاطره اون دو تای قبلی رو برام زنده کنه.
ولی توی AC2 نتونستم اونقدری که با اطائیر ارتباط برقرار کرده بودم با اتزیو کانکت بشم.:d
دقیقا منم همینطور.
اصلا الطایر یک اسطوره تکرار نشدنی بود.

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
دقیقا برا من بر عکس بود! با الطئیر حال نکردم! بیشترش هم بخاطر همین عرب بودنش بود! ولی برعکس خیلی اتزیو بهم چسبید. یکی از نکاتی که اصلا توی این بحث ها بهش اشاره نشد تاثیر گذاری رفتار کاراکتر ها بود که خیلی طبیعی درست شده بود. مثلا وقتی پدر اتزیو و برادراش رو اعدام کردن خیلی کاراکتر رفتار طبیعی ای داشت!

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
ما با Altair و Ezio زندگي كرديم نه بازي !
اما Ezio خيلي زود خودموني شد برام فكر كنم بخاطره جذابيتش بود . . . يه چيزهاي خنده داري تو حركاتش حرف زدنش وجود داشت كه باعث شد بيشتر با Ezio ارتباط برقرار كنم . كه خيلي هم لذت بخش بود . . . حتما حتما !‌ در AC : BH قدرت Ezio رو نمايي ميشه كه ميتونه خيلي جذاب بشه
فكر كنم ديگه مثل اول نشه Ezio ديگه جدي تر ميشه همون طور كه ميدونين يه Leader يا رهبر هم ميشه براي AssAssin ها و شايد با يك چيزي مثل اخلاق و رفتار Altair رو برو بشيم ( نظر شخصي )

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
ما با Altair و Ezio زندگي كرديم نه بازي !
اما Ezio خيلي زود خودموني شد برام فكر كنم بخاطره جذابيتش بود . . . يه چيزهاي خنده داري تو حركاتش حرف زدنش وجود داشت كه باعث شد بيشتر با Ezio ارتباط برقرار كنم . كه خيلي هم لذت بخش بود . . . حتما حتما !‌ در AC : BH قدرت Ezio رو نمايي ميشه كه ميتونه خيلي جذاب بشه
فكر كنم ديگه مثل اول نشه Ezio ديگه جدي تر ميشه همون طور كه ميدونين يه Leader يا رهبر هم ميشه براي AssAssin ها و شايد با يك چيزي مثل اخلاق و رفتار Altair رو برو بشيم ( نظر شخصي )

اونجور که از تریلر ها دیدم ، انیمیشن راه رفتن اتزیو به الطائر خیلی نزدیک شده . طراحی مراحل و امکانات شماره 2 در کنار جو شماره اول ، نوید یک بازی خوب رو میده !

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
اونجور که از تریلر ها دیدم ، انیمیشن راه رفتن اتزیو به الطائر خیلی نزدیک شده . طراحی مراحل و امکانات شماره 2 در کنار جو شماره اول ، نوید یک بازی خوب رو میده !

اره ديگه اوضاع خيلي داره باحال ميشه . . . :) هم اكنون منتظريم . . . !

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
اون دموی سی جی که ازش اومد کفه آدمو میبره
ولی من چندتادمو از گیم پلیش دیدم گرافیکش با2 زیاد فرقی نکرده
بخش آنلاین جالبی هم به نظرمیاد داشته باشه.

حالا هی برید دستگاتونوکپی خورکنیدبمونیدتوکف آنلاینش

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
با همین کپی خور آنلاینشم می زنیم :d.
اما هیچی اتزیو نمی شه . الطیر خیلی خشک بود . البته همین باعثه جذابیتش می شه . اما اتزیو احساساته بیشتری درونش بود .
من هم برعکس اسم کاربریم و با وجود ارادت خاصم به الطیر اتزیو را خیلی دوست دارم.من فکر کنم نامزد اصلی goty هست.
کی ؟:d بازی ؟ :d فقط Halo Reach :d

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
الان این اتزیو و الطائر بحثشون چه ربطی به اینجا داره؟:D هر چند که خودم از الطایر خیلی خیلی خیلی بیشتر خوشم اومد. اتزیو شخصیت پردازی فوق العاده بیخودی داشت و اصلا کاراکتر جالبی نبود. (نظر شخصی)
.من فکر کنم نامزد اصلی goty هست.
:blink:
بی خیال بابا!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر