Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام
میشه یه نفر به طور خلاصه داستان این بازی رو بگه:cheesygri
ممنون میشم
دوست من,خیلی خلاصه می تونم جواب بدم!(اولا چون خیلی جزییات را نفهمیدم,دوما حوصله ی تایپ ندارم!:cheesygri
اونطوری که من هم از فیلم و در ادامه بازی فهمیدم,لورنزو دمیچی حاکم فلورانس است و جووانی آدیتوره دافیرنزه که یک اساسین است از دوستان اوست.فردی به نام رودریگو باجویا قصد کودتا کردن و در کل ایتالیا و رسیدن به قدرت پاپ را دارد)رهبر کاتولیک های جهان)که آنطور که در فیلم می بینیم او پادشاه میلان را در قدم اول می کشه!در قدم دوم در ابتدای بازی جووانی و دو پسرش,فدریکو و (اون پسر کوچولوهه را یادم نیست.)اعدام می کند ولی پسر وسطش یعنی اتزیو آدیتوره دافیرنزه فرار می کند و لباس پدرش را برمی دارد!ددر ادامه او با کمک بعضی ها از جمله عمویش ماریو,بر ضد کودتاچی ها اقدام می کند و شروع به ترور دوستان رودریگو می کند.و البته در یکی از حمله ها که به لورنزو مدیچی شد,او را نجات می دهد.در ادامه معلوم می شود که هدف اصلی رودریگو برای پاپ شدن,رسیدن به اتاقی مخفی به نام ولوت که قدرتی به انسان می دهد است که این اتاق در کلیسای واتیکان قرار دارد و برای باز شدنش به دو کلید نیاز است.دو تا از تکه های باغ عدن.یکی عصای پاپ و دیگری آن گویی که در قسمت اول الطیر به دست می آورد به نام سیب!که گوی توسط اتزیو ربوده می شود.و سرانجام اتزیو و رودریگو در کلیسای پاپ به هم می رسند که رودریگو شکست می خوره و اتزیو ولوت را باز می کند!

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
دوستان لطف کنن وقتی می خوان قسمت مهمی از داستان رو بگن ، قبل از اسپویلر بنویسن که باعث لو رفتن داستان میشه .

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
دوستان لطف کنن وقتی می خوان قسمت مهمی از داستان رو بگن ، قبل از اسپویلر بنویسن که باعث لو رفتن داستان میشه .
شرمنده دوست من ولي به نظر من كه همون SP رو هم نميخواد!!
براي اينكه نزديك به 2ماه هست بازي منتشر شده و همه بازي كردن!! :biggrin1:

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
خوب البته ناگفته نماند "متن پنهان" که به صورت اتوماتیک نوشته میشه خودش مفهوم SP رو می رسونه ، دوستانی که نمی خوان چیزی از داستان لو بره بهتره که SP ها رو باز نکنن چه بالاش نوشته باشه چه ننوشته باشه!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
والا ما نفهمیدیم!اگر شما بازی نکردید,که اصلا چرا باید تو اسپویلر را ببینید!والا مردم چه قدر ....!ول کن بابا یه چیزی می گم بن می شم!خوب تو نگاه نکن!من که تو اسپویلر گذاشتم!تازه یکی اومده گفته می شود داستان را به طور خلاصه بگید!نگفته که بیاید قسمت غیر مهم را خلاصه بگین!یعنی شما نمی توانستید به این نتیجه برسید که من داستان کلش را می گم!اصلا...

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
دوست عزیز .
من به طور کاملا محترمانه گفتم که قبل از اسپویلر بنویسید ( خطر لو رفتن داستان )
یعنی اینقدر سخته ؟
من به این خاطر می گم که تو سایت ، اغلب دوستان تو اسپویلر با هم دیگه شوخی می کنن و اینا . و دیگه تگ اسپویلر ، به تنهایی معنی خطر لو رفتن داستان رو نمیده .

danti47

کاربر سایت
Sep 4, 2009
31
نام
1
سلام .

من ازتون راهنمایی میخوام اون مرحله ای که وارد دنیای واقعی میشه هیچکس اونجا نیست و از پله ها پایین میام و وارد 1جای بزرگ میشه و نمیدونم چیکار کنم و وقتی Y را میزنم اون ستونهای کوچک به صورت آبی نمایش داده میشه

امیدوارم منظورم را فهمیده باشید کدوم مرحله را میگین

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام .

من ازتون راهنمایی میخوام اون مرحله ای که وارد دنیای واقعی میشه هیچکس اونجا نیست و از پله ها پایین میام و وارد 1جای بزرگ میشه و نمیدونم چیکار کنم و وقتی Y را میزنم اون ستونهای کوچک به صورت آبی نمایش داده میشه

امیدوارم منظورم را فهمیده باشید کدوم مرحله را میگین
شما باید دنبال چراغ های قرمز بگردید که وقتی نزدیک می شوید باید می گه یک دکمه را بزنید و بعد یک سوییچ را می زنه!یه چند تایی هست.بعد از اینکه به اندازه ی کافی کلید پراغ ها را خاموش کردید<لوسی بهتون می گه کافیه.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
این Subject 16 هم برای خودش ماجرایی شده ها، مطمئنم تو نسخه بعد بیشتر با Subject 16 آشنا میشیم. اینجور که معلوم این بشر با لوسی یک رابطه ای داشته (برادری، نامزدی، شوهری، پدری و...).
اما نکته جالب این تناقض هایی هست که بین AC2 و ACL وجود داره. توی AC2 وقتی برای اولین بار Assassi's Blade رو لئوناردو میخواد به اتزیو بده بهش میگه باید انگشتت رو قطع کنم ولی جالب اینجاست که در ACL جوآنی انگشتش قطع نشده. و چند نکته دیگه هم بود الان یادم رفته.
اما کاملا پیداست یوبی سافت اول قصد ساخت ACL رو داشته.
امیدوارم یک عنوان هم سرگذشت این داریوش رو بازگو کنه ببینیم چی بوده :biggrin1:

این الطیر هم سرگوشش میجنبیده ها :-"

danti47

کاربر سایت
Sep 4, 2009
31
نام
1
نه اون قسمت که چراغ های قرمز را رد کردم

دوباره تو همون مکان قرار میگیره ولی چراغ های قرمز کار نمیکنن و لوسی هم اونجا نیست نمیدونم چیکار کنم ؟

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
یه مورد من بازی رو تموم کردم اما تو قسمت outfits یه گزینه هنوز قفله به غیر از شنل عادی، ونیزی و فلورانسی شنل دیگه ای هم هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر