Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

PanterGame

کاربر سایت
Jan 29, 2010
250
نام
هادی
میگم که شما نباید تو شهر ماریو بمونید!
به شهر های دیگه برید تو نقشه ی شهر های دیگه کدکس ها با عکس یه کاغذ مشخص شدند!
کدکس ها رو پیدا کردم وبه شهر ماریو برگشتم وقتی تو اون سالن میرم باید یه شکل رو درست کنم تا اون در باز بشه هر کار میکنم نمیشه در رو باز کرد.لطفا بگین که باید اونجا رو به چه شکلی در بیارم.

PanterGame

کاربر سایت
Jan 29, 2010
250
نام
هادی
من اونجایی هستم که باید 30 تا کدکس پیدا کنم.کدکس ها رو پیدا کردم و به شهر ماریو برگشتم حالا باید یه شکل رو درست کنم تا در مخفی باز شه هر چی شکل رو تغییر میدم در باز نمیشه لطفا راهنمایی کنید

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
من اونجایی هستم که باید 30 تا کدکس پیدا کنم.کدکس ها رو پیدا کردم و به شهر ماریو برگشتم حالا باید یه شکل رو درست کنم تا در مخفی باز شه هر چی شکل رو تغییر میدم در باز نمیشه لطفا راهنمایی کنید
تا اونجایی که یادمه دری باز نمیشه!
وقتی پازل رو کامل کردید میرید یه شهر جدید تا یک نفر(نفر اخر)رو بکشید!
کدکس های که پیدا کردید قرارشون بدید به دیوار اتاق اصلی قصر(همون جایی که دوستانتون جمع شدند!)Y رو نگه دارید تا به حال قرمز و آبی در بیاد بعد پازل رو کامل کنید!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
کدکس های که پیدا کردید قرارشون بدید به دیوار اتاق اصلی قصر(همون جایی که دوستانتون جمع شدند!)Y رو نگه دارید تا به حال قرمز و آبی در بیاد بعد پازل رو کامل کنید!
خوب ایشون تو همین ساختن پازل موندنعزیز من که مردم از ب اینجا را راهنمایی کردماسون ترین کار اینه که یه نقشه ی جهان برداری باهاش بسازی!البته خیلی آسونه!شما اول دورشو بساز که کاری نداه(گوشه دارن)بعد پنج تا آرم اساسین خیلی ریز وسط های نقشه هست!اونها را درست کن.بعد یکی دو تا تیکه می مونه که همینجوری شانس هم بچرخونی درست می شه!

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
البته دوستان یک نکته ای رو نگفتن . ( من هم زیاد مطمئن نیستم چون خیلی وقت پیش بازی رو تموم کردم . )
وقتی تمام Codex Page ها رو پیدا کردید ، باید برید پیش لئوناردو تا Codex Page ها رو رمزگشایی کنه بعد برید تو قصر خاندان Auditore و بعد برید اتاق کار ماریو و بعد Codex Page ها رو بزارید رو دیوار و نقشه ی جهان رو درست کنید .

PanterGame

کاربر سایت
Jan 29, 2010
250
نام
هادی
Y رو نگه داشتم وپازل قرمز آبی شد حالا باید جه جوری درستش کنم؟اگه میتونین یه عکس از پازل کامل شده که به حالت قرمز آبی هست رو قرار بدین در این تاپیک.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080

EGRADAT

کاربر سایت
Dec 28, 2008
80
من تازه بازي رو گرفتم . اون قسمتي كه ايزيو پيش داوينچي ميره وتو دمو داوينچي ميخواد يه انگشت دست اونو قطع كنه تصوير روي ايزيو قفل ميشه بايد چكار كنيم ؟

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
من تازه بازي رو گرفتم . اون قسمتي كه ايزيو پيش داوينچي ميره وتو دمو داوينچي ميخواد يه انگشت دست اونو قطع كنه تصوير روي ايزيو قفل ميشه بايد چكار كنيم ؟
بازی رو از روی درایو بازی می کنید!
برای من چنین مشکلی پیش نیومده!:blushing:
شاید بریزین رو هارد درست بشه!:smile:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
اگر از درایو استفاده می کنی,احتمالا لنزتون کثیف شده,باز باید آقا خلیل بیان(police 110)

EGRADAT

کاربر سایت
Dec 28, 2008
80
دوستان اتفاقا كپي كردم تو هارد. بعد از دمو اينجوري ميشه - فكر كنم ميخواد اون خنجر رو با چيزي تركيب كنم .اما هر چي RB رو ميگيرم فايده اي نداره

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
دوستان اتفاقا كپي كردم تو هارد. بعد از دمو اينجوري ميشه - فكر كنم ميخواد اون خنجر رو با چيزي تركيب كنم .اما هر چي RB رو ميگيرم فايده اي نداره
شاید اشکال از دیسکه!
حتما یا بد رایت شده یا ایمیج ناقص بوده و رایتش زدند!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر