Apple iPhone User

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اول اینکه quickReplyforSMs به خوبی روی os4 کار میکنه ;)
بعد اینکه لکه های زرد روی Lcd خود اپل گفته بعد از 2 3 روز استفاده این لکه ها از بین میرن
مشکل آنتن دهی هم مشکل نرم افزاری نیست که بخواد با update های بعدی حل بشه با یه jumper حل میشه که اونم اپل free روی تمام آیفون ها میده و اینکه این مشکل آنتن دهی هم ظاهرا فقط برای شبکه 3g پس توی ایران نباید نگران این موضوع باشید
خرید 3gs کاملا اشتباهه در حال حاضر original4u داره آیفون4 1.350.000 مدل 32 گیگ factory unlocked رو میقروشه
به نظرم اونایی که می خوان بخرن 1 2 ماه صبر کنن
و اینکه حتما سعی کنید factory unlocked بخرید

اون وسیله اسم صحیحش Bumper هست.

screenshot_014.jpg

شاید اپل یه کارایی بخواد انجام بده :

Code:
http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=10647

MiliZangief

کاربر سایت
May 24, 2008
104
نام
Milad
اپلیکیشن جدید

سلام دوستان این اپلیکیشن جدید را من ساختم و اگه بشه Download کنید.

please check out my new iphone apps that I just created, and please leave a good review in the app Store
and let all your friends know about it !
http://itunes.apple.com/en/app/translatesms/id380865841?mt=8

Thank you
this is free and only working in os4 or plus

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
دوستان میخوام iPhone 3gs بخرم ... قیمتش رو بگید و توصیه هایی که میکنین رو هم بگین لطفاً ... حتماً میخوام سفید باشه ...

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان میخوام iPhone 3gs بخرم ... قیمتش رو بگید و توصیه هایی که میکنین رو هم بگین لطفاً ... حتماً میخوام سفید باشه ...
قیمت و اینا رو نمیدونم.
ولی حتما موقعی که از جعبه در اوردی همون موقع سیمکارت بزار روش ببین انتن میده یا نه و مطمئن شوکه انلاک فکتوریه تا مثل من سرت کلاه نزارن!:((

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
من هم ميخواهم آيفون 3gs بخرم.هم قيمتش مناسبه هم اينکه پوله 4 رو ندارم هم اينکه 4 ميکرو سيم ميخواهد که من فکر نکنم اصلا تو ايران باشه.پس نتيجه گرفتم که 3gs بگيرم.
ولي يه سوال:
اگر من خريدم پشتيباني نرم افزاري اپل و ديگر شرکت هاي نرم افزاري از 3gs تا چه مدت هست؟
نميخواهم بعد از خريدم پشيمون بشم.
مرسي

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
هم اينکه 4 ميکرو سيم ميخواهد
عزیز چرا شایعه درست میکنی؟ پس این همه که تو ایران آیفون 4 دارن چیکار میکنن؟

اگر من خريدم پشتيباني نرم افزاري اپل و ديگر شرکت هاي نرم افزاري از 3gs تا چه مدت هست؟
تا موقعی که آیفون بسازن پشتیبانی میشه!
البته از نظر برنامه ها که تا ابد هستن اما آپدیتای خود اپل برای 3gs فکر کنم تا نسل 6 اش باشه
نميخواهم بعد از خريدم پشيمون بشم.
یه گوشی با این امکانات!!! چجوری میخواید روزی پشیمون بشید من نمیفهمم:D شما یه نفر رو نام ببر که از آیفون نا امید شده من دیگه پستی نمیزنم

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
عزیز چرا شایعه درست میکنی؟ پس این همه که تو ایران آیفون 4 دارن چیکار میکنن؟

تا موقعی که آیفون بسازن پشتیبانی میشه!
البته از نظر برنامه ها که تا ابد هستن اما آپدیتای خود اپل برای 3gs فکر کنم تا نسل 6 اش باشه

یه گوشی با این امکانات!!! چجوری میخواید روزی پشیمون بشید من نمیفهمم:D شما یه نفر رو نام ببر که از آیفون نا امید شده من دیگه پستی نمیزنم
سلام دوستان.
والا من هرجا خوندم نوشته بود آيفون 4 ميکرو سيم استفاده ميکنه.
خوب عزيز آيفون 4 با يک سيستم عامل جديدتر عرضه شده پس مطمئنا فرق داره اينکه 3gs از اين برنامه ها بتونه استفاده کنه مهمه.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خوب عزيز آيفون 4 با يک سيستم عامل جديدتر عرضه شده پس مطمئنا فرق داره اينکه 3gs از اين برنامه ها بتونه استفاده کنه مهمه.
شما خیال کردی مایکروسافته که بیاد کلا سیستم عامل رو عوض کنه؟ نخیر فقط یه سری برنامه خاصه که نمیتونن رو os4 اجرا شن!
در ضمن این os4 رو 3gs و 3g هم اومده! من الان رو 3gs همه قابلیتهای نرم افزاری 4g رو دارم!

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
من برنامه هام بیشتر از 11 پیج شده بعد نشون نمیده از 11 به بعد رو ولی سرچ کنم برنامه میاد ... چیکار کنم؟

خوب 11 پیج بیشتر نمیشه برنامه ریخت.البته یه هکهایی داره چند صفحه اضافه میشه ولی زیاد نیست.
دادی خود مغازه برات برنامه بریزه؟ نباید این کارو میکردی.چون الان بخوای خودت برنامه بریزی همه چیزی که برات ریخته پاک میشه.
بعد هم سعی کن برنماه های خوب رو بریزی نه همه چیو!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر