Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
271
استـاد حق داره اصلا سالی یک صفحه بده اگر این مورد کمکی به سلامتیش می‌کنه.:>
ولی جدی من هانتر رو بیشتر از وان‌پیس و تاور بعد از حدود ۷ ۸ ماه یادمه.:D

یه آپدیت از ناروتو هم بدم. ۳۰ جلد خوندم، واقعا خوبه و اینکه دقیقا بعد از توکیوغول خوندمش اختلاف زیرزمین تا آسمونشون خیلی ملموسه. اینه که تقریبا همیشه کار بهتر برای خوندن و دیدن هست.
جو داستان رو خیلی دوست دارم و خوندنش واقعا لذت‌بخشه.
ناروتو ۹۰ قسمت دیدم دراپ کردم به دلایلی. اول اینکه دقیقا بعد از وان‌پیس دیدم و ناروتو رو یه کپی ضعیف از لوفی می‌دیدم. بعله آقا می‌دونم شوننا همه همین و همه هم کپی از دراگون‌بال ولی خب. دوم هم اینکه واقعا از همه شخصیتاش بدم‌ میومد.:D ناروتو، ساسکه، ساکورا، راک‌لی و ... تو این ۹۰ قسمت فقط ۲ نفر بودن که خوشم میومد اونا هم گارا و هیناتا که خب همین شخص دوم باعث شد بعد از ۶ ۷ سال مانگا رو دانلود کنم و بره تو لیست خوندن.:D
فقط نمی‌دونم تو انیمه چی ریخته بودن که از همه اینا بدم اومده بود سری قبل؛ چون تا اینجا فقط ساسکه تو لیست منفورا مونده، راک‌لی هم صدر لیست محبوب‌هاست.:D

یکی از دلایلی که من ناروتو رو خوندم در کنار هیناتا (هر چند میگن خیلی کمه تو داستان:|)، تعریف طرفداراش از شخصیت مادارا بود. اینکه مثلا در مقام مقایسه با شخصیت آیزن بلیچ چندین لولش بالاتره ازش. گرچه تا همین‌جا هم انتظاراتم برآورده شده با اینکه هنوز به این بزرگوار نرسیدیم.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,295
نام
امیر حسین
استـاد حق داره اصلا سالی یک صفحه بده اگر این مورد کمکی به سلامتیش می‌کنه.:>
ولی جدی من هانتر رو بیشتر از وان‌پیس و تاور بعد از حدود ۷ ۸ ماه یادمه.:D

یه آپدیت از ناروتو هم بدم. ۳۰ جلد خوندم، واقعا خوبه و اینکه دقیقا بعد از توکیوغول خوندمش اختلاف زیرزمین تا آسمونشون خیلی ملموسه. اینه که تقریبا همیشه کار بهتر برای خوندن و دیدن هست.
جو داستان رو خیلی دوست دارم و خوندنش واقعا لذت‌بخشه.

فقط نمی‌دونم تو انیمه چی ریخته بودن که از همه اینا بدم اومده بود سری قبل؛ چون تا اینجا فقط ساسکه تو لیست منفورا مونده، راک‌لی هم صدر لیست محبوب‌هاست.:D

یکی از دلایلی که من ناروتو رو خوندم در کنار هیناتا (هر چند میگن خیلی کمه تو داستان:|)، تعریف طرفداراش از شخصیت مادارا بود. اینکه مثلا در مقام مقایسه با شخصیت آیزن بلیچ چندین لولش بالاتره ازش. گرچه تا همین‌جا هم انتظاراتم برآورده شده با اینکه هنوز به این بزرگوار نرسیدیم.
به نظر من بدمن جذاب تر از اوشون زیاده تو ناروتو :p بهتر بگم...برا من کلا 90% بدمن ها جذاب ترن ازش:D

البته ناگفته نماند...من کلا با اوچیهایی جماعت حال نمیکنم:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,451
نام
محمد
باز دوباره پول کم آورده... :D
یادمه چندسال پیش حساب کرده بودن با هر کتابی که بعد یک مدت چاپ میکنه، حدود یک میلیون دلار الحساب در میاره.:D والا حق داره، تا وقتی که بخرند همین و آش و همین کاسه است.
البته کلا در خود شونن جامپ کنسل شده! اگرم بیاد یا باید جامپ پلاس بیاد، یا مجلات ماهانه. البته گردنش کلفته شاید دوباره برگشت شونن جامپ، الله اعلم!:))

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,124
نام
محمد علی
باز دوباره پول کم آورده... :D
به صورت غیر مستقیم انتشار Dragon Quest جدید رو داره تایید می‌کنه.

یه زمانی شایعه بود هر وقت دراگون کوئست جدید میاد، برای تامین خرج زندگی ۱۰ قسمت هانتر میده بیرون.

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,069
نام
Ali
استاد(!) بزگترین ترول عرصه مانگاکاهاست
اینکه دها میلیون ادمو برای این مدت سر کار بزاری واقعا مهارت میخواد :D
چند وقت پیش هم یه مشت چرت و پرت تحت عنوان اپیزود ۱۰۰۰ ام گفته بود راجب اندینگ های احتمالی در این حد که «همه به خوبی و خوش کنار هم زندگی کردند » :D

مانگا وان پیس به چه جایی رسیده ! لیک احتمالی قسمت ۱۱۱۴ رو خوندم بالاخره قراره بعد چندین سال یکم جواب معما ها رو بدونیم بشدت منتظرم قسمت جدید بیاد و رسماً مشخص بشه لیک ها درست بودن یا نه :D

۲ تا مانگا دیگه رو هم به اتمام رسوندم
یکی hell's paradise و یکی هم I am hero

Hells paradise که پارسال ظاهراً یه فصل انیمه هم ازش اومده
یه جورایی حس الگو برداری از demos slayer رو میده حداقل شاکله اصلی داستان شباهت زیادی داره اما مانگای خوبیه ، در عین اینکه دارک هست ولی لحظات فان هم داره شخصیت ها هم جالب و رنگ و لعاب دار هستن (هرچند عمدتا عمق خیلی کمی دارن مثلا قهرمان اصلی رو کلا میشه تو یه خط داستانش رو گفت )
شروع معمولی داره و رفته رفته بهتر میشه ، یه کار عالی نیست ولی تو سبک demon slayer بخواید خوبه

اما مانگا دوم i am hero
تو سبک زامبی-horror action
شروع با شخصیتش اصلیش(یه مانگاکا) که یکم ۶ میزنه سخته و بعضی جاها خسته کننده اما جلوتر که میره داستان گیرا میشه ، یه مانگا زامبی ساده با یه داستان کسل کننده نیست
تو این سبک زامبی محور (البته دقیقا نمیشه گفت زامبی محور ، حداقل نه به معنای کلاسیک زامبی )طور بنظرم اثر تمیزیه
پایان یکم با عجله تموم میشه علتش هم ظاهراً این بوده که پدر مانگاکا فوت کرده تو زمانی که پایان داستان داشته نوشته میشده
اما پایان بدی نیست به هیچ وجه فقط یه سری چیزها توضیح داده نمیشه
یه لایو اکشن هم داره که ندیدم (با توجه به سابقه لایو اکشن ها احتمالا به خودم لطف کردم )
از نظر داستانی یه جورایی میشه گفت parasyte پدر معنویش هست و شباهت هایی دارن

اساتید به چند ماه اخیر که نگاه میکنم میبینم دیگه حس انیمه نیست ولی حس مانگا بشدت هست ایا دارم پیر میشم ؟ :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,451
نام
محمد
اساتید به چند ماه اخیر که نگاه میکنم میبینم دیگه حس انیمه نیست ولی حس مانگا بشدت هست ایا دارم پیر میشم ؟ :D
متاسفانه حسیه که تمامی ما تجربه میکنیم.
سریع میخونی میره در خونت و تمام!
این اپیکیشن مانگا پلاس خیلی تر و تمیز کارها رو میزاره، آدم دیگه دردسر خاصی براش ایجاد نمیشه.

من خودم تنها انیمه فصلی که با اشتیاق میبینم موشوکو تنسی است، زیاد به باقی کارها علاقه ایی ندارم.:D
تنها کاری Anime-only هستم وانپیسه، اونم واقعا اینقدر انیمه تر و تمیز شده، دلم نمیاد سمت مانگا برم، هرچند سرعت داستان فرقی با حلزون نداره.:|:D

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,069
نام
Ali
این اپیکیشن مانگا پلاس خیلی تر و تمیز کارها رو میزاره، آدم دیگه دردسر خاصی براش ایجاد نمیشه.

من خودم تنها انیمه فصلی که با اشتیاق میبینم موشوکو تنسی است، زیاد به باقی کارها علاقه ایی ندارم.:D
تنها کاری Anime-only هستم وانپیسه، اونم واقعا اینقدر انیمه تر و تمیز شده، دلم نمیاد سمت مانگا برم، هرچند سرعت داستان فرقی با حلزون نداره.:|:D
دقیقا ، manga rules !
نمی‌خواد چیزی دانلود کنی ، از انیمه جلوتره ، کم تر وقت میگیره ، نا امیدت نمیکنه (کیفیت کار استودیو های انیمه سازی بعضاً می‌تونه دل ادمو بزنه ) کلا مزایاش خیلیه :D

من الان انگوینگ انیمه ندارم ولی مانگا
وان پیس (حتی با وجود اینکه کیفیت از ارک وانو باز خوب شده )
وان پانچ من ، چینساو من ، وینلند ، دای دارک ، ارسلان ، موشکو ، برسرک ، میداین ابیس

بین اینا هم میرم سروقت کارایی که تموم شدن :D

آخرین ویرایش:

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,091
نام
Mohsen
استارتش رو زدی ولی اوکیه :-" اگر منهوا شروع کردی ماجرا رو جدی بگیر.
آخرین مرحله این هست که آشغال ترین منهواها هم برات جذابه اونجا دیگه امیدی بهت نیست :>
دست بچه ها درد نکنه اون سری کلی انیمه معرفی کردن دارم خودمو بازیابی میکنم هنوز یه روزنه امیدی دارم :D

یه مدت دنبال این بودم قانونی بخونم تا از نویسنده ها حمایت کنم به خاطر همین از مانگاپلاس استفاده میکردم.
اوایل خوب بود اما بعد یه سری ایراد پیدا کرد. یکی از اونا ترجمه بود. انگار خودشون ترجمه نمیکردن، حق ترجمه بعضی مانگاها دست viz media بود اونا هم یه مترجم داشتن به زورو میگفت ZOLO :|
کیفیت کار هم پایین اومد تا یه جایی تحمل کردم بعد اومدم دوباره سمت :ar!

پیشنهاد من Mihon از چنگال های Tachiyomi مرحوم هست. منابع رو بشناسید به همه کارها دسترسی دارید، دانلود کنید، بوکمارک کنید، شخصی سازی کنید.
چون open source هم هست ملت حرکت های مختلفی باهاش میزنن مدل های مختلفی ازش میتونید پیدا کنید.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,981
نام
احمد
خیلی عجیبه که هیچکس در مورد ragna crimson حرف نزده اینجا. خودمم خیلی رندوم دیدمش. ولی دو قسمت که دیدم بقیه ش رو پشت هم کامل دیدم و حتی دست شویی نرفتم بینش :D میخکوب شدم اصلا. نمیدونم من حالم اخیرا خرابه یا چی ولی بعد از مدت ها با یه انیمه گریه کردم. قلبم هم مچاله شده ولی واقعا لذت بردم ...
اگه مشکل قلبی یا روحی ندارید حتما دیدنش رو توصیه می کنم. نمره انیمه لیستش هم دست کاری شده س و من اصلا باورم نمی شه نمره ش این باشه :-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,451
نام
محمد
خیلی عجیبه که هیچکس در مورد ragna crimson حرف نزده اینجا. خودمم خیلی رندوم دیدمش. ولی دو قسمت که دیدم بقیه ش رو پشت هم کامل دیدم و حتی دست شویی نرفتم بینش :D میخکوب شدم اصلا. نمیدونم من حالم اخیرا خرابه یا چی ولی بعد از مدت ها با یه انیمه گریه کردم. قلبم هم مچاله شده ولی واقعا لذت بردم ...
اگه مشکل قلبی یا روحی ندارید حتما دیدنش رو توصیه می کنم. نمره انیمه لیستش هم دست کاری شده س و من اصلا باورم نمی شه نمره ش این باشه :-"
والا از پوستر و ایناش بنظر میرسه چیز چیپی باشه.
یکم مارکتینگ انجام بده، شاید سراغش رفتیم.(مثل طومار های سید که هیچکس مانگاهایی که پیشنهاد میده نمیخونه.:))):D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر