Assassin's Creed جدید در سال مالی بعدی Ubisoft !

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
Ubisoft تایید کرد که Assassin's Creed جدیدی در سال مالی بعدی این شرکت عرضه خواهد شد!

asscreed2a.jpg

این اولین قسمت از این سری است که دارای بخش Multiplayer آنلاین است!!

همچنین این شرکت تایید کرد که ACII تا به حال 6 میلیون نسخه فروش داشته و انتظار می رود که تا مارچ 2010 به 9 میلیون نسخه برسد.

در حالی که Ubisoft از دادن جزئیات بیشتری از AC جدید امتناع کرد گفت که در سال مالی جدید این شرکت که از آپریل 2010 شروع می شود، بیشتر بر روی کنسول های X360 و PS3 تمرکز خواهد کرد.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,947
نام
نـــــــویـــــــــد
بابا ايول چيه ؟ يعني شماها حاضرين تا سال ديگه يه AC ديگه بدن بيرون ؟ حالا هرجور بود براتون مهم نيست ؟ الان خوشحالين ؟ :biggrin1: اين يعني گند خورده ميشه توش !

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خوب با این همه کار مندی که روی AC2 کار میکردن من انتظار یه همچین کاری رو هم داشتم که یک تیم اول روی متور بازی و تسکچر ها و ... کار کنن در کنارش یک گروه دیگه به وصیله همون متور بازی طراحی های جدید و مدل های جدیدی از بازی رو در نسحه بعدی نشون بدن .

بابا ايول چيه ؟ يعني شماها حاضرين تا سال ديگه يه AC ديگه بدن بيرون ؟ حالا هرجور بود براتون مهم نيست ؟ الان خوشحالين ؟ :biggrin1: اين يعني گند خورده ميشه توش !

وقتی بازی رو خوب بسازن و کار مند زیادی روی یک بازی کار کنن حتی میشه در 1 سال دو بازی از AC دید به نظر من به احتمال زیاد دیگه روی متور بازی کار نمیکنن پس سریع تر بازی ساخته میشه . پس این یکی 1 سال ساخته میشه .

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
شماره ی 2 یه جهش خیلی عالی نسبت به شماره 1 بود، حالا 3 رو نمیدونم.
اونوقت معلوم نیست این سال مالی تا کی ادامه داره؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
اونوقت معلوم نیست این سال مالی تا کی ادامه داره؟
:biggrin1:
تا آپریل سال 2011.
===============
فکر کنم دوستان متوجه نشدند.
یعنی با این اوصاف احتمالا زمستان سال دیگه شاهد ACIII خواهیم بود! شایدم AC Online.
البته نظر خودم اینه که ممکنه یه Spin-off باشه. بعیده یه سال دیگه یوبی AC3 رو ریلیز کنه!
پس چرا تو خبرت قید نکردی بابک؟
والا من چند بار که جاهای مختلف دیدم، سال مالی معمولا 9 ماهه و اینا بوده....
خودت داری میگی سال مالی. نه سالهای مالی یا 9 ماه مالی.:D

آخرین ویرایش:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
فك كنم چون داستانشو از قبل نوشتن اين طوري زود بدن. چون من احساس كردم AC با ACII كلا يه جورايي فرق داشت. فك كنم از ACII تيمشون تكميل شده و خيلي با هم هماهنگ ان.
آخر شماره يك اصلا اميدي به شماره 2 نداشتم.
شايدم واقعا يه spin-off باشه. چون نگفته ACIII (چه دليلي)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر