Apple iPhone User

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام دوستان من می خواستم ببینم که بین Iphone , C905 , M8800 کدوم رو بگیرم. بعد فرق iPHONE , IPOD چی هست؟ ممنون

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
سلام دوستان من می خواستم ببینم که بین Iphone , C905 , M8800 کدوم رو بگیرم. بعد فرق iPHONE , IPOD چی هست؟ ممنون
iPOD یک پلیر هست ولی آیفون علاوه بر پلیر یک گوشی برای برقراری تماس با سیم کارت است. (ای پاد تاچ سیم کارت نمیخوره)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من نمیدونم تو تاپیک قیمت موبایل پرسیدم اونجا گفتن حالا زیاده یا کمه. من اگه بخوام بگیرم از کجا و چه مدلی رو بگیرم.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
IPhone 3G 16GB 750 تومان؟
کجا ميده؟
بله همچین قیمتی هست الان البته رنگ سفید
رنگ مشکی 730 تومن هست 16 GiG
ممنون دوست عزیز. به این قیمت 750 تومان زیاده یا خوبه باری iPHONE؟
آره خوبه بگیر دیگه از این ارزون تر !
من نمیدونم تو تاپیک قیمت موبایل پرسیدم اونجا گفتن حالا زیاده یا کمه. من اگه بخوام بگیرم از کجا و چه مدلی رو بگیرم.
کجا رو که نمی دونم ولی توصیه خودم اینه که
3G بگیری حالا 8 یا 16 بستگی به خودت داره
من الان 8 گیگ کم آوردم میخوام 16 بگیرم در کل 16 رو بگیری به نفع اینجوری دیگه RAM هم کم نمیاری !
در ضمن اینم بگم که رنگ سفید فقط 16 گیگ داره !
به نظر من در خریدش شک نکن . اما سعی کنی ipod tuch 2g بگیری بهترین انتخاب هست .
اینکه 2G کلا بهتر از 1G هست شکی نیست
ولی اینو بدونید که نمی تونید فعلا Jailbreak کنید خوده DEV-TEAM اعلام کرده در حال حاظر هیچ کاری واسه iPod Touch 2G نمی کنن که جیلبریک بشه و به نحوی اصلا تو ایران بدرد نمی خوره ! و همون 1G رو بگیر !

آخرین ویرایش:

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
اینکه 2G کلا بهتر از 1G هست شکی نیست
ولی اینو بدونید که نمی تونید فعلا Jailbreak کنید خوده DEV-TEAM اعلام کرده در حال حاظر هیچ کاری واسه iPod Touch 2G نمی کنن که جیلبریک بشه و به نحوی اصلا تو ایران بدرد نمی خوره ! و همون 1G رو بگیر !
حاجی زیر دیپلم حرف بزن....
Jailbreak یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه چیکار میکنه که اگه نباشه توی ایران بدرد نمیخوره؟

paj

کاربر سایت
Mar 2, 2009
28
جهت اطلاع آيپاد 2g قابل جيلبريك شدن هست(جيلبريك يك فرايندي است كه باعث ميشه برنامه ها و بازي هايي كه كرك شدن بر روي آيپاد تاچ و آيفون قابل نصب باشن) اين فرايند با كمك برنامه redsn0w قابل انجام است ولي با هر بار خاموش شدن دستگاه مجددا بايد انجام بشه .
ضمنا آيپادي كه جيلبريك نشده باشه با آجر قابل مقايسه نيست! چون ميشه باهاش موزيك گوش داد ، فيلم نگاه كرد برنامه هاي پولي و مجاني از appstore گرفت و ...............

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
جهت اطلاع آيپاد 2g قابل جيلبريك شدن هست(جيلبريك يك فرايندي است كه باعث ميشه برنامه ها و بازي هايي كه كرك شدن بر روي آيپاد تاچ و آيفون قابل نصب باشن) اين فرايند با كمك برنامه redsn0w قابل انجام است ولي با هر بار خاموش شدن دستگاه مجددا بايد انجام بشه .
ضمنا آيپادي كه جيلبريك نشده باشه با آجر قابل مقايسه نيست! چون ميشه باهاش موزيك گوش داد ، فيلم نگاه كرد برنامه هاي پولي و مجاني از appstore گرفت و ...............
ممنون من زیاد از iPod Touch اطلاعات ندارم
فکر کنم شما همون paj مدیر انجمن سایت ir-iphone باشید ! درسته ؟

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
IPhone 3G 16GB 750 تومان؟
کجا ميده؟

کنج تو پایتخت میده 780 تومان ... این که میده 780 تومان یعنی بری جمهوری 730 تومان هم پیدا میکنی !
بچه ها شاید منم بهتون بپیوندم بعد از عید :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر