Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
سلام بر دوستان !
منم بازی رو دقیقا امروز (روز ریلیز :D ) گرفتم !
بریم ببینیم پیشرفت هایی که یوبی وعده ش رو داده بود عملی کرده یا نه !

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
آقا من یه جای بازی به یه مشکل اساسی خوردم

وقتی دزموند برا اولین بار میره با لوسی تمرین میکنه که از در و دیوار بره بالا برمیگرده میره تو توهم و یهو میشه الطیر بعد باید یه بابایی رو اینجا تعقیب کنیم که این بابا فرار میکنه میره تو یه برجو درو میبنده مام مجبور میشیم از دیوار بریم بالا ...
مشکل من اینه که از دیوار که میرم به بالکن اول میرسم هیجایی نمیشه رفت یه چوب از دیوار زده بیرون که یه چراغ ازش آویزونه ایگل ویژنم میگیرم رنگش آبیه ال حالا از صداتا چون مثل این رفتم بالا ولی این یکی نمیشه کسی به همچین مشکلی نخورده؟
از این دوستمون بپرس...
http://www.bazicenter.com/forums/member.php?u=2891

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج

وقتی دزموند برا اولین بار میره با لوسی تمرین میکنه که از در و دیوار بره بالا برمیگرده میره تو توهم و یهو میشه الطیر بعد باید یه بابایی رو اینجا تعقیب کنیم که این بابا فرار میکنه میره تو یه برجو درو میبنده مام مجبور میشیم از دیوار بریم بالا ...
مشکل من اینه که از دیوار که میرم به بالکن اول میرسم هیجایی نمیشه رفت یه چوب از دیوار زده بیرون که یه چراغ ازش آویزونه ایگل ویژنم میگیرم رنگش آبیه ال حالا از صداتا چون مثل این رفتم بالا ولی این یکی نمیشه کسی به همچین مشکلی نخورده؟
باید همون دچوبه رو بگیری وبری بالا راه دیگه ای نداره فقط باید چندین بار سعی کنی

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,678
نام
محمد
آخرین ویرایش:

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین

درود
منم همینجا گیر کردم
چند صفحه قبلم گفتم ولی مثل اینکه هنوز کسی به اینجا نرسیده
ولی احتمال میدم باگ باشه چون با ایگل ای اگه نگاه کنید اون چوب بالای در ابی میشه یعنی باید از اون استفاده کنیم ولی هر کاری میکنیم نمی شه

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
بچه ها چون Lite-On LT نیومده من هنوز بازی نکردم
چند تا سئوال :
هنوز باید دور Animus چرخ بزنی ؟
شب و روز بازی عین تریلر هاست ؟ یعنی خیلی تنده ؟

Rashid

کاربر سایت
Sep 1, 2007
66

درود
منم همینجا گیر کردم
چند صفحه قبلم گفتم ولی مثل اینکه هنوز کسی به اینجا نرسیده
ولی احتمال میدم باگ باشه چون با ایگل ای اگه نگاه کنید اون چوب بالای در ابی میشه یعنی باید از اون استفاده کنیم ولی هر کاری میکنیم نمی شه

دقیقا من هم همینجا گیر کردم و فک کردم از بازی برم بیرون دباره بیام درست میشه ولی نشد
ولی بعد از نیم ساعت ور رفتن تونستم بپرم روی چوبه (همون که زیرش فانوسه )
شما باید برین روی گوشه دیوار وای سین (یعنی تقاطع دو تا ضلع ) اگه از رو خود دیوارها بپرین می خورین به دیوار روبرو و کاری نمی تونین بکنین
چند بار امتحان کنین حل میشه
بالای برج چیز باحالی منتظرتونه ، پس ارزش سختی رو داره :biggrin1:

بچه ها چون Lite-On LT نیومده من هنوز بازی نکردم
چند تا سئوال :
هنوز باید دور Animus چرخ بزنی ؟
شب و روز بازی عین تریلر هاست ؟ یعنی خیلی تنده ؟

wave 3 بازی موجوده که می تونی اون رو بازی کنی

soroush7334

کاربر سایت
Sep 6, 2009
75
نام
soroush

نکنه منظورت همون اول بازیه؟
من 14 ساله تونستم:biggrin1:
شما 18 ساله نتونستید !!!:eek:

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
من یه جای بازی گیر کردم کسی میدونه اینجا رو باید چیکار کرد :

من جلوی اون تابلوی بهم ریخته هستم که 14 تا از کدکس ها رو تو تابلو گذاشته اینجا رو باید چیکار کرد ؟

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
دوستان اینجا رو باید چیکار کرد سرم داره گیج میره :((:

من گوی رو تو جاش قرار دادم الان جلوی تابلو هستم که یه نقشه رو نشنون میده این نقشه رو چیکار باید بکنم هر کاری میکنم فایده نداره

آخرین ویرایش:

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
دوستان تو این بازی چه جوری می تونیم از سلاح هایی که می خریم استفاده کنیم ؟؟؟
الان همه شمشیر ها و چکش ها رو خریدم ولی هنوز همون شمشیر زاقارت رو دارم :(

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
دوستان تو این بازی چه جوری می تونیم از سلاح هایی که می خریم استفاده کنیم ؟؟؟
الان همه شمشیر ها و چکش ها رو خریدم ولی هنوز همون شمشیر زاقارت رو دارم
من خودم امتحان نکردم. ولی معمولا باید از منو بری تو قسمت weapons بعد اونی که میخوایی رو equip کنی. البته من یه اتاق تو خونه ی اون عمو ه دیدم که اسمش weapon room بود. یه سری هم به اونجا بزن

westlife26

کاربر سایت
Sep 8, 2008
758
نام
پویا
سلام دوستان . من نسخه 1 رو بازی نکردم پس لطفا کمی راهنماییم کنید :

اول بازی که چند نفر رو با مشت و لگد می زنی چجوری باید از اون جاهایی که یک نور سفید نمی زاره رد شیم عبور کنم ؟

ممنون

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
سلام دوستان . من نسخه 1 رو بازی نکردم پس لطفا کمی راهنماییم کنید :

اول بازی که چند نفر رو با مشت و لگد می زنی چجوری باید از اون جاهایی که یک نور سفید نمی زاره رد شیم عبور کنم ؟

ممنون
خودتون جواب خودتون رو دادید دیگه...از اونجا ها به هیچ شکلی نمیتونید عبور کنید...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر