Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
چند تا سوال
1. این the truth ها آخرش چی میشه ؟ به چه دردی میخورن ؟
2. secret place ها که با یه علامت assassin قرمز روی بعضی ساختمونا مشخص شدن اون چیزی که در آخر میدن و اتزیو اونا رو میزاره تو جیبش رو چیکار باید بکنیم ؟
3.این جریان نقشه قاره ها رو باید درست کنیم چیه ؟ کلا چیکار باید بکنیم ؟
4. آیا پیشرفت دادن شهر villa اجباری هست ؟ به چه دردی میخوره ؟
خیلی لطف میکنین اگه جواب بدین .ممنون

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
1. این the truth ها آخرش چی میشه ؟ به چه دردی میخورن ؟
2. secret place ها که با یه علامت assassin قرمز روی بعضی ساختمونا مشخص شدن اون چیزی که در آخر میدن و اتزیو اونا رو میزاره تو جیبش رو چیکار باید بکنیم ؟
1 و 2 فکر کنم اچیومنت بده و مواردی از داستان رو مشخص کنه !
4 هم باعث میشه Florin بیشتری بگیرید ! من الان کل شهر رو بازسازی کردم هم خیلی شلوغ تر شده و هم Florin بیشتری میگیرم ! :)

مورد 3م هم متوجه نمیشم کدوم رو میگیرد ! :D

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
دوستان سلام.
چند تا سوال داشتم:
1. این که در هنگام راه رفتن Object های جلو مثل یه خط نامرئی لود میشن مال خود بازیه؟
2.من مانیتورم Samsung Syncmaster N1740 هست reference level رو روچی بگذارم بهتره؟ Expanded-Immediate-Standard?
3.سریع ترین راه پول در آوردن چیه؟

با تشکر
آقا تورو خدا جواب ما رو هم بدین

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
1- نه اون ماله خوده بازی هست ! :D
3- رو هم به نظرم شهر (شهر ماریو!) رو کامل بازی سازی کنید و هر 20 دقیقه 9 هزار و خورده ای بگیرید که بهترین راه هست ! البته بعدها بیشترم میشه ! :D
2 رو هم متاسفانه اطلاعاتی ندارم ! :|

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,161
آقا من تمام Codex Page ها رو پیدا کردم. رفتم اونجا که پازل رو باید درست کنیم. پازلو درست کردم و تمام قاره ها عکساشون درست دراومد. ولی هیچ اتفاقی نمیوفته!:confused: کلا اینجا رو باید چیکار کنم؟

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
. این the truth ها آخرش چی میشه ؟ به چه دردی میخورن ؟
1-يك video از حقيتي كه subject 16 ميدونه رو نشون ميده. نفر قبل از شما كه مورد ازمايش قرار گرفته شده بود.
2-اونارو بايد بريد بزاريد تو اون مقبره altair كه مجسمه هايه assassin ها اونجا بود تو دفتر عمو اتزيو يعني ماريو راه داره.
3-بايد eagel vision رو فعال كني بعد درستشون كني. اول همه codex page ها رو بايد بگيري بعد ببري پيش davinci تا رديفشون كنه و شما هم كه رفتيد villa اونجا بزاريد و درستشون كنيد.
4- اونم كه دوستمون گفت.
آقا من تمام Codex Page ها رو پیدا کردم. رفتم اونجا که پازل رو باید درست کنیم. پازلو درست کردم و تمام قاره ها عکساشون درست دراومد. ولی هیچ اتفاقی نمیوفته!:confused: کلا اینجا رو باید چیکار کنم؟
من خودم تموم نكردم بازي رو ولي تو اخر بازي به درد ميخوره و باعث ميشه كه شما به شهر روم بريد فك كنم.

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
بچه ها شرمنده که اینجا میپرسم من دو بار دیسک اکتیو عوض کردم ولی بازی
Assassin's Creed 2 رو اجرا نمیکنه بخصوص بازیهای جدید مگه نمیگن که بازیهای جدید با دیسک اکتیو اجرا میشه تو رو خدا یه راهنمایی بکنین 6 تا بازی جدید گرفتم نمیدونم باید چی کار کنم میدونم شاکی میشین که چرا اینجا سوال کردم شرمنده
مطمعنی که فریم ورت 1.6 هست چون این دیسک بر مبنای فریم ور 1.6 کار مکنه.

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
سلام
اونجای که برای اولین بار استفاده از گروه فاحـــ ـــشـــــ ـــه ها رو میخواد یاد بده...چه کنم! میگه blend کن ولی نمیدونم چجوری...:D
ممنون

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,161
سلام
اونجای که برای اولین بار استفاده از گروه فاحـــ ـــشـــــ ـــه ها رو میخواد یاد بده...چه کنم! میگه blend کن ولی نمیدونم چجوری...:D
ممنون
باید بری وسطشون تا یه زمینه سفید رو زمین ایجاد شه.

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
خب بعدش!!!! اون زنه حرکت میکنه ولی فــ ـــاحــــ شـــه ها کاری نمیکنن؟!!
بعد اون زنه دور میشه میبازم!
بعد اون تریلر 16 رو دیدم...دیگه وقتم رو صرف حل کردن اون 20 تا نکنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر