Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
از نظر گرافیک و استخونبندی همون نسخه اوله منظورم از دیوار بالا رفتن و راه رفتن و.... تا ببینیم داستان و ماموریتها به چه شکله تا اینجا که شمشیر زدنش هم کپی الطیر هست
پ.ن:اینم راه مدرن وارفر2 رو رفته بنظرمن با یه سری تغییرات جزیی وعوض کردن رنگ ولعاب بازی حالا باید بریم جلوتر ببینیم به نو اوری دندونگیری اصابت میکنیم یا نه:biggrin1:
پ.ن2:نمیدونم چرا جدیدا شماره دوم یه بازی موفق میاد بیرون همه قبل از اتمام بازی شروع میکنن به به به و چه چه:confused:همه جای دنیا اول بازی رو تموم میکنن بعد راجع بهش نظرمیدن یا نقدش میکنن اینجا تا دی وی دی رو میندازن تو میان میگن وووووااااااااااااااااااییییییییییییییییی خیلی شاخه:eek:تازه ابراز امیدواری میکنن که از سایتها نمره خوبی بگیره و .... واقعا ادم تعجب میکنه از این فرهنگ:eek:

آخرین ویرایش:

mohammad.r

کاربر سایت
Jun 24, 2008
6
دوستان کسی میدونه کمبوهای ترکیبی روچطور بزنیم؟منظورم کمبوهاییست که یه آخرخونین روبه سبک سینمایی نشون بده. تونسخه اولش که کافی بود دکمه X روبه تناوب فشاربدیم ولی تواین نسخه وقتی این کاررومیکنم فقط بایه حرکات تکراری میفته به جون آدما.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اين بازي . بازي اي هست كه خيلي محيطش بزرگه و من فك ميكنم رو محيط و ساختمون ها خيلي كار كردن تا شخصيت ها. البته انگشت ها و چيزاي ظريف بد كار شده ولي از ASSASSIN نميشه از اين بيشتر انتظار داشت چون بيشتر اينا تو كار محيط هستند.

چه ربطی داره ما خیلی بازی ها داریم که محیطشون بزرگه ولی طراحی شخصیت ها عالی و پر جزئیات هستند .
الان آدم وقتی بازی هایی مثل masseffect 2 را میبینه ادم حالش از این طراحیه Assassin's Creed 2 به هم میخوره . masseffect 2 هم محیطهاش خیلی بزرگه ولی طراحی شخصیت ها مخصوصا صورتها و و حرکات لب و حالتهایی که به خودشون میگرن در زیبا ترین حالت خودشون قرار دارند .

پ.ن:اینم راه مدرن وارفر2 رو رفته
میگم معراج جان تو دست از سر کچل این mw2 برنداشتی ؟:biggrin1: حتی میانگین امتیازاتش از شماره اول بیشتر شد تو باز داری حرفه خودتو میزنی mw1 به قدری کامل بود که دیگه جا نداشت شماره 2 را با تغییرات طوفانی ایجاد کنه همین که هیجان و درگیرها گروهی به صورت واقعی و مستند به رخ کشیده بود بست بود .

آخرین ویرایش:

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
دوستان کسی میدونه کمبوهای ترکیبی روچطور بزنیم؟منظورم کمبوهاییست که یه آخرخونین روبه سبک سینمایی نشون بده. تونسخه اولش که کافی بود دکمه X روبه تناوب فشاربدیم ولی تواین نسخه وقتی این کاررومیکنم فقط بایه حرکات تکراری میفته به جون آدما.

در نسخه قبلی یه Counter Attack بود و یه Combo Kill که الان Counter Attack هست اما Combo Kill جای خودش رو به گزینه های دیگه تقریبا داده مثل Disarm کردن و....
البته دوستانی که بازی رو تازه گرفتن و یا میخوان بدونن بگم که شما توی این قسمت یواش یواش اموزشهای رزمیتون رو میبینید .......و مانند شماره قبلی بازی نیست که در ابتدا شما تمام قابلیتها رو داشته باشید(چه تکنیکی چه ابزاری)......;)

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
وای ی ی ..........ما که هنوز بازی به دستمون نرسیده........خدا کنه زودتر بیاد....میگم اونجایی که دزموند از آزمایشگاه فرار می کنه فیلمه یا ما بازی می کنیم؟

آخرین ویرایش:

podpod

کاربر سایت
May 8, 2008
15
من شماره 1 این بازی رو یه مقدارش رو رفتم روی pc (سه یا چهار تا از آدمایی که باید می کشتم رو کشتم)
حالا می خوام مستقیم از شماره دو شروع کنم واسه که داستانش رو بفهمم یکی لطف کنه بگه آخر شماره یکش چی میشه؟

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
اینم راه مدرن وارفر2 رو رفته بنظرمن با یه سری تغییرات جزیی وعوض کردن رنگ ولعاب بازی حالا باید بریم جلوتر ببینیم به نو اوری دندونگیری اصابت میکنیم یا ن
جلوتر كه بري به يه نو آوري هايي برخورد ميكني كه خيلي شاخه. حالا ببين من كي گفتم. كار هايي كه بايد تو شماره ي يك ميكردن اينجا كردن كه خيلي خوب از آب در اومده.
يه جا يه مقبره هست كه مال ASSASSIN هاي بزرگه و در راس اونا الطير هست و بايد يه كار هايي رو بكنيد نميگم.
اما يه چيز جالب اينه كه يكي از اين ASSASSIN هاي بزرگ داريوش هست كه براي اولين بار از اين خنجر مخفي براي كشتن خشايار شاه استفاده كرده. بريد ميبينيد.

در چه سطحی؟
Kiss یا بیشتر یا کمتر ؟؟؟ (فقط مشکل لباسی دارن یا ....؟)
همون kiss و از اين جور حرفهاست ولي خيلي با احساسات .نقاشي ها هم خيلي تابلو مال اون زمان ديگه همه لخت بودن.

آخرین ویرایش:

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
عجب محيطي داره اين بازي
بيرون از شهر رو خيلي قشنگ طراحي كردن (بر عكس AC1)
زميناي كشاورزي و جاهاي خوش اب و علف زياد داره
فقط انيميشناي مبارزه با شمشيرش افتضاح همه انيميشناي الطير و كپي پيست كردن:-"
راستي اين قضييه س..ك..س كه اين همه شلوغش كرده بودن چيه چرا ما هيچي نميبينيم؟؟همون صحنه اول بازي كه اتزو ميره پيش GFش؟همين!!!!!
مكاني هست؟؟؟يا تو داستان يه سري صحنه هاي فضرتي داره؟؟؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
به به!
دمشون گرم حداقال یکبارم که شده پارسیان رو مورد لطف قرار داده اند و بجای استفاده از Arabian از واژه ی بسیار زیبای Persian رو توی این بازی استفاده کردن!من وقتی مجسمه داریوش رو دیدم میخواستم از ذوق بپرم هوا!خیلی جالب بود!:D

Seyed

کاربر سایت
Feb 12, 2007
63
آقا من یه جای بازی به یه مشکل اساسی خوردم

وقتی دزموند برا اولین بار میره با لوسی تمرین میکنه که از در و دیوار بره بالا برمیگرده میره تو توهم و یهو میشه الطیر بعد باید یه بابایی رو اینجا تعقیب کنیم که این بابا فرار میکنه میره تو یه برجو درو میبنده مام مجبور میشیم از دیوار بریم بالا ...
مشکل من اینه که از دیوار که میرم به بالکن اول میرسم هیجایی نمیشه رفت یه چوب از دیوار زده بیرون که یه چراغ ازش آویزونه ایگل ویژنم میگیرم رنگش آبیه ال حالا از صداتا چون مثل این رفتم بالا ولی این یکی نمیشه کسی به همچین مشکلی نخورده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر