Apple iPhone User

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
سلام وخسته نباشید . من یه آیفون 2g دارم شب تا صبح که بدون استفاده می زارمش نزدیک به 11 درصد از باطریش کم میشه اگه بتونید کمکم کنید ممنون میشم ؟

imansosol

کاربر سایت
May 21, 2010
3
سلام
من یک ipodtuch 3.1.3 خریدم.jailbrak با spirite کردم ایکون cydia روش هست ولی نمیتونم برنامه هایی که ipa هست رو با itunes روش بریزم.میشه یک راهنمایی بکنید کدوم راه بهتر است.

Sir.armando

کاربر سایت
Sep 21, 2008
13
نام
رضـا
من یه چیزی شنیدم نمیدونم راست باشه یا دروغ
ولی ما به طرفت میگی که واست بگیره بعد اونو واست میفرسته بعد اون طرف اعلام میکنه که گوشیشو دزدیدن ! بعد از اون دیگه کاری با شما نداره و حتی فکر کنم یه گوشی دیگه هم به طرفت تو آمریکا میدن ! فکر میکنم اینجوری من اینو از یه نفر شنیدم !
من با شرکت o2 گرفتم گوشی free ماهی 35 پوند با 600 دقیقه رایگـان ، اینترنت نامحدود ، text نامحدود ... وقتی می خواستم بگیرم بیمه خواست بکنه که اگه گوشیتو زدن بهت یکی نوشو بده ولی من نخواستم چون پول بیمش یه چیزی حدود 50-60 پوند بود فکر کنم .

ولی خوب آره اگه توی قرارداد باشه بهتون پس می دن یه نوشو ... ;)

moosa

کاربر سایت
Mar 11, 2009
296
نام
MooSa
دوست من شما باید برنامه ی appsynce رو از cydia نصب کنید برای این کار سورس

http://cydia.hackulo.us

از قسمت manage >>>Soureces تو نرم افزار cydia اضافه کنید بعد تو قسمت search کلمه ی appSync رو سرچ کنید و بعد appsync رو نصب کنید
امیدوارم مشکلتون حل شه

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
درود من میخواستم برای کسی یه ایپاد تاچ 32 گیگ بخرم
میخواستم ببینم چه مدلی بگیرم که جیلبریک بشه و بشه از کپی بازی استفاده کرد:D
من تا الان خودم نداشتم اطلاعاتی هم ندارم
ممنون میشم راهنماییم کنید
اینجا یکی دیدم
http://rayansaba.com/index.php?productID=1211

از کجا بفهمیم ورژنشون چیه؟

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
سلام
الان فرم ویر 3.1.3 رو میشه جیل بریک کرد که با خاموش شدن جیلبریک نپره؟
الان من بخوام یه ipod touch 3g 32gb بگیرم چه فرم ویر هایی احتمال داره از اول روش باشه؟ میتونم به فروشنده بگم همون 3.1.3 بده بهم؟
ممنون

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
در حال حاضر ورژن 3.1.3 کاملاً جیلبریک میشه و دائمی هم میشه یعنی با خاموش شدن نمیپره!
قیمت آیپادتاچ32گیگ هم 315هست تغریباً با ورژن 3.1.3
به صورت عادی هم اگه از پایتخت بگیرید رو 3.1.3هست!

Blue Strife

کاربر سایت
Mar 17, 2009
9
نام
S0NY
سلام .
من یکی دارم حدود 800 دادم بش.همه چیزش کامله فقط یه ایرادی میبینم اینکه موقع بلند کردم صداش تا آخر یه صدای خیژخیژ مید.این از چیشه؟ و بلد نیستم قسمت اصلی منوشو عوض کنم اون پایین:( اصلا عوض میشه؟ یا چطوری می تونیم آیکونهارو توی صفحات عوض کنیم جاشونو؟

VahidMX

کاربر سایت
Nov 14, 2005
12
نام
وحید
درود من میخواستم برای کسی یه ایپاد تاچ 32 گیگ بخرم
میخواستم ببینم چه مدلی بگیرم که جیلبریک بشه و بشه از کپی بازی استفاده کرد:D
من تا الان خودم نداشتم اطلاعاتی هم ندارم
ممنون میشم راهنماییم کنید
اینجا یکی دیدم
http://rayansaba.com/index.php?productID=1211

از کجا بفهمیم ورژنشون چیه؟

فقط برای اطلاع خواستم بگم قصد خرید داشتی یه سری هم به این سایت بزن:

لینک

moosa

کاربر سایت
Mar 11, 2009
296
نام
MooSa
یه توضیح تکمیلی بدم به دوستان اونم اینه که تولیدات ایفون و ایپاد تاچ بعد از هفته 40 به هیچ عنوان امکان جیلیریک شدن ندارن موقع خرید به این نکته کاملا توجه کنید

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
یه توضیح تکمیلی بدم به دوستان اونم اینه که تولیدات ایفون و ایپاد تاچ بعد از هفته 40 به هیچ عنوان امکان جیلیریک شدن ندارن موقع خرید به این نکته کاملا توجه کنید

40 هفته بعد از چی ؟! تاریخ ساخت ؟

منبعی واسه این حرفت داری شما ؟

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
شما اطلاعاتتون يه ريزه قديمي هست من ايفونم واسه بعد از هفته 40 هست و جيلبرك شده با Spirit.

moosa

کاربر سایت
Mar 11, 2009
296
نام
MooSa
درسته حق با شماست عذر میخوام از دوستان فقط باید به این نکته توجه کنید که این برنامه فقط برای jailbreak هست نه unlock وگوشی های لاک فکتوری نموتونن به هیچ وجه از این روش استفاده کنند
ممنون اشتباهم و گوش زد کردید.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بچه ها سلام و خسته نباشيد.
يك مشكل عجيب ... !
من خودم تا به حال مشكلي سر جيلبرك كردن ايفونم و برنامه ريزيش و اينا نداشتم ...
اما به تازگي يه مشكلي پيش اومده كه خيلي عجيبه
من تا حالا براي ريختم نرم افزارهاي با فرمت Dep. از 91 pc suite for iphone استفاده ميكردم.
چون با برنامه itunes نميشه.
اما به تازگي وقتي گوشيم رو وصل ميكنم به كامپيوتر اين پي سي سوييت گوشيم رو نميشناسه
اول فكر كردم اشكال از گوشيه كه برداشتم ريستور كردمش نشد. بعد وين عوض كردم بازم همون مشكل
وقتي روي گزينه هاي پي سي سوييت كليك ميكنم ميگه كه اول گوشي رو وصل كن ...
حالا نميدونم اشكال از كجاست.
خيلي ممنون ميشم اگر كسي راهنمايي كنه و برنامه اي بهتر از پي سي سوييت معرفي كنه به من اگر وجود داره براي اين كار
:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر