Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
سلام
درسته که game trailers دسترسی ما رو بسته اما نا امید نشید فقط کافیه چند روز صبر کنید تا از تریلری که Gt گذاشته بگذره و اونقت برید تو video google سرچ کنید و با همون کیفیت Gt در سایتای دیگه پیدا کنید
مثلا آخرین ویدیویی که در Gt بود و من خودکشی کردم ولی دانلود نشد رو می تونید به سادگی از لین زیر دانلود کنید
http://www.gametrailers.com/podcast/download.mp4?id=58566&type=mp4

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,128
نام
نـــــــویـــــــــد
من خودم وقتي نزديك اين ايام پر بركت مثل 13 آبان ميشيم كلا نميتونم از GT دان كنم نميدونم چرا ! ولي چند روز كه ميگذره عادي ميشه

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
فقط کافیه چند روز صبر کنید تا از تریلری که Gt گذاشته بگذره
بی خیال !:D
همش 10-11 روز تا اومدن بازی مونده، تا اونوقت هم بهتره صبر کنیم و بعد در مورد بازی نظر بدیم.

hosseintdk775

کاربر سایت
Jun 16, 2008
152
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
علت اینکه نمی تونید دانلود کنید اینه که دسترسی فایل های wmv رو بستند به همین خاطره که نمی تونید دانلودش کنید

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
علت اینکه نمی تونید دانلود کنید اینه که دسترسی فایل های wmv رو بستند به همین خاطره که نمی تونید دانلودش کنید

خیر دوست عزیز اینطور نیست بخاطر اینکه فایلهای Quicktime که پسوندشون MOV هست رو هم دانلود نمیکنه !

hosseintdk775

کاربر سایت
Jun 16, 2008
152
خیر دوست عزیز اینطور نیست بخاطر اینکه فایلهای Quicktime که پسوندشون MOV هست رو هم دانلود نمیکنه !

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
فایل با پسوند wmv می خواستم دانلود کنم که تو IDM گیر کرده بود و دانلود نمی شود / هر کاری کردم نشد که نشد

آخر سر انتقال دادم به سرور بعد از اونجا هم نشد / بعد فشرده کردم ( rar ) به راحتی دانلود شد

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
لاكي رو بيخيال شدي ديگه...:biggrin1:
آره دیگه
من کلکسیون انواع حیوون ها رو داشتم:biggrin1:از بینشون یکی از لاکیم :biggrin1: خیلی خوشم میومد یکی هم از اردکم که آواترمه:biggrin1:اما دیگه بعد از ی مدتی عوض می کنم.ایشالا دفعه بعد می خوام عکس خروس بذارم:biggrin1::biggrin1:

بلاخره developer diary ها که قرار بود 6 تا باشه تموم شد.ششمیشم اومد:
H.264 MP4
19.4MBDownloadMPEG16.3MBDownloadIPOD / PSP4.1MB

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر