Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
شماره یکش که افتضاح بود...

دوست عزیز نمی دونم معیار شما چیه ولی اول که این جمله رو دیدم یه لحظه رفتم اسم تاپیک رو خوندم ببینم اشتباهی نیومدم؟!

البته نظر خودتون هست ولی اکثریت بازیباز ها نسخه ی 1بازی رو از عنوان های مهم و بزرگ می دونن!

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
شماره یکش که افتضاح بود...
دوست عزیز به نظرم نباید اسم افتضاح رو روش گذاشت.;)
من هم از کسایی بودم که اصلا از نسخه اول خوشم نیومد.
به نظرم به جز گرافیک و فضاسازی عالی و داستان خوب نکته مثبتی درش موجود نبود.
و به نظرم یه بازی کاملا عادی بود...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,128
نام
نـــــــویـــــــــد
یه گیم پلی بکر و عالی،هوش مصنوعی،ماموریتای متنوع،حتی الامکان عدم وجود باگ های زیاد،صداگذاری خوب و... رو هم میخوایم...

تو چقدر چیز میخوای پسر گلم :biggrin1: آره خب نسخه ی قبل مستونست خیلی بهتر بشه اما این نسخه ی 2 با اون تریلری که من دیدم خیلی تغییرات کرده بود ! حداقل سلاح هاش بیشتر شده بود و میتونست از سلاح دشمنا هم استفاده کنه ! خودشون هم که گفتن کلی مرحله و ماموریت وجود داره تو بازی ! :biggrin1:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
تو چقدر چیز میخوای پسر گلم :biggrin1: آره خب نسخه ی قبل مستونست خیلی بهتر بشه اما این نسخه ی 2 با اون تریلری که من دیدم خیلی تغییرات کرده بود ! حداقل سلاح هاش بیشتر شده بود و میتونست از سلاح دشمنا هم استفاده کنه ! خودشون هم که گفتن کلی مرحله و ماموریت وجود داره تو بازی ! :biggrin1:
آره نویدی نسخه اول از مبارزات یکنواخت و نبود سلاح های متنوع و ماموریتای یکنواخت و باگ های زیاد و... رنج میبرد به نظرم.
اگه واقعا این تغییراتو توش داده باشن که با یه چیز عالی طرف خواهیم بود...

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
نسخه ی اول که خیلی عالی بود من درسته که ماموریت ها زیاد متنوغ نبود اما نمیشه گفت گیمپلی بازی عالی نبود ...
تنها ایرادی که میشه از قسمت اول گرفت تعدادی مراحل تکراری بود،مراحل و نحوه ی پیش روی در بازی تقریباً روی یه Loop مشخص تا آخر بازی تکرار میشد...
اما خیلی بی انصافیه اگه نکات مثبت بازی (که کم هم نبودند) رو در نظر نگیریم.

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
من اصلن با ماموریت هاش حال میکردم
درسته بعضی از ماموریت هاش(نه همه ی اون ها)یکنواخت بود ولی تا وقتی که بازی رو تموم کردم هیچ احساس منفی به جز وقتی که دزموند از حالت کما درمیومد ومادیگه اصلا توانایی حتی دست زدن به چیزی رو نداشتیم بهم دست میداد
به هر حال این بازی یکی از بهترین بازی های عمرم بود:love:

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
چرا شماها بازی میکنید؟

بزارید یه مثال بزنم یه فیلم هست از اول جذبت نمیکنه شما هم حوصله دیدنشو نداری
یه فیلم دیگه ممکنه خیلی اولش جذاب باشه اما اگه تا آخر یه نواختو کسل کننده باشه چی؟

بازی هم باید به آدم کشش بازی کردن بده خوب آره شهره اولش یکم بازیه جدیدی بود برامون دومیشم همینطور اما اگه دقت میکردین میدیدین همینطوری رو پشت بوما هی دارید بالا و پاین میرید بدون اینکه با گذشت زمان چیزای دیگه ای که شمارو به ادامه بازی تشویق کنه ببینید.........
کاملا یکنواخت و کاملا تکراری فقط یکم سخت تر میشد
من از وسطاش به بعد فقط تا آخرش رفتم که بگم بازی رو تموم کردم و دلیل دیگه ای واسه تموم کردن نداشت.
برمیگردیم سر سوال اول
شما بازی رو تموم کردی چون تموم شه؟
بازی رو تموم کردی چون خشت اومدو وقتی تموم شد آه کشیدی حیف تموم شد؟:eek:
بازی رو تموم کردی فقط به خاطر اینکه رنکش بالا بود (راستی دقت کردین به تنوع داخل جریان بازی نمره نمیدن)
بازم میگین امتیازش زیاد بود؟

خب امیدوارم شماره دو تغیرات اساسی داشته باشه

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
چون كه حسش نبود برم بخش اخبار و يك تاپيك بزنم مو به مو بنويسم همين جا ميگم :

يوبي سافت اعلام كرده كه بازي حدود 20 ساعت خواهد بود و اين نسبت به زمان نسخه اول بسيار بيشتر هست!!! و گفته كه توي بازي سعي شده مراحل مختلفي گذاشته بشه كه از بزرگترين مشكل نسخه اول يعني تكراري شدن بازي جلوگيري كنه و گفته كه انجام اين ماموريت ها باعث ميشه زمان بازي خيلي زياد بشه كه خود كاربر براي بدست آوردن اين زمان بايد بازي رو انجام بده.
ولي هسته اصلي بازي 20 ساعت هست.
كه خب نسبت به 12 ساعت نسخه اول پيش رفت خوبيه ... :biggrin1:

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
به نظر من نسخه ی اول بعد از یه مدتی تکراری میشد.واقعا تکراری.....و راه حلش هم به نظر من اینه که توی شماره ی 2 اون ماموریت های مسخره ی هر مرحله رو بردارن و مخفی کاری رو بیشتر کنن و مبارزه هارو پیچیده تر...تو مبارزه ها کافی بود Counter Attack(درست گفتم؟)کنین تا دشمنا عین آب خوردن بمیرن...آدم خوابش میگرفت...20-30 تا هم میریختن سرت میشد....دیگه این که یه سلاح از راه دور مثه تیر کمون هم اضافه کنن...ایرادات به بازی اول زیاده و آدم نمیتونه بگه چون یه عده کارشناس گفتن خوبه حتما باید خوشش بیاد...آدم واسه لذت بازی میکنه نه حرف بقیه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر