Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خبر ها حاكي از ان هست كه الطير در نسخه ي دوم در نقش رئيس assassin ها حضور دارد و نقش بسيار مهمي در بازي ايفا مي كند.
همون طور كه مي دونيد هر كدام از piece of eden ها يك كار به خصوص انجام مي دهند ولي در نسخه ي دوم معلوم مي شود اگر شخصي يك piece of eden را داشته باشد به عمر جاويدان دست خواهد يافت و فقط در صورتي مي ميرد كه piece of eden از وي گرفته شود
اگه همچين چيزي كه ميگي باشه بايد الطير توي زمان ميلر هم باشه و ميتونه توي نسخه دوم ميلر حتي براي الطير اينا كار كنه :biggrin1:.

ولي اين Ezio كه من ميبينم شديدا نسبت به الطير جوان تشريف داره و مطمئنا چيزي شبيه به Dante ميشه از نوع لباسش قشنگ معلومه ...

فريدون خيلي عالي بود دمت گرم.

اول فکر نمیکردم چیز درست و حسابی از اب در بیاد ولی هر چی پیش میره بیشتر خوشم ازش میاد:)
آخ گفتي امين منم اصلا اميد نداشتم بهش با اون صحبت هايي كه ميكردن سلاح گرم و... ولي اين واقعا قشنگ هميشه دلم ميخواست ايتاليا قديم رو از نزديك ببينم :biggrin1: من هنوز بعضي شب ها ميرم بالاي بيت المقدس ميپرم پايين خيلي كيف ميده.

فقط من موندم مگه Assassin ماله عربها نبود؟ ديگه ورژن اروپايي شو نشنيده بودم.:biggrin1: اونم با همون تيپ.
عرب چيه اين حشاشين همه جا بودن از ايران بگير تا اروپا اصل كارشون توي جنگ هاي صليبي در كشور هاي اروپايي بوده كه سران بزرگ مسيحي رو ميكشتن تازه بازي قرن 15 ام هست كافيه Ezio پدري عرب داشته باشه و مادري ايتاليايي و از اين حرفا ...

باید قبول کرد که اسیسان یک ضعف هایی در گیم پلی داشت و می تونست خیلی بهتر باشه.اما هرچی باشه یک چیز جدید و یک گام روبه جلو بود و می ارزید به بازی هایی که نمرات فوق العاده گرفتن ولی چیز جدیدی ارائه ندادن.
جو و اتمسفر بازی هم که همچنان فوق العاده است ایتالیای دوره ی رنسانس رو خیلی خوب طراحی کردن.
اتفاقا AC يكي از بازي هايي بود كه از لحاظ گيم پلي رو دست نداشت و نداره ، توي بازي هاي سوم شخص به خصوص شمشير زني چندتا اين مدلي ميتوني گير بياري؟ اينقدر روان و...

بازي از هر لحاظ منحصر به فرد بود به خصوص موتور فيزيك و هوش مصنوعي بازي كه به اعتقاد خودم هنوز توي هيچ بازي اي اين تراكم جمعيت كه داراي هوش مصنوعي قابل قبولي باشند رو نداريم توي همين GTA جلوي پليس آدم ميكشي عين خيالش نيست ...

------------------------------------------------------------------------
نميدونم ديدم صفحه دوم درباره تيغه اي كه از دست Ezio بيرون مياد حرف ميزديد گفتم اين نكته رو بگم :
همين طور كه ميدونيد و ديديد بر خلاف الطير آنگشت دست Ezio قطع نشده چرا ؟

تيغه اي اون وسيله اي كه روي دستش Ezio كار گذاشته دوتا فرق عمده با مال الطير داره.

فرق اولش اين كه اندازه تيغه به نظرم تقريبا نصف شده.
فرق دوم كه خيلي واضح هست اين كه تيغه بر خلاف قبلي كه يك حالت مستطيلي شكل و حالت چاقو داشت اينبار تيغه Ezio قسمت پايينش به صورت گرد است كه بين دوتا انگشت قرار ميگيره و هيچ اذيتي نميكنه و جلو ترش نوك تيز و همون حالت تيغه الطير ميشه.
گفتم شايد ندونيد ...

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
assassins-creed-2-1.jpg

ویدئو زیر 11 ثانیه از نمایش assassin's creed 2 در کنفرانس یوبی سافت در E3 است که دقایقی پیش در اینترنت leak شده نمایش می دهد.
این ویدئو اتفاقاتی که بعد از یک پرش بلند در AC2 انجام می شود را نشان می دهد که انتظار می رود این تنها قسمتی از تریلر این بازی برای کنفرانس روز سه شنبه یوبی سافت باشد.

لینک ویدئو : http://www.youtube.com/watch?v=v9-ZNgm0j7I&feature=player_embedded
منبع

پ.ن: کم و کاستی داشت ببخشید اولین باره که خبر میگذارم ;) با تشکر از دوست عزیزم مهدی (QuinT) :love:

لینک دانلود مستقیم.

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
اگه حرفهای اون یاروی که برای اولین بار گفت که تو بازی اسلحه هست رو یادتون باشه این 11 سانیه یک بخش از اون حرفاش بود ( فکرکنم :cheesygri)

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
فری جون آستین بالا بزن لینک رو درست کن. خرابه
ظاهرا از رو سرور پاک کردن :D. مشکل من چیه خب :D. برات تو سرور بازیسنتر آپ کردم اونم با کیفیت عالی 720 کیلوبایت که از اونی که میتی گذاشته خیلی بهتره :D

Attachments

• video.rar
    728.6 KB · مشاهده: 17

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
اگه تاخير نخوره كه به احتمال زياد تاخير نمي خوره.فرض كنيد اينو با ناتال بازي مي كرديد؟برا دويدن كافي بود در جا بزنيد.بقيه چيزاشم كه ...

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
اگه تاخير نخوره كه به احتمال زياد تاخير نمي خوره.فرض كنيد اينو با ناتال بازي مي كرديد؟برا دويدن كافي بود در جا بزنيد.بقيه چيزاشم كه ...
برادر من ساپورت کردنش اصلا اعلام نشده که فکر هم نکنم اعلام بشه ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر