Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,162
نظرتون رو کاملا قبول دارم ، ولی با هوش مصنوعی ای که من از این بازی دیدم نه تنها جمع نمیشه که زیادترم میشه!:)
آرش چه گیری دادی به هوش مصنوعی این بازی. نه تنها بد نبود بلکه برای یه Open World خیلی هم عالی بود.
این بازی تنها ایرادی که در نسخه اول داشت تکراری شدنش در اواسط بازی بود و از بقیه جهات عالی بود.
اگه از بازی خوشت نیومده خوب بگو خوشم نیومده، دیگه ایراد الکی رو بازی نزار.

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
من یکی از دمو های جدید بازی رو دیدم که قسمت هایی از گیم پلی هم نشون میداد و به نظرم خیلی نامید کننده بود....

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
نظرتون رو کاملا قبول دارم ، ولی با هوش مصنوعی ای که من از این بازی دیدم نه تنها جمع نمیشه که زیادترم میشه!:)
آرش ... :mad: دیگه اعصابمو *** کردی ها .... :biggrin1::biggrin1:
حیف نمیتونم ببینمت وگرنه کارت داشتم ... :biggrin1:

یک توضیح بهت بدم ... تو بازی های اوپن ورلد نمیشه هوش مصنوعی رو مثل SC در آورد ... چون اگر اونجوری باشه آدم هیچ کاری نمیتونه بکنه ... .که تازه خیلی خوب هم بود ...

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
یکی از دوستان گفتن داستان بازی ضعیفه که من نمی دونم چه جوری فهمیدن داستان ضعیفه!!چون تنها اطلاعات موجود از داستان اینه که ایزو یه بچه پولدار اسیسن که دوستش داوینچی!یه سری چیز های جزئی هم راجع به کله گنده های ایتالیا و انتقام از اونها گفته شده!دیگه هیچی!!!شما تا بازی را تموم نکنید نمی فهمید داستان خوبه یا نه!تو شما ره ی قبل کمتر کسی انتظار داستان خوب را داشت.چون داشت به شدت تکراری می شد.تا آخرین مرحله ی بازی که قضیه ی تیکه های باغ عندن و اون راهبه را فهمیدیم!در ضمن قطعا این نسخه به تیکه های باغ عندن ربط داره پس حتما داستان جذاب می شه.به نظر من تنها مشکلی که می شه تا اینجا به نظر من داره حضور اسیسنس(حشاشیون.سربازان اسماعیلیان)در ایتالیا است.
یکی دیگر هم گفته بود که این بازی را دارن به زور مخفی کاری می کنن و بلد نیستند که مثل splinter cell بسازن.در حالی که خود اسپلینتر سل هم ساخت یوبی سافت است.
در مورد هوش مصنوعی هم حرفی ندارم.چون واقعا در این زمینه بازی قویه.اون قسمت نیمکت هم شما یه اشتباهی کردید و خوب دقت نکردید.من احساس می کنم اون دو نفر دیگه که رو نیمکت نشتند از دوست های ایزو هستند.شما اگر یک بار دیگر به دقت ببینین متوجه می شین که وقتی جنازه را روی صندلی میزارن,یه لحظه رو به جلو متمایل می شه که یکی از اون دو نفر نگهش می داره.هوش مصنوعی سربازان هم همین که طرف به ایزو شک می کنه نشان ا هوش بالا می ده.

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
دوستان اگر اینقدر کم و کیف داستان براتون اهمیت داره چرا کتاب نمیخونید؟ بسیار کم هزینه تره :D.
الان رمان حدود 300-400 صفحه قیمتش حدود 5-6 تومنه:biggrin1:بعضی ها هم مثل Warcraft دویست صفحه هستن و 7500 تومن.:biggrin1:
QUOTE]]
تا خودت بازی نکنی نمی تونی اینجوری قضاوت کنی ! ;)
والا من از رو دموش گفتم و به نظرم یه کپی از شماره ی اولش بود!فکر هم نمیکنم تو این چند ماه تغییر زیادی رو شاهد باشیم.
راستش من از JC2 بیشتر از این AC2 خوشم اومد!هر چند ربطی نداشت.:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,740
نام
امیر
مثل اينكه شما تو جريان كتاب نيستي كتاب گرون تر از بازي درمياد:biggrin1:
دومآ آدم تا نفهمه برا چي داره بكش بكش راه مياندازه وقتش رو داره تلف ميكنه
سومآ اولآ رو يادم رفت بگم ببخشيد:cheesygri

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
دوستان اگر اینقدر کم و کیف داستان براتون اهمیت داره چرا کتاب نمیخونید؟ بسیار کم هزینه تره

مثل این میمونه که بگیم دوستان اگه شما داستان یه فیلم براتون مهمه چرا کتاب نمی خونید. کتاب ، فیلم و بازی هر کدوم حال خاص خودشون رو دارن.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,740
نام
امیر
می گم من این همه مطلب نوشتم و جواب دادم هیچ نبود؟بابا یه چیزی را جع به نظرات من بگید دیگه!
پس داري حريف ميطلبي!:coolgun:
اولآ اينكه همين كه بچه پولداره اصلآ با تيپ حشاشيون جور در نمياد هر چي تونسته به خودش چيز ميز وصل كرده كه به دردشم نميخوره انگار لباس مد سال رو پوشيده:biggrin1:
دومآ اينكه انگشت دست چپش قطع نشده كه اين اصلآ نشانه اساسين ها بود انگار يه نماد يه اعتقاده كه اينا از بين بردنش!:mad:

اگه ميگي داستان بازي تكراري بود كه:sorry:اگه هم ميگي خسته كننده بود دوباره:sorry:چون اون گيم پلي بود كه خسته كننده بود:laughing:

به قول خودت جاسوس هاي اسماعيليان(نه سربازهي اسماعيليان) بعد از شكست قلعه الموت تو ايتاليا چيكار ميكنن؟اصلآ بايد ديد الطير مرده يانه چون تغريبآ همه مردن حالا به فرض زنده مونده و رفتن ايتاليا (جلل خالق) خونوادگي خوش باشن! خود سازنده ها دارن ميگن ايتزيو وارد گروه اساسين ميشه يعني چي يعني قبلآ نبوده؟تازه وقتي در مقابل اساسين هاتمپلر تو كار نيست اين وسط اساسين ها چيكارن؟ يعني اسماعيليون و داستان نسخه قبلي بذار در كوزه آبشو بخور!
دارن اساسين ها رو يه عده آدمكش به خاطر مسايل شخصي معرفي ميكنن:sick:
اگه بازي همين باشه كه تاحالا گفتن داستان اولي مرده!

ولي چه باحاليم ما يه نظر ميديم كه يكي ديگه بياد يه چيز ديگه بده بعد ما بگيم نه اينجور نيست بعداونم...
خلاصه همديگه رو به گفتمان ميبنديم هر كي هم حرف خودش رو ميزنه به نتيجه نميرسيم تاپيك قفل ميشه:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر