Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

MAMALY_SANDY

کاربر سایت
Apr 29, 2006
262
نام
محمد
راهنمايي

دوستان ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد
من تو سكانس 10 (مطمئن نيستم) بعد از اينكه همشون از روي برج پريدن پايين همونجايي كه به زمان حال برميگرده توي انبار گير كردم
حالا چيكار بايد بكنم؟

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
باید بری و سیستم امنیتی رو فعال کنی . یک سری چراغ های سبز هست که باید قرمز کنی یا برعکس :D ( قرمز رو به سبز تبدیل کنی ) برو نزدیک اون چراغ ها و یه دکمه رو بزن
---------------
یه نفر هم به سئوالات من جواب بده .

MAMALY_SANDY

کاربر سایت
Apr 29, 2006
262
نام
محمد
تشكر از جوابت
اما اين كه ميگي ماله دفعه اوليه كه به زمان حال برميگردي،تو اين مرحله نزديكه اون چراغا كه ميشم هيچ كليدي كار نميكنه

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima
تشكر از جوابت
اما اين كه ميگي ماله دفعه اوليه كه به زمان حال برميگردي،تو اين مرحله نزديكه اون چراغا كه ميشم هيچ كليدي كار نميكنه
باید بری به اتاق خابت اونجا یه دمو نشون میده که به التیر تبدیل میشی

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام به همه ... عجب چيزيه اين بازي ! 2روزه شروع كردم !!!....

دوستان 3تا سوال داشتم :

1-الطاير تو شماره يك چه بلايي سرش اومد ؟!

2- من تا اونجا رفتم كه من رو اون دكترا براي اولين بار از خواب بيدار ميكنن ...

و يه چيزايي گفتن كه نفهميدم دقيقا ! كه من (شخصيت بازي) نميدونم واسه چي اينكار رو كردن !...

بعد از چپتر6 هست اگه اشتباه نكنم , كه با داوينچي از سوار كشتي ميشم ...

ميخوام ببينم وقتي بيدار شدم! اون دكترا دقيقا چي ميگن بهم ! يعني واسه چي منو از خواب بيدار كردن ...

سوال 3: بعد از اين ماجرايي كه گفتم , بعد از انجام دادن يه سري كارا (تو همون كارگاهه كه با دكترا هستيم...)

من (شخصيت بازي) تو ذهنم لحضات بازي مياد و ميره !... تا اينكه يدفه خودمو تو زمان الطاير ميبينم !...

يه يارو رو دنبال ميكنم , تا يه جا كه در بسته ميشه و بايد از ديوار برم بالا ...

تا يه جايي كه ميرم , نميتونم يدونه چوب رو بگيرم ! هر كاري ميكنم نميشه ! به نظر هم هيچ راهه ديگه اي نداره به غير

از گرفتن اون چوب !... دقيق توضيح دادم كه متوجه بشيد كجاي بازي رو ميگم ...

خيلي خيلي ممنون...

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
سلام به همه ... عجب چيزيه اين بازي ! 2روزه شروع كردم !!!....

دوستان 3تا سوال داشتم :

1-الطاير تو شماره يك چه بلايي سرش اومد ؟!

2- من تا اونجا رفتم كه من رو اون دكترا براي اولين بار از خواب بيدار ميكنن ...

و يه چيزايي گفتن كه نفهميدم دقيقا ! كه من (شخصيت بازي) نميدونم واسه چي اينكار رو كردن !...

بعد از چپتر6 هست اگه اشتباه نكنم , كه با داوينچي از سوار كشتي ميشم ...

ميخوام ببينم وقتي بيدار شدم! اون دكترا دقيقا چي ميگن بهم ! يعني واسه چي منو از خواب بيدار كردن ...

سوال 3: بعد از اين ماجرايي كه گفتم , بعد از انجام دادن يه سري كارا (تو همون كارگاهه كه با دكترا هستيم...)

من (شخصيت بازي) تو ذهنم لحضات بازي مياد و ميره !... تا اينكه يدفه خودمو تو زمان الطاير ميبينم !...

يه يارو رو دنبال ميكنم , تا يه جا كه در بسته ميشه و بايد از ديوار برم بالا ...

تا يه جايي كه ميرم , نميتونم يدونه چوب رو بگيرم ! هر كاري ميكنم نميشه ! به نظر هم هيچ راهه ديگه اي نداره به غير

از گرفتن اون چوب !... دقيق توضيح دادم كه متوجه بشيد كجاي بازي رو ميگم ...

خيلي خيلي ممنون...
1- ما هم نمی دونیم اما ظاهرا یک شماره از این بازی ( در واقع یک بازیه اضافست و شمار محسوب نمیشه ) برو روی PSP اومده که اتفاقات بعد از شماره 1 رو نشون میده .
2- دلیل خاصی نداره که بیدارت می کنن . برای استراحت بیدارت می کنن و برای اینکه سیستم امنیتی مخفیگاه رو روشن کنی .
3- باید روی لبه وایسی . A رو با جهت بالا بگیری ، وقتی اومد بالا سریع جهت رو به سمت چپ بچرخونی و دوباره A رو بزنی .

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
1- ما هم نمی دونیم اما ظاهرا یک شماره از این بازی ( در واقع یک بازیه اضافست و شمار محسوب نمیشه ) برو روی PSP اومده که اتفاقات بعد از شماره 1 رو نشون میده .
2- دلیل خاصی نداره که بیدارت می کنن . برای استراحت بیدارت می کنن و برای اینکه سیستم امنیتی مخفیگاه رو روشن کنی .
3- باید روی لبه وایسی . A رو با جهت بالا بگیری ، وقتی اومد بالا سریع جهت رو به سمت چپ بچرخونی و دوباره A رو بزنی .

1-نسخه pspيش انقدر مزخرفه كه اصلا طرفش هم نميشه رفت !!

2و3 - ممنون.

MAMALY_SANDY

کاربر سایت
Apr 29, 2006
262
نام
محمد
باید بری به اتاق خابت اونجا یه دمو نشون میده که به التیر تبدیل میشی

دوست عزیز این رو هم امتحان کردم اماهیچ دمویی نشون نمیده
اصلا هیچ کلیدی کار نمیکنه
لطفا راهنمایی کنید حوصلشو ندارم از اول بازی کنم
مرسی

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوست عزیز این رو هم امتحان کردم اماهیچ دمویی نشون نمیده
اصلا هیچ کلیدی کار نمیکنه
لطفا راهنمایی کنید حوصلشو ندارم از اول بازی کنم
مرسی
تو اسپویلر می زارم:
اونجا فکر کنم باید با افراد صحبت کنی فقط!با همشون.بعد برگردی تو دستگاه که معلوم می شه یک سری از مموری ها را نمی توانند باز کنند.در نتیجه سکانس یازده می افته چند سال بعد که ریش اتزیو درآمده که باید بروی و codex page ها را پیدا کنی!

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
خوب اون تروفیی که باید ده نفر رو بکشی رو گرفتم :D
فقط مونده اون تروفیی که باید The Truth رو کامل کنی !!!
از اون هم فقط این یدونه مونده :
Glyph20-1--article_image.jpg

یکی هم جواب منو بده بد نیست :D

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
خوب دوست عزیز این عکس رو از اونجا گرفتم دیگه !!!
کسی از Glyph بالا ویدئویی نداره ؟ کسی نمی تونه کمک کنه ؟
فقط همین یک Glyph رو تا Plantium فاصله دارم .

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو

prance666

کاربر سایت
Sep 1, 2007
85
سلام دوستان من یه جای بازی گیر کردم درواقع وقتی اون آخرین نفر همون شنلی رو میخایی بکشی که تمام دوستات میریزن و اون هم در آخر سر فرار میکنه و بعد یکی از انگشت های etzio رو داغ میکنن و بعد از خاطارت میاد بیرون و وقتی دوباره وارد میشم میگه found codax pages و اونجای نقشه هم که علامت تعجبه توش نمیتونم برم و آبی شده دوستان من این codax page ها رو از کجا گیر بیارم ممنون میشم راهنمای کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر