Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی
سلام دوستان من یه جای بازی گیر کردم درواقع وقتی اون آخرین نفر همون شنلی رو میخایی بکشی که تمام دوستات میریزن و اون هم در آخر سر فرار میکنه و بعد یکی از انگشت های etzio رو داغ میکنن و بعد از خاطارت میاد بیرون و وقتی دوباره وارد میشم میگه found codax pages و اونجای نقشه هم که علامت تعجبه توش نمیتونم برم و آبی شده دوستان من این codax page ها رو از کجا گیر بیارم ممنون میشم راهنمای کنید
تو هر شهر که بری View Point ها رو چک کن ، اما اگر سر نقشه باشی تمامشون رو نقشه معلومه و باید فقط به شهر های مختلف بری و همه رو جمع کنی ! بعد باید بری معمای اون Codex ها رو کشف کنی که پیشنهاد می کنم اون تیکه رو روش وقت بذار چون جالبه

sir pouya

کاربر سایت
May 28, 2009
107
نام
پویا
دوستان من اونجایی رسیدم که باید ماشین پرنده داوینچی رو سوار شی!
هر کاری می کنم بعد ار یک مدت شقوط می کنه!!
یعنی نمیتونم ارتفاع بگیرم!!

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
دوستان من اونجایی رسیدم که باید ماشین پرنده داوینچی رو سوار شی!
هر کاری می کنم بعد ار یک مدت شقوط می کنه!!
یعنی نمیتونم ارتفاع بگیرم!!

اولا اگه حواست باشه کنترلش برای بالا و پایین واقعیه یعنی اگه میخوای بری بالا باید پایینو بگیری اگه میخوای بری پایین بالا رو ... دفعه اولم اصلا قراره که سقوط کنی تا داوینچی یه راهی پیدا کنه دفعه دوم راهش اینه بری روی آتیشایی که دزدا توی شهر روشن کردن ... هربار که بری روی یه آتیش اوج میگیری و میتونی به آتیش بعدی برسی ...

sir pouya

کاربر سایت
May 28, 2009
107
نام
پویا
اولا اگه حواست باشه کنترلش برای بالا و پایین واقعیه یعنی اگه میخوای بری بالا باید پایینو بگیری اگه میخوای بری پایین بالا رو ... دفعه اولم اصلا قراره که سقوط کنی تا داوینچی یه راهی پیدا کنه دفعه دوم راهش اینه بری روی آتیشایی که دزدا توی شهر روشن کردن ... هربار که بری روی یه آتیش اوج میگیری و میتونی به آتیش بعدی برسی ...
قربونت.
خیلی حال داد!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سلام
من تو حل اين معماي codex گير كردم ( codex wall) لطفا كمكم كنيد؟؟
اون رو باید به شکل نقشه ی کره ی زمین در بیاری.سعی کن اول حاشیه ها رو درست کنی که مثل یه کادر بشه.بعد سعی کن علامت های Assassin هارو درست کنی.3-4 تا خونه هم میمونه که فکر نکنم مشکلی باشه!چند بار جابجا کنی درست میشه!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
يك سوال ديگه اين پازل هايي كه روي ديوار است اندازه كل خانه ها نيست كمتره بايد اضافه كنيم يا همينجوريه؟؟؟ چون من يكبار رفتم جلوش يك b زدم يك كاري كرد بعد يگه b ميزنم وارد جزييات درست كردن ميشه. بهد اگر تصويري از كامل شده اين پازل كسي دارد دريغ نكند؟؟؟ ممنون

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
تو کل شهر های بازی تعدادی Codex Page هست .
باید تمام View Point ها رو بگیری .
بعد تو نقشه یک سری علامت میاد به اسم Codex Page
برو بگیرشون .
باید کل دیوار رو تکمیل کنی . هیچ جا خالی نمی مونه .

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
دوستان من یه جای بازی هستم که 17 سالمه!همون که هنوز لباس خودش رو نپوشیده!با اون یارو مسابقه دادم و رفتیم تو خونه دختر همسایمون و ....
حالا رو نقشه من باید کجا برم؟اونجا هایی که علامت تعجبه یا جاهای دیگه؟ممنون میشم مشخصات ماموریت ها رو رو نقشه بگید!
در ضمن چه طوری سیو کنم؟

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
بله . باید بری سراغ علامت تعجب ها .
بازی به صورت خودکار سیو می کنه .
فقط یادت باشه که در مرحله 11 دستگاه رو خاموش نکنی ( بازی در این مرحله باگ داره )
مرحله 10 رو که تموم کردی ، باید تا آخر بازی بری .

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
بله . باید بری سراغ علامت تعجب ها .
بازی به صورت خودکار سیو می کنه .
فقط یادت باشه که در مرحله 11 دستگاه رو خاموش نکنی ( بازی در این مرحله باگ داره )
مرحله 10 رو که تموم کردی ، باید تا آخر بازی بری .
بکی!
ممنون!
این مرحله 11 آخرشه؟

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
دوستان از کجا بفهمیم چند مرحله رفیتم؟
من اونجایی هستم که بابام و داداش کوچیکم و خواهرم رو اعدام کردند و چند نفر ریخن سرم و فرار کردم!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دوستان يك لطفي ميكنن عكس كامل شده يا فيلمي از كامل كردن اين پازل اخر بازي قرار بدن چند صفحه پيش يك دوستي قرار داده بود اما لينكش خراب بود متشكرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر