Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
انصافا حیف بازی به این خوبی پشتیبانیش ضعیفه حتی برای Titanfall 2 هم ضعیف بود
حالا امیدوارم بعد سیزن۲ زودتر محتوا بدن
تایتان فال 2 با اینکه هم مولتی قویی داشت هم کمپین قوی سر گند زدن EA کم فروخت زیاد انتظار آپدیتم نمیرفت ازش، تازه بعد ترکوندن Apex یکم ملت با تایتان فال آشنا شدن و تعداد پلیراش زیاد شد.
Apex ـم سیزن اولش فاجعه بود از نظر کانتنت ولی این اواخر خیلی خوب عمل کردن بنظرم، الان تو همین یک ماه اخیر چلنج هانتو دادن، Elite Mode اضافه کردن که بنظرم خیلی نرمال تر شد بازی، هر هفته اسکین جدید میدن، اون دوتا موجود گنده بیرون مپم دارن هر آپدیت هی به مپ نزدیک تر میشن و 3-4 روز پیشم که اژدها اضافه شد که جالب کرد بازیو :D سیزن دوم هم که 11 روز دیگه میاد و رنکد مد قراره اضافه بشه، مپ عوض بشه و لجند جدیدم وارد بشه، بنظرم الان روند خیلی خوبی رو دارن پیش میبرن اگه همینطوری بمونه.
من از روز اولی که بازی ریلیز شد دارم بازی میکنم تو کل این 4 ماهی که تقریبا بازی اومده اندازه این چند هفته اخیر چیز میز اضافه نشد :D
واسه من بدون مشکل وصل میشه ولی پینگ خیلی داغونه.
از پشت اتک بدن قبل از اینکه بفهمی چی شده رفتی اون دنیا.
با این وضع فقط اگه جای خلوت فرود بیای امکانش هست تا تاپ ۵ برسی.
پینگ من تو Titanfall 2 بالا ۱۳۰ نمیره تو سرور فراکفورت ولی تو این بازی زیر ۲۰۰ نمیاد.
Community هم کلا سمی!! طرف تا بیبنه لول پایین هستی همون اول فید میده.
دستی از Datacenter انتخاب کردین؟

• Like
Reactions: porfesor

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,529
نام
Nightwing
تایتان فال 2 با اینکه هم مولتی قویی داشت هم کمپین قوی سر گند زدن EA کم فروخت زیاد انتظار آپدیتم نمیرفت ازش، تازه بعد ترکوندن Apex یکم ملت با تایتان فال آشنا شدن و تعداد پلیراش زیاد شد.
Apex ـم سیزن اولش فاجعه بود از نظر کانتنت ولی این اواخر خیلی خوب عمل کردن بنظرم، الان تو همین یک ماه اخیر چلنج هانتو دادن، Elite Mode اضافه کردن که بنظرم خیلی نرمال تر شد بازی، هر هفته اسکین جدید میدن، اون دوتا موجود گنده بیرون مپم دارن هر آپدیت هی به مپ نزدیک تر میشن و 3-4 روز پیشم که اژدها اضافه شد که جالب کرد بازیو :D سیزن دوم هم که 11 روز دیگه میاد و رنکد مد قراره اضافه بشه، مپ عوض بشه و لجند جدیدم وارد بشه، بنظرم الان روند خیلی خوبی رو دارن پیش میبرن اگه همینطوری بمونه.
من از روز اولی که بازی ریلیز شد دارم بازی میکنم تو کل این 4 ماهی که تقریبا بازی اومده اندازه این چند هفته اخیر چیز میز اضافه نشد :D

کاش مود هاش بیشتر بشه
این elite mode چی هست دقیقا؟ فرقش چیه؟

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
368
نام
علی

اره. پینگ سرور فرانکفورت روی 140-150 هست.
فعلا وضعیت پارس آنلاین جالب نیست.
یادش بخیر یه زمانی پینگ دو رقمی داشت :(

• Like
Reactions: majidred2011

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,489
نام
Nimo
خب همین دیر بدیر آپ دادن باعث شده خیلی پلیر از دست بده حالا امیدوارم سیزن۲ که شروع شد برنامشون سریعتر بشه
الان سیزن ۲ که میاد خیلی چیز‌ها اضافه میشه و شک نکنین که اپدیت های خیلی خوبی‌هم میاد

بازی میکنین آیدی بزارین باهم بریم
اگر روی psn هستین اددکنین
Dawshrococo

• Like
Reactions: porfesor

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
اره. پینگ سرور فرانکفورت روی 140-150 هست.
فعلا وضعیت پارس آنلاین جالب نیست.
یادش بخیر یه زمانی پینگ دو رقمی داشت :(
البته اگه بر اساس اون پینگی میگی که جلوی سرور نوشته داخل Data Center اون اشتباهه :D حداقل برای من همیشه بالاتر نشون میده از حالت عادی، من که رو پی سی بازی میکنم فرانکفورت/آمستردام/لندن که خوبه بازم 150-170 اینا نشون میده اما وقتی با Resource manager ویندوز سروری که بهش وصل شده رو شناسایی میکنی و دستی پینگ میگیری بین 120-130 میچرخه، همیشه همین حدود بیشتر نشون میده.
ولی بازم اگه پینگ بهترین حالت برات 120-130 هم باشه چون خیلی پینگ تو این بازی تاثیر داره فک میکنی نسبت به بقیه بازیا بدتره. طرف با پینگ 20 با پیسکیپر از پشت حمله میکنه تا بیای با پینگ 120 بزنیش ذوب شدی :D
کاش مود هاش بیشتر بشه
این elite mode چی هست دقیقا؟ فرقش چیه؟
Top 5 گیم عادی الیت واسشون باز میشه، باز اگه اونجا هم بتونن به 5 اسکواد آخر برسن Streak 2 میشن باز همینطوری میرن بالا تا موقعی که قبل 5 تا بمیرن که دوباره برمیگردن به مد عادیه بازی، واسه همین سطح پلیرا همیشه داخلش بالاتره، مثلا دیگه لول 10 نوب توی الیت دیده نمیشه و همینطور پلیرای شاخ با لول بالای 200 با 17000 کیل داخل حالت عادی دیگه دیده نمیشه معمولا (البته استنثا وجود داره اما بصورت کلی اینطوری شده):D واسه همین میگم خیلی نرمال تر شده نسبت به قبل، یادمه قبل اینکه بیاد به یکی خوردم با 25000 کیل که اسمشو یادداشت کردم apex.tracker.gg زدم دیدم به به نفر 8 ـم جهان بود :D از همه جا باید برسه جلو من :))

آخرین ویرایش:

Sajjad135

کاربر سایت
Feb 12, 2019
28
این بازی زیادی سخته .من دیروز یه دست زدم تا اصلحه خوب و لوت خوب به دست بیارم ۵ تیم مونده بود و زون بزرگ .یک دفه یه تیم خورد بهمون ایکی ثانیه مارو فوری زدن .یارو 13700 تا کیل داشت.این بازی ۴ ماهه اومده با این تعداد کیل یارو هر روز 100 تا کیل گرفته

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
من چند وقتی هست بازی و اپديت نکردم از دوستان که با پلی هستن الان وضعیت join شدن به سرورها خوب شده ارور چیزی میده هنوز یا نه :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,624
لانچ تریلر سیزن ٢ بازی هم دیروز منتشر شد و قراره ٢ جولای عرضه بشه. نقشه بازی همونه اما کاملا تغییر کرده. دیوار حفاظتی کینگز کنیون از کار افتاده و جکوجونورهای بازی وارد مپ شدند. کلی از ساختمون ها از بین رفته و مقرهای جدیدی ساخته شده. خلاصه هرجو مرجی توی نقشه راه افتاده و اینطور که از تریلر مشخصه جونورهای که تو نقشه اومدند روی گیم پلی تاثیر دارند و بازیکن ها رو به چالش میکشن. یه کارکتر مونث جدید معرفی کردند که برخلاف بقیه شکلو شمایلش دلبرانه و جذابه :D. موقع اسکای دایوینگ کارکترها حرکات مختلفی میتونن انجام بدن. سیستم رنکد هم به بازی اضافه میشه.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,624
نمیدونم چرا دوستان انچنان اشتیاقی برای این بازی ندارن! برای منکه بهترین بتل رویال همین بازیه :D
لانچ تریلر سینماتیک فصل 2

تریلر گیم پلی فصل 2

شخصی که اول تریلر سینماتیک بازی میبینیم و برج کینگز کنیون رو هک میکنه احتمالا یکی از لجندهای بازی به اسم Crypto باشه که مدتیه شایعه حضورش وجود داره ولی مشخص نیست کی قراره به بازی اضافه کنن.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
نمیدونم چرا دوستان انچنان اشتیاقی برای این بازی ندارن! برای منکه بهترین بتل رویال همین بازیه :D
لانچ تریلر سینماتیک فصل 2

تریلر گیم پلی فصل 2

شخصی که اول تریلر سینماتیک بازی میبینیم و برج کینگز کنیون رو هک میکنه احتمالا یکی از لجندهای بازی به اسم Crypto باشه که مدتیه شایعه حضورش وجود داره ولی مشخص نیست کی قراره به بازی اضافه کنن.
موندم چرا EA این تریلرو تو E3 نشون نداد :D به شخصه فک میکنم جفتش مخصوصا تریلر CGI انیمیشنیش از کل نمایشای کنفرانسش بهتر بود :D
مثل اینکه این فصل خیلی کار کردن روش :x

• Like
Reactions: stanley

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر