Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
آقا تورو خدا کمک کنید.......من دیسک اکتیو رو دارم امروز دوبار رفتم فروشگاه.......یارو می گفت من دیروز تست کریم این اکتیودیسکا رو جواب داده همون دیسکایی to play this disk....که می نویسه......اولش مثله فیلمه یعد به چند زبون نوشته هم اینارو............... حالا اومدم خونه کار نمی کنه فقط هم واسه AC2 اینجوریه...........تورو خدا کمکم کنید 4روزه تو کفه AC2ام..........:((

kasra1986

کاربر سایت
Sep 29, 2009
213
آقا تورو خدا کمک کنید.......من دیسک اکتیو رو دارم امروز دوبار رفتم فروشگاه.......یارو می گفت من دیروز تست کریم این اکتیودیسکا رو جواب داده همون دیسکایی to play this disk....که می نویسه......اولش مثله فیلمه یعد به چند زبون نوشته هم اینارو............... حالا اومدم خونه کار نمی کنه فقط هم واسه AC2 اینجوریه...........تورو خدا کمکم کنید 4روزه تو کفه AC2ام..........:((
شما باید دیسک اکتیو را در دستگاه گذاشته و دکمه a را بزنید بعد از 30 ثانیه بدون اینکه کنسول را خاموش و یا از اکتیو خارج شوید dvd را بیرون بیارید و dvd بازی را درون دستگاه بذارید :biggrin1:

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
به جز اول بازی که به اجبار باید دختر مردم رو ........ (:biggrin1:) جای دیگه ای هم صحنات اجباری وجود داره؟؟؟
سوالم رو جور دیگه ای می پرسم. فقط نیم ساعت اول جلو خونواده توصیه نمیشه یا کل بازی؟؟؟

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
من یه جایی گیر کردم.خواهش میکنم کمک کنید.
اونجایی هستم که یارو نقاب طلایی رو به تقلب ازمون گرفت.همون مامورتی که باید بندازی دنبال همین یارو! ولی نمیدونم باید چی کار کنم! نه میشه بکشیش و نه میشه حتی یه تنه بهش زد! تعقیبش میکنم ولی به جایی میرسه که اون میتونه رو بشه ولی من نمیتونم!!!
فکر کنم مرحله 9 باشه!

حواهش میکنم کمک کنید!

Rashid

کاربر سایت
Sep 1, 2007
66
اونجایی هستم که یارو نقاب طلایی رو به تقلب ازمون گرفت.همون مامورتی که باید بندازی دنبال همین یارو! ولی نمیدونم باید چی کار کنم! نه میشه بکشیش و نه میشه حتی یه تنه بهش زد! تعقیبش میکنم ولی به جایی میرسه که اون میتونه رو بشه ولی من نمیتونم!!!
فکر کنم مرحله 9 باشه!

حواهش میکنم کمک کنید!

شما باید نقاب رو ازش بدزدی ( اگه دقت کرده باشی تو دموی قبلش توضیح میده که اگه یارو رو بکشی جشن به هم میریزه)
برای این کار برو پشتش و دکمه A رو بزن
بهترین روش اینه که یه سری از این دخترهای .... رو HIRE کنی بعد طوری که شناسایی نشی بری پشت سرش

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
فکر کنم مرحله 9 باشه!

حواهش میکنم کمک کنید!
نميخواد بكشيش
فقط برو اونطوري كه جيب مردم ميزني همونكارو با اين يارو بكن همين
و ديگر هيچ

hillboy

کاربر سایت
Sep 6, 2009
109
نام
hill
ما هم بازی رو تموم کردیم عالی بود مثل 1 خوب تموم شد.
تمام 20 تا Truth رو پیداکنی یک فیلم نشون میده که بدتر ادمو گیج میکنه:love: :cheesygri

منظور از اين truth چيه؟

يه 100 تا پر عقاب هم هست، اونارو جمع كنيم چه اتفاقي ميوفته؟

در شهر فلورانس هم روي يكي از پشت بام ها يه نمادي بود كه توي نقشه مشخص نبود
وقتي رفتم اونجا شروع كرد صحبت كردن با لوسي
بعد يه 10 تا تابلو اومد
كه بايد ظاهرا 5 تاش انتخاب بشه
متوجه نشدم منظوره اين معما چيه؟
شمام باهاش برخورد كردين؟

يكي از دوستان هم نوشته بود رمز اولين گليف سيب هستش
خواستم ببينم منظور از گليف چيه و كجاست!؟

حالا جالبيش اينجاس كه من بازيو تموم كردم
ولي هنوز انگيزه وجود داره كه تو شهرها بچرخي;)

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
منظور از اين truth چيه؟

يه 100 تا پر عقاب هم هست، اونارو جمع كنيم چه اتفاقي ميوفته؟

در شهر فلورانس هم روي يكي از پشت بام ها يه نمادي بود كه توي نقشه مشخص نبود
وقتي رفتم اونجا شروع كرد صحبت كردن با لوسي
بعد يه 10 تا تابلو اومد
كه بايد ظاهرا 5 تاش انتخاب بشه
متوجه نشدم منظوره اين معما چيه؟
شمام باهاش برخورد كردين؟

يكي از دوستان هم نوشته بود رمز اولين گليف سيب هستش
خواستم ببينم منظور از گليف چيه و كجاست!؟

حالا جالبيش اينجاس كه من بازيو تموم كردم
ولي هنوز انگيزه وجود داره كه تو شهرها بچرخي;)

گلیف یا همون truth ها خاطرات 16 هستش ( کسی که قبل از شما روش ازمایش میکردن ) دربخش لوکیشن بازی بالای بعضی از لوکیشنها عکس چشم هستش که نشون میده یک گلیف تو اون لوکیشن وجود داره .

hillboy

کاربر سایت
Sep 6, 2009
109
نام
hill
گلیف یا همون truth ها خاطرات 16 هستش ( کسی که قبل از شما روش ازمایش میکردن ) دربخش لوکیشن بازی بالای بعضی از لوکیشنها عکس چشم هستش که نشون میده یک گلیف تو اون لوکیشن وجود داره .

من خودم Truth اول رو حل كردم
ميگه كه اين 10 تابلو در چه چيزي مشترك هستن
و تو 5 تاشون يه سيب مشترك بود
بعدش يه دموي 3 ثانيه اي از يه دويدن برام آزاد شد

نماد چشم يا همون Official روي سر بعضي از افراد متحركه و اين نماد جزء Notoriety Marker ها هستش
كه كشتن اون افراد باعث ميشه اتزيو در شهر انگشت نما بشه و اونو به عنوان يه شخصيت منفي بشناسن
حالا اين نماد چشمها چه ربطي به محل قرار گرفتن Truth ها داره نميدونم!

فكر كنم منظورتون همون چشم قرمز رنگي هست كه به صورت عكس روي بعضي از ساختمونها به صورت موقت نشون داده ميشه...

آخرین ویرایش:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
به جز اول بازی که به اجبار باید دختر مردم رو ........ (:biggrin1:) جای دیگه ای هم صحنات اجباری وجود داره؟؟؟
سوالم رو جور دیگه ای می پرسم. فقط نیم ساعت اول جلو خونواده توصیه نمیشه یا کل بازی؟؟؟
دوست عزیز من از بکب از دوستام که جلوتر بود پرسیدم گفت که یه صحنه دیگه پیدا کرده!در ضمن همونطور که یکی از دوستان اشاره کرد تابلو ها در بازی خیلی تابلو هستند!(دوران رنسانسه دیگه!:-")کلا به نظرم بهتره این بازی را جلوی خانواده انجام ندی!
آقا چه عشقی وقتی جون اتزیو کم می شه!زمین و هوا به هم می ریزه!اصلا آدم حول می کنه...

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
از دوستانی که تو مشکل قبلی کمکم کردن بسیار متشکرم!
اما این دفعه تو سکانس14 اونجایی که ezio برای اولین بار ریش در میاره! بعد از اون جایی که همه دور هم جمع شدن و میگن ما هم قاتل هستیم!باید اونجا چی کار کنم؟

باید برم طرف ماموریت ولی تمام راه هایی که به ماموریت میرسن بسته اند.:(
چکار کنم؟؟؟؟

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
من خودم Truth اول رو حل كردم
ميگه كه اين 10 تابلو در چه چيزي مشترك هستن
و تو 5 تاشون يه سيب مشترك بود
بعدش يه دموي 3 ثانيه اي از يه دويدن برام آزاد شد

نماد چشم يا همون Official روي سر بعضي از افراد متحركه و اين نماد جزء Notoriety Marker ها هستش
كه كشتن اون افراد باعث ميشه اتزيو در شهر انگشت نما بشه و اونو به عنوان يه شخصيت منفي بشناسن
حالا اين نماد چشمها چه ربطي به محل قرار گرفتن Truth ها داره نميدونم!

فكر كنم منظورتون همون چشم قرمز رنگي هست كه به صورت عكس روي بعضي از ساختمونها به صورت موقت نشون داده ميشه...

start رو بزن برو بخش لوکیشن اونجا بالای عکس ساختمونها یک چسم هست .

hillboy

کاربر سایت
Sep 6, 2009
109
نام
hill
start رو بزن برو بخش لوکیشن اونجا بالای عکس ساختمونها یک چسم هست .

تو قسمت لوكيشن همه عكسها رو كامل گرفتم
منتها مشكل اينجاست كه از كجا بفهمم اون ساختموني كه توي عكس نشون ميده، كجاي شهر هستش
چون در حين بازي وقتي به يه لوكيشن جديد ميرسيدم، اونو به همراه چشم نشون ميداد، ولي من به اونا توجه نميكردم، حالا كه بازيو تموم كردم و دارم تو شهر ميچرخم، چون ديگه لوكيشن جديدي وجود نداره، ديگه توي بازي بهم اون عكسها رو نشون نميده
و ديگه عملا فكر ميكنم پيدا كردنشون غير ممكن باشه!!!

الان با بدبختي 4 تا از Truth ها رو گرفتم
ولي بعيد ميدونم بتونم اون 16 تاي بقيه رو پيدا كنم

ولي در كل به نظر نميرسه چيزه به درد بخوري باشه
يه دموي خيلي خيلي كوتاه از دويدن يه زن و مرد نيمه عريان(البته اين طوري به نظر ميرسه)
آخرشم فكر نكنم معلوم باشه كه دارن به چه سمتي ميدون!!!

ميشه همينجا توضيحش بدي، چون اصلا حوصله دارم چند ساعت وقت بذارم واسه پيدا كردن چنتا شكل مسخره...

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
تو قسمت لوكيشن همه عكسها رو كامل گرفتم
منتها مشكل اينجاست كه از كجا بفهمم اون ساختموني كه توي عكس نشون ميده، كجاي شهر هستش
چون در حين بازي وقتي به يه لوكيشن جديد ميرسيدم، اونو به همراه چشم نشون ميداد، ولي من به اونا توجه نميكردم، حالا كه بازيو تموم كردم و دارم تو شهر ميچرخم، چون ديگه لوكيشن جديدي وجود نداره، ديگه توي بازي بهم اون عكسها رو نشون نميده
و ديگه عملا فكر ميكنم پيدا كردنشون غير ممكن باشه!!!

الان با بدبختي 4 تا از Truth ها رو گرفتم
ولي بعيد ميدونم بتونم اون 16 تاي بقيه رو پيدا كنم

ولي در كل به نظر نميرسه چيزه به درد بخوري باشه
يه دموي خيلي خيلي كوتاه از دويدن يه زن و مرد نيمه عريان(البته اين طوري به نظر ميرسه)
آخرشم فكر نكنم معلوم باشه كه دارن به چه سمتي ميدون!!!

ميشه همينجا توضيحش بدي، چون اصلا حوصله دارم چند ساعت وقت بذارم واسه پيدا كردن چنتا شكل مسخره...

تو google یک سرچ کن میتونی پیداکنی اما اگه از همون اول بازی میگرفتیشون اینجوری نمیشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر