Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
آريالا من آپتودیت داشبرد ماه اکتبر را دارم!ولی آواتار AC برام باز نشده!باید کار خاصی بکنم؟
البته جسارته ها ولي با اجازه.
تا اونجا كه من ميدونم بايد وصل شي live بعدشم لباساشو بايد بخري

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خب الطیر به من جواب داد :biggrin1: انگاری این لباس مرحوم المعلم هست که با لباس الطیر مخلوط شده، اینی که میبینید شده.

این Assassins Creed Lineag عجب چیز ردیفی هست قسمت 01 اش رو دیدم! انگار همه رپیدشر مستقیم کن ها خراب شدن وگرنه بقیه قسمت هاش میگرفتم. کلا بهتون پیشنهاد میکنم بگیرید بجزء Ezio همه شخصیت ها عینا کپ بازی هستند اینجور که معلوم Ubi برای ساخت این سری برنامه های طولانی داشته و همینطوری ساخته نشده.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان یه سوال دیگه.اگه ماموریت ها رو accept نکنیم و B بزنیم چه اتفاقی می افته منظورم اینه که روی روند بازی تاثیری داره؟و این که بعدش می شه دوباره درستش کرد مثلا الان اون یارو که اتزیو نجاتش داد یه شنل قرمز به اتزیو داد منم accep کردم الان شنل قرمزی شده می تونم دوباره شنل قهوه ایه خودشو برگردونم یا نه؟ واسه کس دیگه ای هم اینجوری بوده یعنی accept کرده و درست شده یا نه؟:confused: :(( :(( :((
در کل منظورم اینه که هر ماموریتی رو اگه قبول نکنی و موقعی که ازت سوال می کنه accept نکنی روند بازی عوض می شه(خط داستان عوض می شه و اون اتفاقی که قراره انجام بشه می افته) می ره رو یه ماموریت دیگه یا اینکه همون ماموریت می ره واسه یه وقت دیگه که دوباره انجامش بدی؟

آخرین ویرایش:

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
یه جا بالای یه برج هستش که دکمه back رو میزنی چند تا نقاشی نشون میده ومیگه 5 تا رو که با هم هسته مشابه دارن انتخاب کن.کسی نمیدونه باید کدوما رو انتخاب کنم؟من که هر کدوم رو انتخاب کردم اتفاقی نیوفتاد!!:sick:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
یه جا بالای یه برج هستش که دکمه back رو میزنی چند تا نقاشی نشون میده ومیگه 5 تا رو که با هم هسته مشابه دارن انتخاب کن.کسی نمیدونه باید کدوما رو انتخاب کنم؟من که هر کدوم رو انتخاب کردم اتفاقی نیوفتاد!!:sick:
دوست عزيز برو توي قسمت تاپيك Achievement هاي بازي، اونجا جوابش رو گزاشته!!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان خیلی ممنون می شم اگه دو تا پست بالاتر یه کمکی بدین.:( اساتیدی که بازی رو قورت دادن , بی زحمت یه جواب:((

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دوستان خیلی ممنون می شم اگه دو تا پست بالاتر یه کمکی بدین.:( اساتیدی که بازی رو قورت دادن , بی زحمت یه جواب:((
اگر accept کنی که ماموریت رو شروع میکنی اگرم نه کنسل میشه و هر وقت بخوای میتونی دوباره بریش ! توی روند بازی تاثیری نداره .

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
دوستان یه سوال دیگه.اگه ماموریت ها رو accept نکنیم و B بزنیم چه اتفاقی می افته منظورم اینه که روی روند بازی تاثیری داره؟و این که بعدش می شه دوباره درستش کرد مثلا الان اون یارو که اتزیو نجاتش داد یه شنل قرمز به اتزیو داد منم accep کردم الان شنل قرمزی شده می تونم دوباره شنل قهوه ایه خودشو برگردونم یا نه؟ واسه کس دیگه ای هم اینجوری بوده یعنی accept کرده و درست شده یا نه؟:confused: :(( :(( :((
در کل منظورم اینه که هر ماموریتی رو اگه قبول نکنی و موقعی که ازت سوال می کنه accept نکنی روند بازی عوض می شه(خط داستان عوض می شه و اون اتفاقی که قراره انجام بشه می افته) می ره رو یه ماموریت دیگه یا اینکه همون ماموریت می ره واسه یه وقت دیگه که دوباره انجامش بدی؟
از توی منو میتونی یک قسمت داشت آیتم ها اونجا میتونی عوض کنی.

درضمن این شنل ها یک خوبی دارن (خودم بعد که بازی تموم شد فهمیدم :biggrin1:) وقتی مثلا شنل قرمز رنگ رو میپوشی میری توی فلورانس هرکاری بکنی از کشتن سرباز بگیر برو تا جیب زنی و... به مقدار شناساییت افزوده نمیشه.

شنل آبی هم برای ونیز هست حالا من نفهمیدم این شنل آبی رو از کجا گرفتم ولی در هرحال هر وقت بهت داد شنل آبی رو برداری تو ونیز کسی بهت کاری نداره.

حیف شد خدایی این حالت آهسته راه رفتن الطیر رو از بازی حذف کردن.

راستی بازی تموم شد اگر یک مرحله خاص بخوایم بریم نمیشه نه!؟ یک عدد اچیومنت برای بنده مونده :biggrin1:

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
البته سوال نوبي هست اما به هر حال، تو بازي اتزيو مي تونه خم بشه؟! در صورتي كه ميشه با كدوم دكمه؟! من تمام مدت به حالت ايستاده هستم از فاصله زياد قابل تشخيصم!

irandvd

کاربر سایت
Nov 7, 2007
122
خب بالاخره ما هم تمومش کردیم :-"
ولی خداییش تو این سری اصلاً مبارزه تن به تن خاصی نداشتم
یه راه حل پیدا کردم برای کشتن سریع و بدون درد نیروها :cheesygri
خلاصه از اینکه کلی وقت واسه مبارزه صرف کنم راحت شدم. تند تند میکشتم میرفتم جلو !
ترکیب RT + X رو میگم به همراه حرکت دادن Joystick به سمت دشمن در حالت پشت سر هم و بدون وقفه
با این کار تنها چیزی که نیاز دارید همون خنجری هست که زیر آستینش قایم میشه :love:
ولی عجب افکت های کشتن خفنی داشت هر اسلحش بالای 7-6 مدل روش کشتن داشت خیلی حال کردم
از همه نظر از شماره 1 قوی تر بود
منتظر 3 اش هستیم !

irandvd

کاربر سایت
Nov 7, 2007
122
البته سوال نوبي هست اما به هر حال، تو بازي اتزيو مي تونه خم بشه؟! در صورتي كه ميشه با كدوم دكمه؟! من تمام مدت به حالت ايستاده هستم از فاصله زياد قابل تشخيصم!
تا اونجایی که میدونم خم شدنی به اون صورت وجود نداره
مگه وقتی که بخواید با سرعت حرکت کنید که باید RT رو نگه داشته باشید که اونم آنچنان خم نمیشه
از فاصله زیاد به این خاطر قابل تشخیص میشید چون درصد Notoriety تون میره بالا یا اینکه Face to Face قرار میگیرید با دشمن
باید از دید مستقیم دشمن خارج بشید و از پشت یا از بقل (در صورتی که سریع عمل کنید) بهش حمله کنید.

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
درود !
دوستان من هم بالاخره این بازیه کذایی گرفتم !:biggrin1:
همونن اول کار که با دزموند تو ساختمونیم وقتی هوش مصنوعیه ضعیف نگهبانا رو دیدم آه از نهادم بلند شد !:biggrin1:از 100 متری میام طرفشون وقتی به 5 متریشون میرسم تازه چشمشون به جماله من روشن میشه !:biggrin1:
تا اینجایی که رفتم بازی به نسبت نسخه اولش فرق چندانی نکرده ، تا ببینم بعدا چی میشه !:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر