Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
خوب لااقل آروم آروم میرفتن یک قاره دیگه آخه اگه دو نسخه دیگه از این بازی درست کنن اون پسره که دی ان ای ازش میگیرن(فکر کنم اسمش دزموند بود) اینطوری میشه :lol::lol::bash::bash::cursing::cursing: و نمیدونه کجاییه:confused::confused:
به هر حال امیدوارم بازیش خوب باشه:love:
به هر حال امیدوارم بازیش خوب باشه:love:
سنگ تمومه یه بازی ادونچر-اکشن-مخفی کاری; خودشه :D. فقط یه سری از انیمیشن های شخصیت اول بازی دقیقا واسه الطیر ـه و یه سری هم پارادوک تاریخی داره که میشه بیخالش شد.

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
سلام.
بابا من مگه چی گفتم که همگی ریختید سرم؟:biggrin1:
اگه دقت کنید بنده در پستم درباره ی "هوش مصنوعی افراد دشمن" صحبت کردم...
الان بازم دلیل من تریلر E3 هست ، همون اولش که یه جشن برپا شده اتزیو اون یارو رو میکشه و میشینونش روی اون نیمکته ، به نظرتون اونجا ضعف AI نداره؟:smile:
به اون درشکه ی کاه هم که قبلا اشاره کردم...

چیزی که من از این حرف شما برداشت کردم اینه که یعنی میخوان بازی رو به زور مخفی کاری کنن؟:)
باز سلام.
من کاملا با نظر آقای a.REWER موافقم.بعدشم برداشت شما درسته وقتی اینطوری بازی رو مخفی کاری می کنن یعنی به زور مخفی کاریش کردن و این ضعف از سازندگانه که نمی تونن مثل بازی هایی مثل splinter cell بازی ها رو به خوبی مخفی کاری کنن.بعد هم از دمویی که در E3 بود چند نوع پخش شده و یکیش اینجوری شروع شروع میشه که یک سرباز رو میکشه و می ذاره روی نیمکت و نفر بغلیش شک می کنه و به سرباز روی نیمکت مشکوک میشه.احتمالا در نسخه ی اصلی همینجوریه.درباره ی کاه هم در واقع بخاطر مخفی کاری اما به زور.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,722
نام
امیر
اصلآ با داستان اين نسخه حال نميكنم همه چيز اين بازي داستانشه شده داستان تاريخي تخيلي آخه كي گفته داوينچي هواپيما اختراع كرده داستان AC1خيلي مرموز و جذاب بود مخصوصآ آخرش اما نه اين جنگ بين اساسين و تمپلره نه ربطي به الطير داره آخه مگه ميشه بچه الطير تو ايتاليا بشه
تازه صورت ايتزيو معلومه :sick::sick::sick::sick:
در كل AC2يك افتضاح كامل از نظر داستانه بقيش رو نميدونم

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
در ضمن من نمیدونم توی AC 1 که میرفتیم توی اون خونه کوچیکا قاییم میشدیم کجاش هوش مصنوعی داشت؟:)
پس هوش مصنوعی رو به چی میگن؟

عزیز حالا دیدی همه با نظر من موافقن
دوست عزیز من هم نظر شما و هم نظر دیگران رو خوندم, واقعا واسه من جالب بود که یکی اومد و گفت هوش مصنوعی ضعیف و در برخی موارد مزخرف دشمنان بود!!!
یکی از بهترین هوش مصنوعی های این نسل رو همین ac داره ! اگه نیست یه بازی بگو که این چیزا رو داشته باشه ok؟؟؟
100% باهات موافقم. AC1 یکی از بهترین هوش مصنوعی این نسل رو داشته و همواره جز بهترین بوده.

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
شما دیگه خیلی داری سخت میگیری!:biggrin1:
مگه داستان شماره 1 تاریخی نبود؟مگه تخیلی نبود؟بازی خیلی قشنگیم بود!
در ضمن کی گفته اتزیو پسره الطیره؟اگه جای دیدی لینکشو بده!
داستان AC2 هم بنظر من خیلی جالبه!:cheesygri

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
شما دیگه خیلی داری سخت میگیری!:biggrin1:
مگه داستان شماره 1 تاریخی نبود؟مگه تخیلی نبود؟بازی خیلی قشنگیم بود!
در ضمن کی گفته اتزیو پسره الطیره؟اگه جای دیدی لینکشو بده!
داستان AC2 هم بنظر من خیلی جالبه!:cheesygri

پسر الطیر نیست از اجداد دزموند که هست:biggrin1:

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
شاید با تنها چیز این نسخه که حال نمی کنم ، اون چیزهای پرنده ی هواپیما مانندش باشه که به طرز مرموزی روی پشت بوم بعضی از برج ها جاسازی شدن! یعنی چی واقعا؟!

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
شاید با تنها چیز این نسخه که حال نمی کنم ، اون چیزهای پرنده ی هواپیما مانندش باشه که به طرز مرموزی روی پشت بوم بعضی از برج ها جاسازی شدن! یعنی چی واقعا؟!
اتفاقا به نظر من که خیلی حال میده پرواز کنی.البته درسته بازی از حدی که باید چخان تر شده اما از کجا معلوم شاید خوب بشه!!!!
راستی مگه Ubisoft نمی خواد این نسخه ی دمو ACII رو بده بیرون؟
انگار همه ی شرکت ها نسخه های دمو رو میدن بیرون بجز Ubisoft

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
می تونم بپرسم چرا ؟

خوب البته مسلما گیم پلی بازی رو یه مقدار تازه تر می کنه اما یه مقدار بازی رو غیرواقعی می کنه و از حال و هوای ac1 دور، ازیو یه assasin هست که خوب همیشه کارهاش رو به صورت مخفیانه انجام میده ، ولی وجود این دستگاه های پرنده ی نسبتا بزرگی یه مقدار با موضوع تناقض داره. چون بالاخره حاکمیت اون شهر و منطقه بعد از یکی دوبار دیدن این سیستم باید قاعدتا به فکر جمع کردنشون بیفتن!

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
خوب البته مسلما گیم پلی بازی رو یه مقدار تازه تر می کنه اما یه مقدار بازی رو غیرواقعی می کنه و از حال و هوای ac1 دور، ازیو یه assasin هست که خوب همیشه کارهاش رو به صورت مخفیانه انجام میده ، ولی وجود این دستگاه های پرنده ی نسبتا بزرگی یه مقدار با موضوع تناقض داره. چون بالاخره حاکمیت اون شهر و منطقه بعد از یکی دوبار دیدن این سیستم باید قاعدتا به فکر جمع کردنشون بیفتن!
نظرتون رو کاملا قبول دارم ، ولی با هوش مصنوعی ای که من از این بازی دیدم نه تنها جمع نمیشه که زیادترم میشه!:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر