Apple iPhone User

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
دوستان من زیاد دنبال iphone و این حرفا نبودم اطلاعاتم زیاد نیست:D

میگم من اگه به یکی بگم از امریکا واسم مثلا از AT&T iphone بگیره یا هر جای دیگه که گوشی آنلاک نیست!! ازین 200 300 $ ها بفرسته واسم میتونم خودم آنلاک کنم؟!؟

بعدم اگه آنلاک میشه چه مشکلاتی داره یا خواهد داشت نسبت به اونایی که فکتوری آنلاک هستند؟!؟

اون 200 300 $ دلاریا قرار داد 2 ساله با at&t میخواد که باید تا 2 سال ماهانه یه هزینه ای پرداخت کنید مثلا ماهی 50 $ ( مکالمه رایگان هم روش میدن ) کلا اینجوری نیست که راحت یه 3gs 32 gig بگیرید 299$ رو تمام ;)

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من یه چیزی شنیدم نمیدونم راست باشه یا دروغ
ولی ما به طرفت میگی که واست بگیره بعد اونو واست میفرسته بعد اون طرف اعلام میکنه که گوشیشو دزدیدن ! بعد از اون دیگه کاری با شما نداره و حتی فکر کنم یه گوشی دیگه هم به طرفت تو آمریکا میدن ! فکر میکنم اینجوری من اینو از یه نفر شنیدم !

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
خب نتیجه؟! من یعنی نمیتونم غیر آنلاک به این قیمتا بگیرم؟!
والا من خودمم از اونجا دادم برام آزاد گرفت برادرم بعید می دونم بشه اینجوری گرفت مگر راهه دیگه ای باشه
من یه چیزی شنیدم نمیدونم راست باشه یا دروغ
ولی ما به طرفت میگی که واست بگیره بعد اونو واست میفرسته بعد اون طرف اعلام میکنه که گوشیشو دزدیدن ! بعد از اون دیگه کاری با شما نداره و حتی فکر کنم یه گوشی دیگه هم به طرفت تو آمریکا میدن ! فکر میکنم اینجوری من اینو از یه نفر شنیدم !
اینم میشه امکانش هست یه گوشیه دیگه بدن( بیمه ) ولی خوب اگرم ندن بازم باید تا 2 سال ماهیانه هزینشو پرداخت کرد
به نظرم یه آزادشم بگی برات بگیرن خوبه الان 3gs 32 گیگ 599 $ قیمتشه .اینجا دقیق نمیدونم ولی فکر کنم نزدیک 1 تومن باشه

آخرین ویرایش:

mah10vi

کاربر سایت
Oct 15, 2008
385
نام
مارکوس
دوستان ببخشید کسی قیمت iphone 3gs 16gb آنلاک فکتوری رو تو آمریکا داره؟ به نظر شما ارزش داره که بگم از آمریکا برام بیارن؟

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
Setting > General > Network > V P N
بقیه رو هم این تصویر کمکت میکنه :
823kb5lfrbz1sqqu4j.png

این تاپیک هم بود ! تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟