Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
منم این بازی رو گرفتم و دارم بازی میکنم.از نسخه قبل خیلی بهتر شده و دیگه تکراری و کسل کننده نیست و مبارزات هم خیلی بهتر شده و واقعا دلچسب شده.ولی طراحی صورت واقعا ضایع هست طراحی دستشون هم چیزی فراتر از افتضاح هست.دستشون عین نون بربریه:biggrin1:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
تنها حرفی که میشه زد
بعد از تموم کردن این بازی کنسولتو بنداز دور
چرا؟؟؟
ميتوني حرفهايه قشنگتري بزني مثل:
بعد از اتمام بازي برو بازي هايه جديدو بازي كن و حالشو ببر

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
یعنی صبر کنم برسم به مرحله ی 12 بعد سیو کنم؟آخه یه جا تو همین سایت خوندم مربوط به قسمت Assassins Tomb داره!اصلا این Assassins Tomb ها اجباریه؟من تاحالا 4 تاش را گرفتم!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
يعني چي؟ در بعضي از بازي ها گير نميكنه ؟ يعني چي كه به 11 رسیدین ادامه بدین و بعد سیو کنید
!!
من که این حرف رو نزدم رفیق ! گفتم میگن همچین مشکلی داره ! یعنی وقتی مرحله ی 11 تموم شد یکم جلو برید بعدا از بازی خارج شید !
یعنی صبر کنم برسم به مرحله ی 12 بعد سیو کنم؟آخه یه جا تو همین سایت خوندم مربوط به قسمت Assassins Tomb داره!اصلا این Assassins Tomb ها اجباریه؟من تاحالا 4 تاش را گرفتم!
6 تاش رو بگیری و ببری زیر زمین ماریو بهت زره ی الطایر رو میده که خیلی بدرد میخوره .

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بچه ها یک سوال فنی دارم.

وقتی کنسول رو روشن می کنید و میای توی منوی بازی و میخواید سیو رو انتخاب کنید روی سیو یک ساعتی رو نوشته کسی میدونه ماجراش چیه!؟ آخه من هرچی بیشتر میرم ساعته کمتر میشه :confused:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
بچه ها یک سوال فنی دارم.

وقتی کنسول رو روشن می کنید و میای توی منوی بازی و میخواید سیو رو انتخاب کنید روی سیو یک ساعتی رو نوشته کسی میدونه ماجراش چیه!؟ آخه من هرچی بیشتر میرم ساعته کمتر میشه :confused:
میثم جون ببخشید منو به خنده وادار کردی !:biggrin1:
خب اون ساعتی هست که بازی توی اون ساعت انجام پذیرفته، مثلا اگه امروز ساعت 11 بازی کنی، آخرین باری که بازی سیو شده، در بازه ی زمانی ساعت 11-12 هست، همین !:biggrin1:
========
میشه یکی از دوستان درباره ی کاربرد این کبوترهای قشنگ توضیح بده ؟:biggrin1:
ممنون...

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
میشه یکی از دوستان درباره ی کاربرد این کبوترهای قشنگ توضیح بده ؟:biggrin1:
اشتباه نکنم میری و پیغام توش رو میخونی و بعدش سراغ Assassinate کردن یه بابایی میری !
خب اون ساعتی هست که بازی توی اون ساعت انجام پذیرفته، مثلا اگه امروز ساعت 11 بازی کنی، آخرین باری که بازی سیو شده، در بازه ی زمانی ساعت 11-12 هست، همین !:biggrin1:
داره میگه هی کمتر میشه :D.
لطفا یک نفر توضیح بده که از کجا میشه فهمید که توی چه مرحلی های هستیم ؟؟واسه همون مرحله 11 می خواهم که دستگاه رو خاموش نکنم
نمیدونم !:D بهترین و راحت ترین راه دیدن اچیومنت ها هست که ببینید گرفتیدش یا نه !(والبته Rookie ترین راه !:D) .

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
لطفا یک نفر توضیح بده که از کجا میشه فهمید که توی چه مرحلی های هستیم ؟؟واسه همون مرحله 11 می خواهم که دستگاه رو خاموش نکنم

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
دوستان من الان اونجائی هستم که desmond میره تو توهم و در نقش altair هستیم که باید یکی رو تعقیب کنیم.که اون طرف هم میره تو یه برج دیدبانی و در رو میبنده و بعدش ما باید بریم بالا.من تا یه قسمتی میرم بالا ولی هرچی خودمو کشتم دیگه نتونستم بالاتر برم.چیکار باید بکنم؟:(

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
ممنون شهاب !
داره میگه هی کمتر میشه :biggrin1:.
خب نگرفتی چی گفتم مگه ؟:D
بستگی به ساعتی داره که داره بازی میکنه دیگه، مثلا اگه الان بازی کنه میزنی ساعت 1، 5 ساعت دیگه بازی کنه، میزنه ساعت 6 و همینطوری ادامه پیدا میکنه !!:biggrin1:
دوستان من الان اونجائی هستم که desmond میره تو توهم و در نقش altair هستیم که باید یکی رو تعقیب کنیم.که اون طرف هم میره تو یه برج دیدبانی و در رو میبنده و بعدش ما باید بریم بالا.من تا یه قسمتی میرم بالا ولی هرچی خودمو کشتم دیگه نتونستم بالاتر برم.چیکار باید بکنم؟:(
درسته، اونجا همونطوریه، باید تا بالای بالا برید، البته پیدا کردن راهش یه کم طول میشکه...
پ.ن.اینجا بازی +18 میشه، مواظب باشید !:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر