Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

iman_mi2002

کاربر سایت
Apr 4, 2009
224
اون شنل Auditore هستش اگه همه ی پرها رو پیدا کنی و ببری بزاری تو صندوق تو خونه ی عموت مادر اتزیو اون شنل رو میده بهش که افکتش هم اینه که تو همهی شهرها Notority 100 هستش
یعنی همیشه تحت تعقیبی
شنل خانوادگیشه
در مورد اون دوست عزیز هم که میگه لئوناردو گفته انگشتت رو باید قطع کنم بگم که قطع نمی کنه میگه فقط شوخی بود

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
این Subject 16 هم برای خودش ماجرایی شده ها، مطمئنم تو نسخه بعد بیشتر با Subject 16 آشنا میشیم. اینجور که معلوم این بشر با لوسی یک رابطه ای داشته (برادری، نامزدی، شوهری، پدری و...).
اما نکته جالب این تناقض هایی هست که بین AC2 و ACL وجود داره. توی AC2 وقتی برای اولین بار Assassi's Blade رو لئوناردو میخواد به اتزیو بده بهش میگه باید انگشتت رو قطع کنم ولی جالب اینجاست که در ACL جوآنی انگشتش قطع نشده. و چند نکته دیگه هم بود الان یادم رفته.
اما کاملا پیداست یوبی سافت اول قصد ساخت ACL رو داشته.
امیدوارم یک عنوان هم سرگذشت این داریوش رو بازگو کنه ببینیم چی بوده :biggrin1:

این الطیر هم سرگوشش میجنبیده ها :-"
منم خیلی کنجکاو شدم بدونم که قضیه ی داریوش چیه .
یه مورد من بازی رو تموم کردم اما تو قسمت outfits یه گزینه هنوز قفله به غیر از شنل عادی، ونیزی و فلورانسی شنل دیگه ای هم هست؟
Auditore Cape
باید کل پرهای عقاب رو پیدا کنی .
برو تو تاپیک اچیومنت های بازی ، اونجا بهتر کمکت می کنه .

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
نه اون قسمت که چراغ های قرمز را رد کردم

دوباره تو همون مکان قرار میگیره ولی چراغ های قرمز کار نمیکنن و لوسی هم اونجا نیست نمیدونم چیکار کنم ؟
خوب پس احتمالا شما آخر بازی هستید!آیا این قسمت را رد کردید:
رودریگو(پاپ)را می کشیم و وارد یه اتاق مشکی می شویم که یک زنه میاد با ما حرف می زنه.
اگر آره,از پله ها بیایید پایین و یه ذره برید جلو لوسی را می بینید,تمپلار ها حمله کردند و شما و لوسی باید یک دیگه برید جلوتر و بجنگید.
این Subject 16 هم برای خودش ماجرایی شده ها، مطمئنم تو نسخه بعد بیشتر با Subject 16 آشنا میشیم. اینجور که معلوم این بشر با لوسی یک رابطه ای داشته (برادری، نامزدی، شوهری، پدری و...).
اما نکته جالب این تناقض هایی هست که بین AC2 و ACL وجود داره. توی AC2 وقتی برای اولین بار Assassi's Blade رو لئوناردو میخواد به اتزیو بده بهش میگه باید انگشتت رو قطع کنم ولی جالب اینجاست که در ACL جوآنی انگشتش قطع نشده. و چند نکته دیگه هم بود الان یادم رفته.
اما کاملا پیداست یوبی سافت اول قصد ساخت ACL رو داشته.
امیدوارم یک عنوان هم سرگذشت این داریوش رو بازگو کنه ببینیم چی بوده :biggrin1:
اتفاقا لئوناردو در اون قسمت انگشت اتزیو را نمی بره و می گه که شوخی بود!در ضمن داستان ACL و AC2 کاملا به هم مربوطه و در واقع اگر ایتدا قصد ساخت AC2 را داشتند.چون اگر دقت کرده باشید,بدون AC2 ACL بی معنی بود ولی AC2 بدون ACL کامل بود!
درمورد داریوش منم موافقم ولی فکر نکنم اون بیاد!خیلی خوب مش د اگر اون بود ولی تو اون اتاق مجسمه های زیاد ی بود که هر کدام مال یه کشور بود و اگر داریوش را بسازند,باید بقیه را هم بسازند!ولی داریوش نقش مهمی در این سری داشته!چون مخترع چاقوی مخفی بوده!

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
درمورد داریوش منم موافقم ولی فکر نکنم اون بیاد!خیلی خوب مش د اگر اون بود ولی تو اون اتاق مجسمه های زیاد ی بود که هر کدام مال یه کشور بود و اگر داریوش را بسازند,باید بقیه را هم بسازند!ولی داریوش نقش مهمی در این سری داشته!چون مخترع چاقوی مخفی بوده!

اتفاقا فکر کنم فقط داریوش رو بسازند چون در بین اون مجسمه ها فقط دو تا Hidden Blade داشتن .
یکی Altair و یکی Darius
Altair رو که ساختن ، فقط داریوش میمونه .
کجا نوشته بود که داریوش Hidden Blade رو اختراع کرده ؟

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
ببخشید من بازی رو دارم ولی اجرا نمیشه انگار که فیلمه
ixstream 1.61
شما یک دیسک اکتیو بخر,حله!بگی بیرون می دن,تو همین سایت هم برای دانلود گذاشتند(به پست اول مراجعه شود)دیسک اکتیو را که گرفتی,بزار تو دستگاه,بزار بخونتش,بعد یه متن میاد که یه جمله را به چند زبان نوشته,وقتی متن اومد,دیسک اکتیو را دربیار و بازی را بزار.همین!
اتفاقا فکر کنم فقط داریوش رو بسازند چون در بین اون مجسمه ها فقط دو تا Hidden Blade داشتن .
یکی Altair و یکی Darius
Altair رو که ساختن ، فقط داریوش میمونه .
کجا نوشته بود که داریوش Hidden Blade رو اختراع کرده ؟
شما دقیق نگاه نکردید,هرکدام از آن مجسمه ها,یکی از وسایلی که اتیزو داشت را برای اولین بار اتفاده کرده بودند.داریوش خنجر را,یی سم را,یکی دیگه چاقوی کوچک و...و اینکه داریوش خنجر مخفی را داشت دلیل نمی شه که اون را بسازند!در ضمن اگر شما برید سمت مجسمه و y را بزنید,یه متنی میاد که نوشته داریوش برای اولین بار از خنجر مخفی استفاده کرد و خشایار شاه را کشت.
البته کلا از اتفاقات بازی بیشتر می شد نتیجه گرفت که آخرین نسخه ی Assassins creed با دزموند باشه.

iman_mi2002

کاربر سایت
Apr 4, 2009
224
سلام
تو بازی می شه نیزه هم حمل کرد؟

نه , فقط میشه مال کسی رو که کشتین حمل کنیم که اون هم موقع دویدن و پریدن میفته

ببخشید این قضیه ی داریوش چیه ؟
داریوش چه ربطی به اتزیو داره ؟
ممنون میشم اگه کامل توضیح بدین

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
داریوش چه ربطی به اتزیو داره ؟
اینا مجسمه هایمهمترین asissiansها هستن
قدیمیترینشون هم اون زن مصریست
داریوش هم برای این مهمه که اولین استفاده ی ثبت شده از hidden blade رو داشته!
فکر کنم از این آیتم های توی دستشون بعدن استفاده بشه:-"

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
در ضمن اگر شما برید سمت مجسمه و y را بزنید,یه متنی میاد که نوشته داریوش برای اولین بار از خنجر مخفی استفاده کرد و خشایار شاه را کشت.
البته کلا از اتفاقات بازی بیشتر می شد نتیجه گرفت که آخرین نسخه ی Assassins creed با دزموند باشه.

منم موافقم، احتمال اینکه داریوش باشه خیلی کمه چون اولا بازی قاعدتا باید سیر صعودی داشته باشه نه اینکه هر بار برگشت به عقب داشته باشیم ثانیا هر چیزی که از تاریخ نیاز بوده تا الان به دست آوردن، واقعیت تکه های بهشت و پیغامی که به بشریت داده میشه و مهارت دزموند. بنابراین دلیلی نمی بینم که دوباره بخوان به یه زمان قدیمی برگردن مگر اینکه سوال بی پاسخی داشته باشن که چیزی به ذهنم نمی رسه. به نظرم به طور قطع نسخه ی سوم با دزمونده، اما از یه طرف اینکه چطور می خوان با حفظ سیستم قدیمی و اصلی بازی، سلاح و رگبار به بازی اضافه کنن جای بحث داره. چون منطق حکم می کنه که وقتی دشمنا سلاح مدرن دارن ، استفاده از hidden blade و خیلی دیگه از سلاح های محبوب بازی ور بیفته که اگر همچین اتفاقی بیفته لااقل برای من که شخصا عاشق hidden blade هستی اصلا جالب نیست. به هر حال ببینیم چی میشه.

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
دوستان جایی گفتن که بازی حتما سه گانست ؟
-------
اگر دقت کرده باشید و همه ی Assassin's Tomb هارو رفته باشید ، زره الطائر رو به دست آوردید .
لباسش سیاهه ، درصورتی که لباس الطائر تو نسخه ی اول سفید بود ( تازه اون علامت مخصوص خانواده Auditore هم تو اون بود ، همون که شبیه کمربنده ) . یعنی الطائر بعد از کشتن المعلم باز یه کارایی کرده ، پس میشه این احتمال رو داد که شماره ی سوم و باز با الطائر بریم ( من بیشتر احتمال می دم که یه Spin Off باشه تا شماره سه ) .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دوستان جایی گفتن که بازی حتما سه گانست ؟
-------
اگر دقت کرده باشید و همه ی Assassin's Tomb هارو رفته باشید ، زره الطائر رو به دست آوردید .
لباسش سیاهه ، درصورتی که لباس الطائر تو نسخه ی اول سفید بود ( تازه اون علامت مخصوص خانواده Auditore هم تو اون بود ، همون که شبیه کمربنده ) . یعنی الطائر بعد از کشتن المعلم باز یه کارایی کرده ، پس میشه این احتمال رو داد که شماره ی سوم و باز با الطائر بریم ( من بیشتر احتمال می دم که یه Spin Off باشه تا شماره سه ) .
اینکه شماره 3 یا یه چیزی بصورت spinoff رو بخوایم با Altair بریم واقعا یه شوخی هستش ... امیر حسین مطمئن باش که یوبیسافت بیکار نیستش که برای یه سیاه شدن یه armor بیاد یه بازی بسازه ... ولی خب اگر منظورت کارهایی که Altair بعده کشتن المعلم کرده میتونی Assassin's Creed: Bloodlines رو بازی کنی ...

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
اینکه شماره 3 یا یه چیزی بصورت spinoff رو بخوایم با Altair بریم واقعا یه شوخی هستش ... امیر حسین مطمئن باش که یوبیسافت بیکار نیستش که برای یه سیاه شدن یه armor بیاد یه بازی بسازه ... ولی خب اگر منظورت کارهایی که Altair بعده کشتن المعلم کرده میتونی Assassin's Creed: Bloodlines رو بازی کنی ...

منظورمو بد گرفتی :D
منظورم این بود که یوبی سافت از سیاه کردن Armor منظوری داشته .
در واقع برای سیاه شدن Armor بازی نمی سازه :D ، بلکه برای ساختن بازی زره رو سیاه کرده .
البته اینا حدس و گمان منه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر