Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اقایون یه تریلر تو gametrailers اومده از subject 16 که خیلی عجیب و قشنگ هست.حتما دانلود کنید.
ماجراش چیه؟
اصلا ای subject 16 کجای باز هست؟

من 8 تاش رو بیشتر نگرفتم ! حدسم اینه که " آدم و حوا " هستند ! :D
سلام
اونجای که برای اولین بار استفاده از گروه فاحـــ ـــشـــــ ـــه ها رو میخواد یاد بده...چه کنم! میگه blend کن ولی نمیدونم چجوری...:D
ممنون
بیاد بری وسطشون و دکمه ی Y رو بزنی ! اگرم نشد تنها برو دنباله زنه ! مشکلی پیش نمیاد !
بعد اون تریلر 16 رو دیدم...دیگه وقتم رو صرف حل کردن اون 20 تا نکنم؟
میتونی بری و اچیومنتش رو بگیری !

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
خب اون مشکل حل شد...
دوستان بازی رو 100% تهیه کنن....خیلی باحاله...
اون تریلر یعنی کامل 20 تا رو نشون داد؟!
گیج شدیم رفت:confused:
رنگ لباس هاش چه باحال تغییر میکنه!!

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
كجا هاي بازي مورد داره ؟ آخه مي خوام جلو جمع بازي نكنم. در ضمن مورد ها در چه سطحيه؟

فقط 2 جاش :
یکی همون اولش که موردش نسبتا خطریه !!!
یکی هم شب جشن تو ونیز که موردش نسبتا سطحیه و فقط یه کم در حین گزارش ماموریت با خواهر روحانی ور میره !!!:biggrin1:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خب منم بازی رو تموم کردم !
عالی بود ! عالی ! البته من با یکش بیشتر حال کردم ولی خب اینم عالی بودش !
بی صبرانه منتظر 3ـش هستیم !
کاملا هم مشخصه که توی 3 باید با خوده دزموند بازی کنیم !
890 تا از اچیومنت هاشم گرفتم ! فقط یه سری مونده که اونم فردا میگیرم ! (به لطفه آریا !)
Endingـشم به مراتب از AC بهتر بودش ! حداقل روی اعصاب نبود !
در کل خوب بود دیگه حتما بگیریدش !
پ.ن:از اون The Truth (درست نوشتم ؟!) ها هم 12 تاشو گرفتم ! فردا کاملش میکنم و بازی رو 1000 تایی میکنم ! :D

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بچه ها دوتا سوال داشتم.
the truth چیه!؟
و اینکه داشتم یکی از این برج ها رو میفرتم که ویرم گرفت از EV استفاده کنم و بعد وسط برج یک طبقه بود و وسط اون یک علامت ستاره بود که واردش شدم و یک سری حرف زده شد و بعد یک سری تصاویر اومد که 5 تاش رو باید انتخاب میکردم! منم یک کم ور رفتم نفهمیدم چیشد بیخیال شدم! این دقیقا چیه!؟ بعد اینکه وقتی ردش کردم هرکاری کردم دیگه نشد برگردم اونجا چی میشه ماجرا!؟

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
میگم اون مرحله ای که باید تو ونیز امیلیو نمیدونم چی چی رو بکشیم من هرکاری میکنم نمیشه یعنی وارد قصر میشم یه صحبت هایی بین همون امیلیو و یکی دیگه انجام میشه که نمیدونم مواظب اساسینس باش و فلان بعدش یه قایق از پشت قصر میره چند قدم اونور تر وای میسه بعد یه قایق دیگه میاد جاش که یارو سوارش میشه من هرکاری میکنم نمیتونم ردش کنم

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خب تموم شد میتونم بگم عالی بود . از لحاظ گیم پلی و داستان پیشرفت چشم گیری کرده بود ماموریت ها بسیار بهتر و مثل شماره ی 1 تکراری و خسته کننده نبود .
گرافیک بازی هم به نظر من دست نخورده بود فقط رنگ بندی بهتر و متنوع بود هرچند که همینطوریش هم کافی و عالیه .
فقط تنها ایرادهایی که میتونم بگیرم هوش مصنوعی متوسط و طراحی فیسها بود که قبلا گفتم . ایشالا شماره بعدی این دو مورد را درست کنن خیلی عالی میشه .

ehsan0912288

کاربر سایت
Jun 25, 2008
282
نام
Ehsan
سلام یه سوال
ASSASSIN 1 چه زمانی بود از نظر سالی و ASSASSIN II تو چه زمانی هست ؟
confangry.gif

ممنون

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
سلام.
خب ما هم دیشب تموم کردیم.
در کل بازی بسیار زیبایی بود وارزش بازی کردن رو داشت.
ولی آخر بازی رو طوری درست کرده بودند که بگن منتظر سری بعد باشید:cool:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر