Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
از عکس معلومه که بازی حالت های معمایی هم داره ! :biggrin1:
ایول ...
مرسی فریدون !!!! :love:
قربون تو... .
دوست دارم بازی 5-6 ساعت باشه ولی با ارزش و قابل تکرار باشه تا 12-15 ساعت و کسل کننده و بسرعت تکراری بشه. از روند تکراری قسمت قبلی دوربشن، بعد هر غلطی که بکنن اشکالی نداره :D.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
یکی از ایرادات اساسی ای که به نسخه ی اول وارد بود هوش مصنوعی ضعیف و در برخی موارد مزخرف دشمنان بود ، تریلری که توی E3 پخش شد هم نشان از این هوش مصنوعی ضعیف میداد ، به طوری که واقعا مشکل بزرگی به نظرم آمد ....

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
یکی از ایرادات اساسی ای که به نسخه ی اول وارد بود هوش مصنوعی ضعیف و در برخی موارد مزخرف دشمنان بود ، تریلری که توی E3 پخش شد هم نشان از این هوش مصنوعی ضعیف میداد ، به طوری که واقعا مشکل بزرگی به نظرم آمد ....
عزیز جان ی چیزی میگی ها.از بهترین نکات ac1 هوش مصنوعیش بود.وقتی از دیوار بالا میرفتی مردم بهت نگاه نمی کردند؟وقتی با شمشیر یا چاقو سربازا رو می کشتی سرباز آخر فرار نمی کرد؟وقتی یکی رو می کشتی مردم فرار نمی کردند؟وقتی تیر یک کمان دار به یکی از افراد دشمن می خورد نمی مرد؟وقتی به طرف مردم می دویدی اگه حواسشون بود نمی پریدن کنار؟و ...
اینا همه نکاتی بود که هم در E3 و هم در خود بازی اصلی بود . اینا چندتا از نکاتی بود که به راحتی میشد متوجهشون شد.شما فکر کردی از مهمترین عواملی که باعث پیدا شدن طرفدار های زیادی برای این بازی در E3 چی بود؟فقط دو چیز:در اول گیم پلی خوبش و دوم هم هوش مصنوعی خوبش.البته گرافیکش هم برای اون زمان خوب بود!
من این همه حرف زدم چون بازی رو که بیشتر از همه دوست دارم و بیشتر از همه ی بازی ها بازی کردم همین ac هست و بخاطر همین هم اومدم ازش حمایت کنم.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
عزیز جان ی چیزی میگی ها.از بهترین نکات ac1 هوش مصنوعیش بود.وقتی از دیوار بالا میرفتی مردم بهت نگاه نمی کردند؟وقتی با شمشیر یا چاقو سربازا رو می کشتی سرباز آخر فرار نمی کرد؟وقتی یکی رو می کشتی مردم فرار نمی کردند؟وقتی تیر یک کمان دار به یکی از افراد دشمن می خورد نمی مرد؟وقتی به طرف مردم می دویدی اگه حواسشون بود نمی پریدن کنار؟و ...
دیگه اگه اینا رو نداشت میخواست چی داشته باشه؟:)
دوست عزیز نظر شما محترمه ولی شما یه بار دیگه تریلر E3 رو ببین ، اونجا که خودشو از بالا پرت میکنه توی اون کاه ها ، سرباز های روبه رو کوچکترین عکس العملی چه به هنگام پرش و چه هنگام کشتن اون سرباز نشون نمیدن!!
در ضمن من نمیدونم توی AC 1 که میرفتیم توی اون خونه کوچیکا قاییم میشدیم کجاش هوش مصنوعی داشت؟:)

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
عزیز شما دارید بهترین هوش مصنوعی تاریخ را می برید زیر سوال!در ضمن احساس می کنم شما خوب تریلر E3 را ندید!آخه یه جا می پره تو کاه که یه سربازه میاد که ببینه چی شده و ایزو می کشدش!یا اون اول که روی نیمکت نشته و یه سرباز بهش شک می کنه!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
نوشته شده توسط xArash-360
آرش جون نه اینکه بخوام سازمخالف بزنم یا اینکه... هرچی. بنظرم AI قسمت اول خیلی خیلی خوب بود واسه یه بازی Open-world. اقا سربازاش گیر میدادن دیگه اعصاب خوردکنی داشتیم :D. حالا بازم نظر با نظر فرق داره.
اون Knight ها ( کلاه خوود قرمز داشتن ) واقعا دیوانه کننده بودن. مصیبی بود اقا درگیر شدن با اونها :cheesygri.

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
دوست عزیز نظر شما محترمه ولی شما یه بار دیگه تریلر E3 رو ببین ، اونجا که خودشو از بالا پرت میکنه توی اون کاه ها ، سرباز های روبه رو کوچکترین عکس العملی چه به هنگام پرش و چه هنگام کشتن اون سرباز نشون نمیدن!!
در ضمن من نمیدونم توی AC 1 که میرفتیم توی اون خونه کوچیکا قاییم میشدیم کجاش هوش مصنوعی داشت؟:)
اخه ارش تو چی میگی :d یکی از بهترین هوش مصنوعی های این نسل رو همین ac داره ! اگه نیست یه بازی بگو که این چیزا رو داشته باشه ok؟؟؟

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
عزیز حالا دیدی همه با نظر من موافقن.
اینکه وقتی پرید تو کاه و کسی ندیدش بخاطر این بود که بازی مخفیکاریش بیشتر بشه و اگه می خواستن بفهمن اگه وسط شهر یکی رو با hidden blade هم به صورت مخفی می کشتی باید می فهمیدن و همین طور تمام مخفیکاری ها همین طوری از بین می رفت و بازی دیگه اصلا مخفی کاری نمی شد البته این نظر منه.در ضمن این که می پری توی خونه کوچیکا هوش مصنوعی نیست ولی نکاتی که در پست قبلی گفتم همشون هوش مصنوعیه.در ضمن انقدر نگو برو ویدیوی E3 رو نگاه کن چون من از اولین ویدیوی Ac1 تا آخرین ویدیوی AC2 رو حفظم.

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
سلام
من از یک چیز AC2 خیلی بدم اومد.در قسمت اول تم رنگی و محیط ها خاکستری بودن که نشونه ی قدیمی بودن و دوران جنگ های صلیبی بود.اما در قسمت 2 بیشتر رنگ قهوه ای پررنگ هست.بنظرتون این رنگ خیلی زشت و بی معنی نیست؟
البته تا خود بازی اصلی نیاد معلوم نمیشه اما به نظر من رنگ بازی بد بود.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
سلام.
بابا من مگه چی گفتم که همگی ریختید سرم؟:biggrin1:
اگه دقت کنید بنده در پستم درباره ی "هوش مصنوعی افراد دشمن" صحبت کردم...
الان بازم دلیل من تریلر E3 هست ، همون اولش که یه جشن برپا شده اتزیو اون یارو رو میکشه و میشینونش روی اون نیمکته ، به نظرتون اونجا ضعف AI نداره؟:smile:
به اون درشکه ی کاه هم که قبلا اشاره کردم...
اینکه وقتی پرید تو کاه و کسی ندیدش بخاطر این بود که بازی مخفیکاریش بیشتر بشه
چیزی که من از این حرف شما برداشت کردم اینه که یعنی میخوان بازی رو به زور مخفی کاری کنن؟:)

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
فقط به یک چیزی فکر کردین که مناطق بازی از یکش تا دوش چقدر تغییر کرده از آسیا به اروپا وووووووووووو:eek::eek::eek:
تازه الطیر هم نیستش:((:((:((

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
فقط به یک چیزی فکر کردین که مناطق بازی از یکش تا دوش چقدر تغییر کرده از آسیا به اروپا وووووووووووو
همین غرب گرایی باعث شده تا اتزیو با وجود 2 دشنه 10 انگشت داشته باشه!:biggrin1:
بهتره که!:biggrin1:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
آرش تو اگر بازی پروتوتایپ هم نگاه کنی میبینی با کارهای ضایعش کسی بهش شک نمیکنه ... :biggrin1:
شرکتا خودشون میتونن هوش مصنوعی قوی بزارن و تا حدودی هم گزاشتن ولی اگر هیچ راهی برای قایم شدن نباشه باید همرو کشت که ... مثلا بیوفتی از بالا تو کاه همه بفهمن ... که بعضی وقتا هم میفهمیدن به نظر من این نوع هوش مصنوعی برای این بازی حرف نداره و باید اینجوری باشه .

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
همین غرب گرایی باعث شده تا اتزیو با وجود 2 دشنه 10 انگشت داشته باشه!:biggrin1:
بهتره که!:biggrin1:

خوب لااقل آروم آروم میرفتن یک قاره دیگه آخه اگه دو نسخه دیگه از این بازی درست کنن اون پسره که دی ان ای ازش میگیرن(فکر کنم اسمش دزموند بود) اینطوری میشه :lol::lol::bash::bash::cursing::cursing: و نمیدونه کجاییه:confused::confused:
به هر حال امیدوارم بازیش خوب باشه:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر