Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با سلام خدمت دوستان عزیز......
فکر کنم بنده جزو اولین نفراتی باشم که اچیومنتها Assassin's Creed 2 رو 1000 کردم به همین منظور راهنما اچیومنتها بازی رو براتون تهیه کردم که تو بخش زیر میتونید از اون استفاده کنید و نظراتتون و هم بگید.... البته تا چند ساعت دیگه این راهنما کامل خواهد شد.

podpod

کاربر سایت
May 8, 2008
15
من یه مشکلی با بازی پیدا کردم:
دیروز که داشتم بازی می کردم سکانس 11 بودم رسیدم اونجا که واسه اتزیو مراسم اساسین گرفتن بعد همشون با هم از بالای برج پریدن پایین،امروز که اومدم ادامش رو برم سکانس 14 بود می گفت باید 30 تا کدکس پیج ها رو پیدا کنم خلاصه یه دو ساعت دیگه بازی کردم کلا تموم شد
پس سکانس 12 و 13 چی شدن؟
این سکانس ها رو که میگم از توی بخش دی ان ای میارم ،سکانس 12 و 13 رو ندارم اما 14 رو دارم.

a1l2i3z4a5h6r7

کاربر سایت
Feb 24, 2009
165
نام
علی
سلام دوستان خوبین من 1 مشکل تو بازی دارم این پازل بازی چه جوریه موقعه که codex pages زا رو دیواز می ذاری 1 پازل چه جوری باید جورش کرد ممنون میشم راهنمایی کنید

podpod

کاربر سایت
May 8, 2008
15
سلام دوستان خوبین من 1 مشکل تو بازی دارم این پازل بازی چه جوریه موقعه که codex pages زا رو دیواز می ذاری 1 پازل چه جوری باید جورش کرد ممنون میشم راهنمایی کنید
اول باید تمام codex page ها رو پیدا کنی بعد:
eagle vision رو فعال کن بعدش باید هر کدوم از خونه ها رو بچرخونی تا یه نقشه درست بشه
اول از خونه های دور تا دور نقشه شروع کن (از روی خط راستشون می تونی متوجه بشی) بعدش برو سراغ خونه های وسطی
برای وسطی ها هم می تونی از 5 تا علامت کوچولوی A کمک بگیری ( یه جوری خونه ها رو بچرخون که 5 تا علامت A درست بشه) در ضمن به خطوط خونه های وسطی هم توجه کن وقتی نقشه جور شد یه دمو نشن میده

ArashFisher

کاربر سایت
Jul 22, 2007
151
نام
آرش
من یه مشکلی با بازی پیدا کردم:
دیروز که داشتم بازی می کردم سکانس 11 بودم رسیدم اونجا که واسه اتزیو مراسم اساسین گرفتن بعد همشون با هم از بالای برج پریدن پایین،امروز که اومدم ادامش رو برم سکانس 14 بود می گفت باید 30 تا کدکس پیج ها رو پیدا کنم خلاصه یه دو ساعت دیگه بازی کردم کلا تموم شد
پس سکانس 12 و 13 چی شدن؟
این سکانس ها رو که میگم از توی بخش دی ان ای میارم ،سکانس 12 و 13 رو ندارم اما 14 رو دارم.
بله منم برای اولین بار تعجب کردم ولی یادم اومد که بعد از اون مراسم دزموند چند لحظه بلند میشه ودوباره برمیگرده ولی نمیتونه به سکانس بعدی بره به همین دلیل اون دو تا سکانس رو رد میکنه و به سکانس 14 میره .

SONY1

کاربر سایت
Dec 15, 2007
178
نام
حسن
زن ها

من رسیدم یه جای دیگه که یه مرد تقریبا چاق با تعدادی از زن ها در حال حرکته و به سمت من میاد هر کاری میکنم این قسمت رد نمیشه اگه بکشیش که از اول میاد اگه با تعدادی از زنها هم حواسشو پرت کنی این احمق بعضی موقعه راهشو عوض میکنه و برای خودش میره هر جا که بخواد قدم میزنه بعدش هم که بازی دوباره از اول میاد چطور از شر این لعنتی خلاص شم:confused:

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
من رسیدم یه جای دیگه که یه مرد تقریبا چاق با تعدادی از زن ها در حال حرکته و به سمت من میاد هر کاری میکنم این قسمت رد نمیشه اگه بکشیش که از اول میاد اگه با تعدادی از زنها هم حواسشو پرت کنی این احمق بعضی موقعه راهشو عوض میکنه و برای خودش میره هر جا که بخواد قدم میزنه بعدش هم که بازی دوباره از اول میاد چطور از شر این لعنتی خلاص شم:confused:

اگه منظورت اون شبه جشنه که طرف ماسک طلایی رو با نامردی می بره ... باید بری و جیبش رو بزنی ...

SONY1

کاربر سایت
Dec 15, 2007
178
نام
حسن
اگه منظورت اون شبه جشنه که طرف ماسک طلایی رو با نامردی می بره ... باید بری و جیبش رو بزنی ...

دستت درد نکنه:smile: من همه کارها رو انجام دادم الا این کاری که گفتین
راستی چقدر دیگه باید برم که بازی تموم شه :question:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,045
نام
نـــــــویـــــــــد
گيم پلي خوبي داره و كاملا مشخصه پيشرفت كرده اما گرافيكش چرا اينجوري ؟! :biggrin1: اين فِيس كاراكترها كشته منو !
واقعا اون زمان دزدي اينقدر راحت بوده ؟! :biggrin1:

SONY1

کاربر سایت
Dec 15, 2007
178
نام
حسن
گرافیک

گيم پلي خوبي داره و كاملا مشخصه پيشرفت كرده
اما گرافيكش
چرا اينجوري:biggrin1: اين فِيس كاراكترها كشته منو !

من هم اولش میگفتم که چرا گرافیکش اینطوریه ولی فقط در محیط باز که با اسب میری این ور و اون ور تصویر یه جورای ماته ولی داخل خود شهر ها عالی هستش

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,135
گيم پلي خوبي داره و كاملا مشخصه پيشرفت كرده اما گرافيكش چرا اينجوري ؟! :biggrin1: اين فِيس كاراكترها كشته منو !
آخه مشکل اینه که تو داری اینو همزمان با Uncharted 2 بازی میکنی.:biggrin1:
ولی درسته صورت کاراکترها زیاد جالب نیست. انگار این انجین Anvil تو نشون دادن جزئیات از نزدیک قوی نیست. دور نما داره فقط!:biggrin1: با این وضع علاقه ی شدید Ubi رو به Cut Scene درک نمیکنم! نه به شماره 1 که موقع حرف زدن شخصیتها میشد راه رفت نه به اینکه زده رو دست MGS4:biggrin1: یه دفعه ای Ubi متحول شده!
ولی در کل بازی بسیار زیباست. ونیز رو فوق العاده طراحی کردن. از وقتی رسیدم ونیز دیگه ماموریت نمیرم. همینجوری تو شهر قدم میزنم!:biggrin1:

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,045
نام
نـــــــویـــــــــد
آخه مشکل اینه که تو داری اینو همزمان با Uncharted 2 بازی میکنی.:biggrin1:

اينم حرفيه بابي :biggrin1: اما به قول تو گرافيك محيط بازي خوبه يعني از دور خوبه اما وارد جزئيات ميشي مخصوصا فِيس ها فاجِعَست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر