Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,447
نام
aliakbar
دوستان دقت کردید انیمه-مانگا در مورد سامورایی ها کمتر از بقیه ژانر هاست.

چنتا مانگا یا انیمه با محوریت سامورایی معرفی کنید ممنون میشم.
Samuraei Champolo
Shigurui
Vagabond
Kenshin
Blue eye Samurai
اینا رو دیدم.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,022
نام
نـــــــویـــــــــد
ندیدم راجع به Fable حرف بزنید !
کسی نبود خوشش بیاد ؟
View attachment 336056

نمیدونم چرا شخصیت اصلی منو یاد جوونیا استالون میندازه

View attachment 336057

من عاشقش شدم :D کرکتراش یکی از یکی جالب‌تر و احمق‌تر خصوصا این دو تا اصلیا. خود فابولو(!) که عالیه. وقتی میخواست به حرف رئیسش گوش کنه و وارد دعوا نشه عالی بود. دخترم اون یارو رو ایسگا کرده بود خیلی خوش گذشت. در کل ازون انیمه‌هاس که هر هفته منتظرشم.

انیمه Jellyfish هم خیلی خوبه. یاد و خاطره‌ی بوچی د راک رو برام زنده کرده. کاوایی بودن رو هم به اوج رسوندن.

Ooi Tonbo هم فکر کنم قبلا گفتم در موردش. ازون کارای بامزه و ریلکسه. یکم اطلاعاتمون در مورد گلف رو میبره بالا!

Sentai Daishikkaku رو وقتی شروع کردم تو این فکر بودم که یه کار معمولی و تکراریه ولی قسمت اولش، پایان جالبی داشت و دیگه پیگیرش شدم. یه نمه حس و حال سریال د بویز میده بهم!

کایجو نامبر ۸ خیلی کار خفن و جالبیه. قسمت اولش عالی بود. بچه‌ها رفتن واسه تمیزکاری ترکیده بودم از خنده :D

ویند بریکر هم که یه کار اکشن مدرسه‌ای ولی خیلی با کیفیته. شخصیتاش خیلی خوبن.

Kenka Dogukaku هم کار متفاوتی بوده واسه من. نشون میده که آدما واسه وایرال شدن و پول دراوردن چه کارایی میکنن :D

Boukyaku Battery هم که بیسبال جدیده. قطعا الماس نمیشه ولی کار خوبیه. کلا بیسبال خوش میگذره.

و در آخر بار دیگه از Train to the End of the World نام ببرم که خیلی خیلی خووبه و هر قسمتم بهتر میشه.

خب دیگه بریم تا چند هفته بعد :D

آخرین ویرایش:

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,067
نام
Ali
Dorohedoro رو که خوندم دنبال همچین سبکی بودم که چشمم خورد به dai dark
به به ... فوق العاده ، تنها ایرادش اینه که تموم نشده و باید برای هر قسمت یک ماه منتظر موند :D
در نتیجه سرچ زدم مانگا های مشابه که تو رددیت blame رو معرفی کرده بودن ، چند قسمت اول اصلا معلوم نبود چی به چیه و فضا اصلا مثل dai dark نبود ولی هرچی جلوتر می‌رفت بهتر میشد، سبکش با هرچیزی که قبلاً خونده بودم فرق میکرد ، دیالوگ‌ها کم ، فضا خیلی سنگین و پسا اخرالزمانی ، داستان ترکیب ماتریکس ، apple seed و چند تا اثر دیگه
خلاصه : dorohedoro رو دوست داشتید ؟ dai dark رو حتما بخونید
ماتریکس رو دوست دارید ؟ blame رو بخونید

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,022
نام
نـــــــویـــــــــد
هی بی‌ خوابی بد دردیه :D
قسمت اول فصل هفت بوکونو هیرو و قسمت چهارم از کایجو نامبر ۸ رو پشت هم ببینید تا اساسی جیگرتون حال بیاد. خیلی خوب بودن جفتشون و هر هفته هم قراره کنار هم ببینیمشون.

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,326
هی بی‌ خوابی بد دردیه :D
قسمت اول فصل هفت بوکونو هیرو و قسمت چهارم از کایجو نامبر ۸ رو پشت هم ببینید تا اساسی جیگرتون حال بیاد. خیلی خوب بودن جفتشون و هر هفته هم قراره کنار هم ببینیمشون.
کایجو ارزش داره وقت براش گذاشت مخصوصا برای طرفداران one punch 👌

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر