Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

نقش مطالب این تاپیک در بهبود اطلاعات شما از داستان AC

• زیاد

رای‌ها: 216 74.2%
  • متوسط

رای‌ها: 44 15.1%
  • کم

رای‌ها: 13 4.5%
  • هیچ

رای‌ها: 18 6.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    291

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
جریان این یارو که داره یه کتاب نشون میده به گروهش چیه؟
screenshot_292822_thumb_wide620.jpg
اگه دزموند پیشنهاد Minnerva رو در پایان بازی قبول میکرد و به کره دست نمیزد، دنیا نابود میشد و خود دزموند تبدیل به نوعی خدای تازه برای نسل بشر میشد، این کتاب تعلیمات دزموند و این جماعتم پیروانشن. هر کسم که قبولش نکنه کشته میشه و از این حرفا ... در کل تاریخ نسل بشر همون طوری که قبلا بود دوباره تکرار میشد.

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
خب،تموم شد بلاخره!

خاک بر سرت یوبی سافت!

حیف این 5 سال،من فک میکردم پایان ME3 بد بود...

اون از شخصیت کانر،شخصیتی خنگ و ساده که نمیدونم چه پدر کشته گی داشت با این چارلز لی بد بخت،عین **** کمک میکرد به واشینگتون و باقی ماجرا،اون از دزمند که یه انتخاب درست تو زندگیش نتونست بگیره،دست آخر هم که کباب شد و جونو اومد و ...

خوب آخه *** حالا چطوری میخواین ادامه بدین داستانو،کی حالا میتونه جلوی این جونو رو بگیره با این همه قدرتی که این داره؟

دوره زمانی بهتر از انقلاب آمریکا نبود؟میخواستین بیشتر فروش کنین مثلا؟تا آخرش هم که همش شعار بود و کت قرمزا ای جورن او جورن!!!

دانیال کراس صد رحمت داشت به این دزمند،حتی نولن نورف هم نتونست این شخصیت رو نجات بده...

این از داستان،اون از گیم پلی،که همه چی رو فله ای ریخته بود جلو آدم.

اون از موسیقی افتضاح که من بعد یه ساعت کلا قطعش کردم.

فقط انیمشن هاش خوب بود.:|

اصلا دلم نمیخواد یه لحظه وقت بزارم برای این آشغال،شما هم اگه از من میشنوید بی خیال ش بشید.

موفق باشید.

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,483
قسمت بعد مبارزه با جونو ست که ملت رو از بند اون آزاد کنن

بله چند صفحه قبلو نخونده بودم.خدا کنه سال دیگه هم بازی بیاد و به نسل بعد کشیده نشه.با این وضع باید 1-2 میلیون پای کنسول داد.تازه اگه هک بشه.آخر لوسی تمپلار بود یا اسیسین؟آخرش دزموند راجبش چی میگی؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نکته ای جالب یادم اومد :شاون یه تیکه به دزموند میگه اگه از این ماجرا سالم بیرون بیاییم میتونیم بریم و خاطرات first civ رو ببینیم دزموندم قبول میکنه :|کانر اخر بازی داره لنگ میزنه بعد یهویی تو گیمپلی میدوئه و ... :| مرگ بر یوبیه احمق :| حمار :|

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,851
نام
کیارش
یه سوال حالا که دزموند مرده .تو قسمت بعدی کی قراره بشینه تو دستگاه؟
دیگه کسی لازم نیست بشینه روی دستگاه !
اگه نسخه بعدی وجود داشته باشه و بخواد ادامه داستان رو پیش بگیره باید تو زمان حال بازی دنبال بشه .

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
آقا اون خبری که داشت توی تلویزیون پخش میشد که میگفت هوا خیلی بده و کسی از خونه هاش بیرون نره و ... خب پس چه جوری زمین نجات پیدا کرد؟:-/
کلا 2 تا انتخاب داشت: یا باید انسان ها رو نجات میداد و جونو آزاد میشد(چه جوری با اینکار جونو آزاد میشد؟) یا اینکه همه ی انسان ها نابود میشدند و جونو آزاد نمیشد و دزموند دوباره باید چرخه ی حیات رو آغاز میکرد(همه ی تکنولوژی ها از بین میرفت:|)
حالا سوال: چه جوری با اینکار جونو آزاد میشد؟
میشه اون بخشی که داشت تلویزیون میگفت رو کامل توضیح بدید(من انگلیسیم زیاد خوب نیست؟)

اساسین پیر

کاربر سایت
Mar 5, 2012
31
نام
فرشاد
دوستان میگم شما هم دقت کردین سایلاس رو که هیثم میکشه ... بعدش یوبی اومده یه تریلر داده که کانر میاد میکشتش . تازه من دقت کردم نوشته تو سکانس 8 هم هست. کسی این تیکه رو بازی کرده ؟

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
دوستان میگم شما هم دقت کردین سایلاس رو که هیثم میکشه ... بعدش یوبی اومده یه تریلر داده که کانر میاد میکشتش . تازه من دقت کردم نوشته تو سکانس 8 هم هست. کسی این تیکه رو بازی کرده ؟

فکر کنم این E3 که گذشت قوانین خاصشو داشت که هر بازی باید مرحله اصلیش با مرحله Stage Show اش فرق داشته باشه
هم واسه این اینجوری بود هم واسه هیلو 4

دیشب تا ساعت 3 نشستم گفتم سر و ته اشو هم بیارم ولی به حدی اعصابم خورد شد که نگو . خیلی ابکی تموم شد
هر چی قید داستان کانر رو زدیم و پای داستان دزموند نشستیم بیشتر حالمون گرفته شد
گویا اصلا داستان ویراستار نداشت و همون اول بار نوشته شده روی بازی پیاده شده
مثل سکانسای اول زندگی کانر رو خیلی خوب روایت کرد ولی یهو سکانسا با داستان ابکی قاطی شد و کیفیت لازم رو ازدست داد تا 2 سکانس اخر که دوباره طوفانی شد و ادم رو جذب میکرد
داستان دزموند دیگه حالمو گرفت کلا دیگه خیلی از سوالا بی پاسخ موند و با اون پایان مسخرش هممونو سر کار گذاشت

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
فکر کنم تو نسخه بعدی هم با انیموس سر و کار داشته باشیم چون فکر نکم بشه جونو رو با سلاح های امروزی شکست داد و احتمالا در گذشته سلاح های یا چیزهایی مثلا شبیه همون عصای بورجیا وجود داشتن که با قدرتشون میشه با این خدایان جنگید البته درسته که هنوز هیچ اشاره ای به وجود همچین چیزهایی تو بازی نشده ولی احتمالش خیلی زیاده و واسه اینکه بفهمن در گذشته کجا پنهانشون کردن باید باز هم از انیموس استفاده کنیم.

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
فکر کنم تو نسخه بعدی هم با انیموس سر و کار داشته باشیم چون فکر نکم بشه جونو رو با سلاح های امروزی شکست داد و احتمالا در گذشته سلاح های یا چیزهایی مثلا شبیه همون عصای بورجیا وجود داشتن که با قدرتشون میشه با این خدایان جنگید البته درسته که هنوز هیچ اشاره ای به وجود همچین چیزهایی تو بازی نشده ولی احتمالش خیلی زیاده و واسه اینکه بفهمن در گذشته کجا پنهانشون کردن باید باز هم از انیموس استفاده کنیم.

جونو یا مینروا یا جوپیتر خدا نیستن بلکه TWCB هستن و از لحاظ قدرت از انسان ها برترند ولی از نظر کامل بودن خلقتشون مثل انسان کامل نیستند و همین هم میتونه نقطه ضعفی واسشون باشه و بشه شکستشون داد
ولی ایکاش اینقدر ابکی تموم نمیشد و حاضر بودم یه نسخه دیگه داستان دزموند رو کش بدن ولی اینجوری تموم نمیشد

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
سلام
همون طور که میدونید در یونان باستان
جوپیتر پوسدونه و جونو زءوس میخواستم بدونم مینروا کیه؟ ممنون میشم جواب بدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر