Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
خب این گرز چه جوریه؟از همه نظر مثل شمشیر الطیر هر 5 دایره کامله؟چه ویژگی داره که باید براش 50 تا پر بگیری؟

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
نمیدونم جاش هست یا نه! اما من حدود 50% بازی رو رفتم و یه دفعه دلم درد گرفت و اخرین داشبورد رو ریختم که باعث شد سیو قبلیم از بین بره .حالا یعنی باید از اول بازی رو برم؟

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322
نوشته شده توسط [DOG];905010:
نمیدونم جاش هست یا نه! اما من حدود 50% بازی رو رفتم و یه دفعه دلم درد گرفت و اخرین داشبورد رو ریختم که باعث شد سیو قبلیم از بین بره .حالا یعنی باید از اول بازی رو برم؟

آره متاسفانه.راه دیگه ای نداره.;)

iman_mi2002

کاربر سایت
Apr 4, 2009
224
من چند بار پرسیدم کسی جوابی نداده

سوال داشتم اینکه من در قسمت The Truth موقع باز کردن فایلها , یعنی Decode کردن یکیشون خراب شد , و حالا وقتی میرم به قسمت فایل هاش یک آیکون قرمز نشون میده و وقتی برای باز کردنش میرم میره اونجایی که مثل اینکه خورده شیشه های قهوه ای رو نشون میده و میمونه اونجا , نه بر میگرده و نه کاری میشه کرد به غیر از رفتن به داشبورد

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
چه جوری می شه فهمید چند درصد بازی رو رفتیم؟

توی منوی بازی برو تو قسمت DNA اونجا قشنگ همه چی رو از ماموریتای جانبی تا تعداد گنجایی که کشف کردیو نوشته البته صد در صد کردن ویلام هست که اونو میتونی از تو خود ویلا چک کنی

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
[کسی فهمید جریان The Truth چی بود؟اون کسی که قبل یا بعد حل کردن معماها حرف می زد کی بود؟

این The Truth به نظر می رسید که مال زمان آینده بود.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
بچه ها چرا DNA Sequence 12 & 13 اچیومنت و تروفی ندارن ؟
اين دوتا سكانس قراره dlc هايه اين بازي هم باشن
ببخشید قضیه این truth ها چیه؟؟
يه ويدو از نفر قبل هست كه مورد آزمايش قرار گرفته بود نشون ميده كه چه جوري فرار ميكنن و در آخر ...
desmond شماره 17 هست و نفر قبل 16 هستش.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
ببخشید قضیه این truth ها چیه؟؟
iهمونی که رو درودیوار با خونش خطاطی کرده بود میخواست آدرس the truth هارو بده !
the truth ها اطلاعاتی زیادی فاش کردند مثلا:
هیتلر(خلاصه):هیتلر قبل از جنگ جانی توسط هنری فورد یه تکه ای از بهشت رو میگیره (هنری فورد:کسی که تو نفرت هیتلر به یهودیا شریک بود) اونم با ستفاده از اون ارتش تشکیل میده و جنگی که به جنگ جهانی 2 معروفه به راه میندازه
بعد از شکستش تو جنگ جهانی با استفاده از تکه بهشت 3 (piece of eden) برای خودش کپی های میسازه|مثل المعلم و ازیو|(قدرت پیس آو ایدن 3:توانایی هیبنوتیزم کردن ) و خودکشی خودش رو به صحنه سازی میکنه بعد از اونجا فرار میکنه و توسط یه اساسین نامعلوم به قتل میرسه (یه دلیلی که بازی تو جنگ جهانی باشه)
و بعد از جمع کردن همه تکه ها: میبینیم که those who came before (کسانی که قبلا اومدن) دارن اسنان هارو کنتلرل میکنن با پیس آو ایدن ها و آدآم و او (آدم و حوا) میان یکیو اسیسینیت (همون که لم داده و پیس آو ایدن دستشه) میکنن و پیس آو ایدن رو میدزدن (برداشت میشه تحت تاثیر ایلوژن poe قرار نگرفتند و از اونجایی هم که ازیو و الطیر نوادگان اوناند اونام تحت تاثیر قرار نگرفتن)
یجای دیگه subject 16 میگه ما این توانایی هارو داریم چون تو خونمونه ! یعنی eagle vision توانایی که از مخلوط انسان ها با کسانی که قبلا بودند بوده
حالشو ندارم بعدا بقیشو مینویسم

آخرین ویرایش:

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
:(اول سکانس 12 چرا تصویر درست نیست......داره میگه برو کدکس هارو جمع کن بعد که از ویلا خارج میشم تصویر درست نیست و اصلا نمیشه بازی کرد.....کلا ایجوریه یا .......................؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
:(اول سکانس 12 چرا تصویر درست نیست......داره میگه برو کدکس هارو جمع کن بعد که از ویلا خارج میشم تصویر درست نیست و اصلا نمیشه بازی کرد.....کلا ایجوریه یا .......................؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

سکانس 12 که نداره والا چون از 11 می پره 14 ولی اگه همون 14 باشه باید بری کدکسا رو جمع کنی تا وقتی اینکارو نکنی دم اتاق کدکسا یه مانع نیمه مرئیه که نمیذاره بری توش ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر