Assassin s Creed III CLAN : EOA

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
آقا اگر بخواهیم آنلاین پس رو لایت ترانسفر کنیم(یعنی از یکی که خریده من از اون پروفایل دان کنم) بازم باید چیز پی ان شیر کنم؟

---------- نوشته در 07:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:44 PM ارسال شده بود ----------

نه لازم نیست وی پی ان شیر کنی

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
همه ی اعضای کلن آشنان چقدر :D !مخصوصا آقا محمد عزیز...-------سوال :تو این کلن هم سر هر رقابتی چیزی به اعضای فعالش میرسه از طرف لیدر !؟!؟یا فقط بحث،بحث جمع کردن ممبر هستش ؟!

آخرین ویرایش:

blue man

کاربر سایت
Aug 31, 2011
99
سلام اقا کسرای گل . نه چیز خاصی نمی رسه این کلن رفاقتی هست . مهم جمع کردن یه تیم قوی assassins هست و بازی کردن با کلن های خارجی چون ایرانی ها فکر می کنند کلن فقط برای call of duty هست .

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
آقا این قانون 3 رو حذف کن مام بیایم.
اگه شما پوینتش رو نمی دی بگو دوستای توی لایوت اسم اکانتت رو برای مایکروسافت ریپورت کنن که چند ساعتی پروفایلت بن می شه ( البته فکر کنم بن بشه مطمئن نیستم ) بعد میتونی بدون پوینت گیمرتگتو عوض کنی

keoush

کاربر سایت
Aug 11, 2010
124
اگه شما پوینتش رو نمی دی بگو دوستای توی لایوت اسم اکانتت رو برای مایکروسافت ریپورت کنن که چند ساعتی پروفایلت بن می شه ( البته فکر کنم بن بشه مطمئن نیستم ) بعد میتونی بدون پوینت گیمرتگتو عوض کنی

این مطلبو تو پست اول بذارید.. تاپبک آموزش این کار هم تو همین سایت موجوده..(الان آدرسشو ندارم!)
نظر شخصی: قانون 3 اصلا جاب نیست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر